Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bittka13
24. jún 2009

lulocka - ja som mala tiez take hnedaste spinenie predtym ako sa mi blizil termin mrchy, trvalo to 3 dni a potom sa to samovolne vytratilo... ale bolesti ako ma mrchu som mala stalea dokonca v case terminu mrchy sa mi to tak zhorsilo ze som jednu noc uvazovala ci nepojdem na pohotovost.... 😉 , ale dopadlo to // !!! 😀

zbinka
24. jún 2009

ahoj bittka ako sa citis??? ne je stal nejak zle a ani neviem preco tak,,,stale ma napina,,,zatial negrciam, no uz vela nechyba,,,tebe ako??? asi s toho HCG,,,ci neviem
☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lulockka
24. jún 2009

bittka- Ďakujem za odpoved ja by som teraz nemala mať mrchu až o také 5-6 dní.Naozaj neviem ja len dúfam že to nevzdali ☹

maahuliena
24. jún 2009

anitka, chodíš do GF? 😉 tak sa "stretneme" teda možno 😉

maahuliena
24. jún 2009

lulockka.. ja viem, pre nás čakateľky je všetko "stresujúce"... ale treba tomu nechať voľný priebeh.. neovplyvníme to...jediné čo nám ostáva v takejto situácii, aby sme vela oddychovali a šetrili sa 🙂
mna včera večer tiež nejak prepadla boesť podbruška, že som som si musela lahnúť a potom bolo lepšie 😉

zbinka... pri dvojkách bude väčšie riziko tehotenskej nevoľnosti, únavy...predsa len su to dve miminká 😉 😵
šetri sa 😉

zbinka
24. jún 2009

ja viem ,,,ved si aj vravim, tak to ma byt,,,aspon viem, ze su tam a maju sa dobre,,,no dnes katastrofa,,,stle ma napina a uz vyeralo,,,ze letim, no stale to nejak ustojim, v PP mame taku burku co az,,,az sa bojim,,,hromy blesky tresky,,,juj,,,nad tatrou sa blizka hromy divo bijuuuuuuuuuuuuu,,,, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
myslim na vas vsetky babule a dakujem Panu BOHU ze ten net,,,juj tak dobra vec, poradi, pomoze, uvolni,,,a sme tu vsetky na jednej lodi

bittka13
24. jún 2009

zbinka - mne je tiez tak blivno skoro cely den, este to nebolo stadium ze by som grcala ale no ked mi je dobre vyzera to inak... ale ako vravis je to aspon dobre znamenie, ze je vsetko ok 😉 takze len trpime 🙂

ivalak
24. jún 2009

Ahojte tehule ranne nevolnosti su naozaj dobre znamenie ze by sa nemalo stat nic zle a nebojte tak ako prisli ani sa nenazdate a budu fuc a potom si to naplno uzijete 🙂 😉

zbinka
25. jún 2009

dobre ranko vsetkym tehulkam,,,ako??? ranne nevolnosti uz ok???? BITTKA ako??? kedy iides do centra skontrolovat srdiecka???

bittka13
25. jún 2009

ahojte kocky, tak som prave dorazila z UTZku a vysledok je ze mame v brusku jedno krasne "babatko" teda respektive zatial len ciernu machulku so zltkovym vackom 😉 , vraj to ale vyzera na riadne a krasne tehotenstvo povedal pan doktor 😀 . manzelovi vbehli slzy do oci a ja som tiez od toho nemala daleko... 😝 . takze uz nech nam len pekne rastie !!! na kontrolu srdiecka pojdeme tak cca za 1-2 tyzdne 😉 .

maahuliena
25. jún 2009

bittka kráásna správička 😵 😵 úžasné, držím palce, nech máš pohodové tehu bez problémov 😵

baby po ET ste niektorá nemali také, že Vám bolo zle? a ešte ste nevedeli, či ste tehule? 😉

a pekný deň všetkým 😀

julietka
25. jún 2009

bittka gratulujem k bodecke 🙂 kolky si dnes tt+den? sa pytam zo zvedavosti, lebo ja idem zajtra a ci vobec nieco uvidim..

bittka13
25. jún 2009

julietka - 6tt + 2 dni povedal doki 😉

lienka2
25. jún 2009

bittka, blahozelam 😵 aj ja by som uz chcela.. no musim pockam do pondelka.. 😅

lulockka
25. jún 2009

Ahojte bittka blahoželám 🙂

kiara15
25. jún 2009

bittka13 velka gratulacia 🙂 🙂 🙂

bittka13
25. jún 2009

lienka, lulocka, kiara - dakujem 😀 !!! velmi sa tesime !!!

julietka
25. jún 2009

bittka a to ti ratal doki od poslednej mrchy alebo podla velkosti bodky 🙂 ?

ivalak
25. jún 2009

bittka gratulujem k dobrej spravicke tak nech sati krasne vyvija dalej 🙂 a hned sa radsej pozeram na tvoj pas 😀 😀

lulockka
25. jún 2009

Ahojte chcem sa vás spýtať ako ste sa cítili tak na 4-5 deň bolelo vás niečo alebo vôbec nič.

maahuliena
25. jún 2009

lulock... mna od 5teho dna podbruško(ako na ms) a prsia.. aj kríže.. a to mám doteraz ( som 7dpET)..

lulockka
25. jún 2009

ja dnes necítim práve vôbec nič ja som to hovorila stresujem ked ma boli a aj v tedy ak nie.Tá neistota je strašná.

maahuliena
25. jún 2009

lulock.. no ved to neznamená, že sa nič nedeje 🙂 😉 ale poznáme... 😒 ja stresujem furt a t 😅 preto sa ani k tomu testu neviem dokopať 😅 🙄 🤐 to čakanie 😅 ach jaj 😲 😅

miska212
25. jún 2009

ahojte cakatelky 🙂

ako? testujete? ja uz to asi nevydrzim a zajtra to skusim... ale bojim sa vysledku ☹ ale na druhej strane - skor ci neskor sa ho dozviem tak ci tak... nechcete sa niektora pridat? 😵

maahuliena
25. jún 2009

miska kolky dpET budeš zajtra 😉 aby nebolo skoro 😉

miska212
25. jún 2009

maahuliena uz 12ty 🙂 a ty si kolky?

lyndus
25. jún 2009

juuuuuuuuuuuuuuuuj miska, testuuuuuuuuuuuuuuj, ja som testovala uz 9 den po KET a to so ledva vydrzala 🙂

maahuliena
25. jún 2009

miška to testuuuuj 😵 ja som dnes len 7dpET 😉 😵

miska212
25. jún 2009

lyndus ked ja sa bojiiiiiim 😖

maahuliena
25. jún 2009

a vkladali Ti 2? 😉 juj bežkaj ocikať test 😀 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre