Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

pici
30. jún 2011

@zuzanka7834 jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj ... som zvedava kedy toto uz konecne skonci...

zuzanka7834
30. jún 2011

@pici CO-SKO-RO, CICA, CO-SKO-RO!!! 😉

zuzanka7834
30. jún 2011

@fibi21 to iste povedali aj mne... ale podla mna ani oni nevedia. Moj obvodny gynekolog povedal, ze 60 percent tehotenstiev konci skor ako sa zena dozvie, ze bola tehu... Ja som tehu potvrdene mala, ale velmi rychlo zaniklo 😒

Babulienky idem spat, dobru nocku 😵

lienka_1
30. jún 2011

@zuzanka7834 Ahoj Zuzi, ak sa stahujete do Londyna, nezufaj. Staci ak sa usadite v niektorej chudobnejsej oblasti a NHS(verejne poistenie) vam preplati aj 3 pokusy IVF. Takze sa oplati urobit prieskum, ktory council, co hradi 🙂

petuska123
1. júl 2011

bre rano baby.baby vy ste volali castejsie do car ako sa maju vase embryjka??ja by som aj dnes chcela zavolat ale ci ich pozerali to neviem.lebo mi vraveli ze kazdy den ich nepozeraju

pici
1. júl 2011

@petuska123 ja som volala kazdy den od odberu do transferu :D ze ako sa maju :D

petuska123
1. júl 2011

@pici ja som to riskla a zavolala.no dnes ich nebudu kukat.az zajtra

pici
1. júl 2011

@petuska123 pche... len nech ti ich pekne strazia :D

susi0303
1. júl 2011

@fibi21 ajojik moja......takze to bolo tou chorobou....to ma mrzi.....ale zaroven som stastna ze mas take krasne bunkove mrazaciky....tie sa urcite podaria....verim tomu a zelam ti to z celeho srdiecka......fuuuuha az do septembra?..dlhe cakanie....ale ak ste sa s lekarkou dohodli tak ze aby sa taketo daco uz nestalo ked si chora,tak to schvalujem.....liec sa a neboj rychlo to ubehne....ja som zatial ok....len ranajsie bruskobolenie je strasne.....ani papat mi nechuti....aj papas kyselinu listovu?...ja som si ju bola kupit....

silvinnka
1. júl 2011

@lume achooooj,tak dnes sme konzultovali darcovstvo....po menzese mam prist a podpiseme 3tiu ziadost na ivf. ,ale uz s darkynou....dnes dosli vysledky z PIGD(z mimina) fragmentacia 13nasteho chromozonu,co znamena ,ze zo svojich vajok nebudem mat babo-tym,ze je to chromozon co poskodzuje moje vajko a to sposobi potrat alebo zle zahniezdenie sa.....takze musim byt trpezliva a dufam,ze darkyna bude hop sup 😒 ,ale sa mi trosku aj ulavilo....pre babo som spravila vsetko 🙂 ,inak dnes mi museli vytahovat vodu z brucha,des....ohss nie a nie prejst ☹

lume
1. júl 2011

@silvinnka Joj, to ma mrzi. S darkynou Vam to vyjde urcite. Neviem ako laho je ziskat vajicka od darkyne. Myslim, ze to musi byt zena do 35 rokov a musi mat aj nejake deti. To Ti povedali konecnu diagnozu s tym 13 chromozomom? Lebo o genetike nieco viem a nemusi mat kazde Tvoje vajicko tuto mutaciu alebo toto poskodenie. Ale samozrejme, ked sa ziadne Tvoje oplodnene vajicko nedelilo dobre, tak v tom nieco musi byt.
Budem drzat palce pri hladani darkyne.

lume
1. júl 2011

@silvinnka Nech Ti rychlo prejde ohss...

silvinnka
1. júl 2011

@lume teraz pri tejto dg. sa im to potvrdilo,prirodzene som 3x potratila,mimi sa vzdy prestali vyvijat ....1.ivf. 7 vajok z toho 6 zdeformovanych oplodnene len jedno a to sa na 4ty den prestalo delit,teraz druhe ivf. opat sedem vajok z toho sedem zdeformovanych-nesli vobec oplodnit len jedno a uz na treti den malo fragmenty,aj tak som dala robit genetiku no a dnes z nej bol takyto vysledok.Docent mi povedal spolu s genetikou,ze tymto sa im vysvetlili a potvrdili moje potraty a neuspesne ivf-ka....ze pri troche statsia sa aj vajo oplodni,ale casom sa prestane mimi vyvijat a dojde k potratom,ze ak byho udrzali,nieslo by geneticku poruchu(rastep,down ....) ☹

petuska123
2. júl 2011

bre rano baby.volalala som do MT.no dnes transfer nebude ze pomaly rastu a dufaju ze aspon 2 sa dostanu do stadia blastocysty.zajtra rano mam volat

petuska123
2. júl 2011

@pici ahoj ako vikendujes???

pici
2. júl 2011

@petuska123 jasne ze sa dostanu :D no ja som doma :D oddychujem akurat tu bola krsniacka moja :D tak trosku sme sa pobavili spolu :D

pici
2. júl 2011

@silvinnka co si musi clovek prejst. tolke peniaze to stoji, mali by to robit automaticky, nie zenu nechat potratit, niekolko ivf absolvovat a potom patrat po pricine

fibi21
2. júl 2011

@susi0303 awoj ...ano je to dlhe cakanie ale nechcem to riskovat lebo tu alergiu mam fakt brutalnu a este len v auguste to pride ...bude to este horsie ...tak radsej pockam aj tak by som jeden cyklus musela cakat a takto pockam dva a bude to ...vychadza to na zaciatok septembra takze tak ...ale otvaram dalsiu skolku takze o zabavu teraz cez prazdniny mam postarane ...hadam to rychlo ubenhe ... to je fajn ze sa citis dobre a to bolenie bruska hadam po case prejde .... 😉 ano ja tiez papam kysleinu listovu uz treti mesiac .... teda nieje to asiu cista kyselina listova ale vola sa to Femibion .... to papam ja ... Drzkaj sa ,..kedy ides na dalsiu kontrolu ?

zuzanka7834
2. júl 2011

@lienka_1 Dakujem za info, toto su presne infosky, ktore si musim pozistovat, nie len kvoli ivf, ale celkovo... Ty byvas v UK? 🙂

zuzanka7834
2. júl 2011

@pici srdienko ako sa citis, budes zajtra testovat? Ak ano, drzim velke palceee!!!

pici
2. júl 2011

@zuzanka7834 nie... uz nemam test a nepojdem kvoli tomu do lekarne... alebo pojdem? asi nie.. neviem.. :D

zuzanka7834
2. júl 2011

@pici ved ak sa prekonas a vydrzis, o to vacsiu radost budes mat v pondelok 😵 zasluzenu 😵

pici
2. júl 2011

@zuzanka7834 no zuzik...radost to asi nebude

petuska123
3. júl 2011

ahojte baby.pisem vam moj posledny prispevok.koncim na MK. vsetko nam to zlihalo nebol ani transfer nebolo nic!pauza 3 mesiace a vsetko opakovat na novo. som zufala nestastna zivot mi dava riadne facky.takze majte sa tu pekne drzim vam palce aby vam to vyslo a boli stastne

pici
3. júl 2011

@petuska123 😨 😒 ☹

silvinnka
3. júl 2011

@petuska123 ahoj,hlavu hore....ja som na tom tak isto az s rozdielom ,ze mne aj druhe ivf. takto skoncilo....prisli Ti na dovod ,preco su mimi spomalene?Sranda,moje aj mm vysetrenia boli vsetky o.k aj genetika a az teraz ked sme si dali na 4ty den robit aj so spomaleneho mimi genetiku (PIGD),konecne zistili pricinu!!! Nevzdavaj sa,trosku si oddychni na dalsie ivf. Ti prajem vela sil...ja som riesila druhe ivf hned po dvoch menzesoch 😉 no a teraz tiez pekne pauzicka,pokial mi nezavolaju,ze maju darkynu 😉 Drzim ti palce ...

lienka_1
3. júl 2011

@zuzanka7834 S manzelom zijeme priamo v Londyne. A tu velmi zalezi pod ktory council spadas, lebo sa moze stat, ze niekde nemas narok skoro na nic a niekde aj na 3 pokusy.

bosorka257
3. júl 2011

ahojte dievcence, mam zvysny MENOPUR 8 praskov a 19 vodiciek,surne predam cena 30 € + dohoda, konci zaruka 8/2011. prosim ak niekomu treba ozvite sa dakujeeem vam 🙂)

susi0303
4. júl 2011

@fibi21 ajojky moja....nebola som tu cely vikend....nesiel nam net aj teraz je daky pomaly....tak si teda radsej pockaj nech to vyjde na druhy sup a nech si stastna...ta alergia za to nestoji....ubehne ti to ako voda......aku skolku otvaras?...pre deturence?......uz som si kupila kysleni listovu ale nieje to femibion ale je to Elasti-Q 800.....papam to rano a vecer...citim sa na podiv dobre.....akurat prsia mam ako citlive bomby ale aj brusko prestalo boliet....myslis ze je to dobre?

pici
4. júl 2011

ahojte. tak krv za mnou.. o druhej mame ortiel.. ale som s tym vysporiadana.. ide sa dalej. sestricky mi sucitne a milo oznamili, ze "zuzka, este ste len na zaciatku" ... tak diky brona :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre