Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

tuzba
16. feb 2011

@renattka24 dakujem za podporu... 🙂 a zajtra ti drzim palce... 🙂 daj vediet ako si dopadla... 😉

tuzba
16. feb 2011

@matelko1 no dufam,ze to ubehne rychlo... 😉 davam si velky pozor na zdravie.... 🙂 lebo chcem mat take krasne deticky ako mas ty.... 🙂 🙂 🙂

matelko1
16. feb 2011

@qwertinka tak to cakanie je najhorsie a hlavne vela necitaj....hlavne tych blbosti...musis si verit,

matelko1
16. feb 2011

@tuzba neboj sa aj ty budes mat deticky....prajem vam to vsetkym....je to uzasny pocit... 🙂

matelko1
16. feb 2011

@renattka24 tak aspon ta povzbudim 🙂 ...slovami 🙂 tak daj vediet ako si dopadla u lekara zajtra.

tuzba
16. feb 2011

@matelko1 verim,ze budem mat... 🙂 🙂

matelko1
16. feb 2011

@tuzba 🙂 🙂 🙂 jasne budete mat.prajem vam to z celeho srdca 🙂

dada55
17. feb 2011

@tina1 ahoj. ako sa citis? uz si skusila testovat? nelaka ta to? mne ani 2. ivf nevyslo. silno ti drzim palce. 🙂

renattka24
18. feb 2011

@tuzba
@matelko1 Ahojky.Takze uz mam aj lieky,staci aby mi rychlo prisla mrcha a ide sa na to.Vychadza to koncom marca.
Tuzba ty na zaciatku a ja na konci a mozno sa tam aj niekedy stretneme 😀 😀 😀
Sa tesim..............pa 😎 😎

matelko1
18. feb 2011

@renattka24 tak drzim palce aby to vyslo 🙂 mrchu mas kedy dostat

luly3
18. feb 2011

@renattka24 ahoj tak ideme zasa spolu 😉 😉 😉 tešíííííím ja začnem okolo 4.3
vtedy mi ma dojst mrcha teraz to víjde uvidíš 😉

tuzba
18. feb 2011

@renattka24 ahoj tak ideme na to... 🙂mne vychadza mrcha teraz na vikend....tak nech uz pride... 😉 mozno sa stretneme.... 🙂 drziiiiiiiiiiiim paste..... 🙂

tuzba
18. feb 2011

@renattka24 chcela som sa spytat ake mas ty lieky?ja ESTROFEN..

renattka24
18. feb 2011

@matelko1 Mrchu mam dostat okolo 8 marca...tak sa tesim.teda dufam ze tak pride.niektore baby pisali ze prisla az za 60 dni tak sa toho bojim....

@luly3 Super tak aj ty si sa na to dala?Sa tesim s tebou...verim ze nam to teraz vide...budeme sa priebezne informovat.Takze 4.3 mas dostat mrchu?
@tuzba Tak nech rychlo pride mrcha a sup do toho.No ano budem uzivat Estrofen, Prednison a Anopyrin preco?Toto vsetko zacnem uzivat prvy den mrchy.A ty co mas uzivat?
Urcite sa nam to vsetkym podari,len musim verit...paaa

tuzba
18. feb 2011

@renattka24 ja mam uzivat iba ESTROFEN....prvy den.....ja verim,ze sa nam to podariiiiiiiii.... 🙂 papa

matelko1
18. feb 2011

@renattka24 a preco az 60 dni.co brali nejake lieky,alebo....

renattka24
19. feb 2011

@tuzba No tak on to asi rozlisuje podla nasho zdravotneho stavu a ja mam Endometriozu a tak mozno preto mam navyse tie lieky ale snad sa to podari 😉
@matelko1 Neviem niektore baby hovorili,ze dostali po neuspesnom KET,az za po 60 dnoch a asi kvoli tym hormonom...ze je telo nejake zblbnute ...................tak neviem snad bude cyklus normalny......

tuzba
19. feb 2011

@renattka24 aha asi to bude tym... 😉 a ja cakam a mrcha stale nic.... 😢 asi ma z toho poraziiiiiii..... 😲

renattka24
20. feb 2011

@tuzba No to bude teraz ako naschval.Mrcha si pride kedy sa jej chce a asi vie, ze ta moze ponatahovat...Neboj urcite pride uz coskoro.... 😀

lianka7
20. feb 2011

Ahojte kočky,mozno mi budete vediet poradit...tento tyzden nam prisli vysledky mm spg,ktore su velmi zle...ma asteno-teratozoospermiu...a fragmentaciu DNA 35%,pisu ze norma je do 30%...nemate niektora podobne vysledky a info,ci je mozne uspesne otehotniet umelym oplodnenim?

annamary27
20. feb 2011

@lianka7 ahoj,mi máme oligoastenoteratozoospermie,čiže 4zlé diagnozy dokopy a embryjká sa nám umelým oplodnením spravili,len sa zatial u mna neudržali,takže teraz pátrame po príčinách.určite sa aj Vám podarí umelým oplodnením splodiť embryjká,neboj 😵 😵 😵

lianka7
21. feb 2011

jeeej,dakujem-konecne nejaka pozitivna spravicka...drzim prsty,aby sa vam to podarilo!!!

tuzba
21. feb 2011

@renattka24 no to dufam,ze uz pride...bolesti uz mam riadne.... ☹

annamary27
21. feb 2011

@lianka7 dakujem 😵

renattka24
21. feb 2011

@tuzba No vydrz to.A vlastne by si si to mohla uzivat....posledna mrcha 😎 😎

tuzba
21. feb 2011

@renattka24 bodaj by si mala pravdu,ze by bola posledna... 😀 a ty ako pokracujes? 🙂

ykenan
22. feb 2011

Dobre rano. Ja som tu nova som po 1 IVF 12 den. Mala som velke Bolesti vchrbte ale uz to preslo. Stale mam pocit ze potrebujem ma wc, zvetsili sa mi prsia,ale mrchu som nedostala a ani spinenie. Neviem ci je to dobre alebo nie. Zijem v zahranici preto je premna trochu zlozite sa informovat ,lebo nepoznam nikoho kto tu bol tiez na IVF. 🙂

gazovicka
22. feb 2011

ahojte dievcence... ja som tu nova... dlho vas tu "citam".... ja som tiez po transfere 11 den, vcera som bola na teste krvi a bol pozitivny... vo stvrtok mam ist na dalsi test... tak uz teraz sa bojim, aby sa to potvrdilo... hrozne ma bolia krize, co ma dost vylakalo.. ma niekto podobny problem s krizami?

ivica7793
22. feb 2011

@ykenan ahoj...ja mám podobné príznaky ako Ty, okrem bolesti chrbta, tiež nešpiním, mám zväčšené prsia, ale ma nebolia...no som ešte len 8.deň po ET, a tiež neviem, či je to dobre alebo nie.....vo štvrtok idem na krv s veľkým očakávaním, ako to dopadne...koľko Ti vkladali embryí a koľko bunkové?

renattka24
22. feb 2011

@tuzba Ja viem, ze bude tvoja posledna a este stale nic?Ja cakam na mrchu snad za tyzden ju dostanem...uz aby to bolo a potom zacnem uzivat lieky.
@ykenan ....To ze sa Ti chce stale na wc je len priznak tehotenstva,takze hlavu aj nohy hore 😀 😀 Hlavne sa nestresuj zbytocne a kedy ides na krv?
@gazovicka Ak bol testik pozitivny tak sa nicoho nemusis bat,hlavne klud, hlavu aj nohy hore 😀 😀 Ty uz si hotova tehulka tak sa pekne opatruj....S tymi krizami sa netrap,niektore tehulky maju s tymto problem az do 3 mesiaca...takze pohodicka 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre