Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

franina
18. apr 2012

@fontana super moja, tak ci tak bude dobre drzkam ti na zajtra palce a tiez budem cakat na pozitivnu spravicku!!!!

hencidlo
18. apr 2012

@fontana tak veru, musime verit tomu, ze ano..... 😉

fontana
18. apr 2012

@franina,@hecidlo baby som rada,ze sa vieme navzajom takto povzbudit,urcite sa mi bude lepsie spat. Tak dobru idem to skusit,rano musim skoro vstavat,idem az do KE.thuj.thuj...

caroline123
18. apr 2012

@franina chcela som hlavne zakrok,lieky. odber nie,lebo mam 7 zmrazenych.

caroline123
18. apr 2012

@chmurkaxy dakujem.si zlata, asi tak som si predstavovala ze mi to niekto vysvetli. 😉 mam 7 zmrazenych a dufam ze sa v poriadku rozmrazia aspon 2 aby mi ich mohli vlozit.

jajka1980
19. apr 2012

@fontana Ahoj moja..Tak aký je výsledoček? Už som napätá...a držím palce...
Verím, že je to pozitívne...Pa... 🙂

franina
19. apr 2012

@fontana aj ja cakam len dobre spravy!

hencidlo
19. apr 2012

@jajka1980 @fontana no tak uz mam vysledky, ale nie som o nic murejsia hodnota je 11,4 a povedali mi, ze mam ist na krv zasa v utorok, takze boj pokracuje dalej 😅 , boze ja to uz nevydrzim to su nervy........... 😝

fontana
19. apr 2012

Caute baby,tak je to jasne,nevyslo nam to,moje hcg je len 10 ,sestricka povedala,ze je to malo,mam vysadit lieky a cakat na mrchu... ☹ ☹ ☹ som nestastna,ale musím to nejako prežit.

chmurkaxy
19. apr 2012

@bique ahoj mojko, ako sa mas? kedy ste si davali ziadost? nam schvalili este minuly rok v oktobri, ked sme sa zacali bavit o KET, takze teraz to musime do septembra minut. tiez planujem dalsie IVF hned ako prideme z Ameriky, cize po polovici jula. a uz ti je s bruskom lepsie? ja som zacala cvicit, lebo pri tych stimulaciach som strasne pribrala, tak teraz chodim kazdy den do fitka (aj tak tu nie je co robit, iba varit manzelovi a cvicit 🙂, tak uvidime, hadam to bude mat nejaky pozitivny efekt 🙂 to bude tvoje druhe IVF?

chmurkaxy
19. apr 2012

@fontana mojko, a musis ich vysadit? potiahni dva dni a potom chod vecer na pohotovost, ze ti je akoze zle, urobia ti aj krvny test na hcg, ked povies, ze si po umelom oplodneni. lebo to je taka hranicna hodnota, ze neviem, ci by som tie likey vysadzala. ved aj @hencidlo nad tebou ma 11,4 a povedali jej, ze ma ist este raz na krv. drzte sa, baby!

fontana
19. apr 2012

@chmurkaxy moja,lenze ja uz nemam okrem estrimaxu nic,vsetko som spotrbovala ku dnesku,tak neviem,idem cakat na zazrak....

ria191
19. apr 2012

@fontana ja si tiež myslím to isté čo chmurkaxy zožeň si utrogestan v lekárni aj keby si magistru mala prosiť na kolenách že jej dodatočne prinesieš recept to ti predpíše aj tvoj gynekológ presne tak dva dni by som ešte potiahla pre istotu aby som si to potom nevyčítala. Treba bojovať je to fakt na hranici. Tak veľa šťastia a nevzdávaj to 🙂

chmurkaxy
19. apr 2012

@fontana moja, a nemas nejake kamosky, co by ho mohli mat? tvoj gynekolog? na pohotovosti? ved tam skus ist a povedz, ze si po IVF, zle ti vypocitali lieky a chyba ti utrogestan, urcite ti aspon do pondelka daju..

fontana
19. apr 2012

dik,kočky,vyskušam,čo sa da...

katka1177
19. apr 2012

@fontana ked si z Ba tak ja utrogestan tusim mam.

fontana
19. apr 2012

@kakta1177 ahoj,vdaka,ale som z vychodu.

fontana
19. apr 2012

@katka1177 skusim zajtra ist za svojim gynek.,nech mi este predpise....

lienkalienocka
19. apr 2012

@nelly3 budu po pk. odber bol v pondelok a az v sobotu ich budu mrazit. dakujem 🙂

dorotka_
19. apr 2012

@lienkalienocka no v mojom pripade budu rozmrazovat az ked sa dr. podari zaviest ten cookov cateter ci co to je, lebo kedze ja mam odstraneny krcok maternice tak aj pri IVF to vyzeralo ze sa mu tam nepodari dostat, takze u mna to bude takto aby ich zbytocne nerozmrazovali keby nahodou potom z toho nic nebolo, ale to je ojedinely pripad

lienkalienocka
19. apr 2012

@dorotka_ aha, a to tam s nim akoze budes lezat par hodin, kym sa rozmrazia? 😨 sorry za blbu otazku 🙂 takze ak to chapem dobre, rozmrazia sa napr dve, ked sa prestanu vyvijat tak ich nevlozia a rozmrazia dalsie? ci? 😉

dorotka_
19. apr 2012

@lienkalienocka nie je to blba otazka 😀 , no zatial mi dr. povedal ze najprv to zavedie a potom ze oni sa rozmrazuju cca 10 min. a to tam budem lezat a cakat co si neviem predstavit s tym vsetkym tam lezat a este aj s tym plnym mechurom a ako budu sledovat to vyvijanie neviem ktomu my nic nevravel ale asi ak by sa nevyvijali tak skusia dalsie si myslim no uvidim a neviem ako rychlo vedia zistit ci su zivotashopne, dufam ze tam nebudem lezat cely den xixi

lienkalienocka
19. apr 2012

@dorotka_sak by mi zmrzla! 😀 😀 to tak rychlo? ja ze par hodin urcite 😉 ved to, ze ked sa rozmrazia, tak urcite do 10min nebudu mat o bunku viacej. ci sa mozno mylim? 😉 no som velmi zvedava na teba 😉

dorotka_
19. apr 2012

@lienkalienocka no ja si to tiez neviem predstavit ze aj ked sa do cca 10 min rozmrazia tak co potom dalej no si tam potom asi polezim bude to este zaujimave, ale jedna baba mi pisala ze to tak tiez mala len som sa jej uz nepytala detailne vidis mala by som ju tu pohladat a zistit ako to bolo 😉

lienkalienocka
19. apr 2012

@dorotka_ fu, este ze mna taketo nieco necaka. aspon to zatial netusim 😉 no skus sa na to popytat, pripadne aj ked pojde k dr. 🙂

stastenka42
19. apr 2012

@dorotka_ ahoj,ale plny mechur nemusis m staci poloplny a ked tebe budu zavadzat ten kateter tak myslim ze je to zbytocne. Plny mechur sa nechava preto aby lepsie videli cesticku do maternice. Ja chodim do brna a tam to vobec nevyzaduju pretoze vsetko robia pod utz a ty pekne vidis kde ti ulozia bublinku. Tu na slovensku som sa s tym nestretla ani raz a ani raz som nebola tehu. V brne som zakazdym bola tehu len to zle dopadlo. Tak sa neboj a kludne cikaj,lebo tiez nieje dobre napinat maternicu od bolesti ze sa pocikas 🙂

dorotka_
19. apr 2012

@lienkalienocka no nasla som ze som sa jej to uz pytala a takto to u nej prebiahalo toto mi napisala: Po rozmrazeni ich kontroluju, ale ako neviem, lebo skoro hned zakricia, ze su v poriadku a ide sa na vklad. Neviem, ci nekontroluju, len to, ze rozmrazenie prezili. Lebo asi na sledovanie vyvijania po rozmrazeni by potrebovali viac casu. A to ci a ako sa vyvijali sa zisti az potom pri teste o 14 dni

dorotka_
19. apr 2012

@stastenka42 🙂 , aj v mojom centre to robia pod utz, inac aj ja som rozmyslala ze ked to nevyjde teraz s mrazacikmi, zeby sme isli do Brna

jajka1980
19. apr 2012

@hencidlo Ahoj..tak lieky ber nadalej a mysli len pozitívne..Neboj..bude to dobre..a budeš tehulka..
Držím moc moc palce... 😉

jajka1980
19. apr 2012

@fontana Ahoj..Tak podľa mňa lieky ber nadalej...je to síce hraničný výsledok, no každopádne lieky nevysádzaj!!!
Počkaj pár dní a chod hoci len k svojej gynekologičke na krv..
Ja by som nevysadila lieky..počúvni a uvidíš, že je to dobrá rada... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre