Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

gloria13
12. máj 2015

@alison758 no pekne...tak to nezávidím..dufam ze sa mi take nieco neprihodi..ja som pichla dnes druhu inj. Decapeptylu..trosku oproti vcerajsku stipkala,ale v pohodke..snazim sa vela pit,tak dufam ze to zvladnem..kolko sa snazite?

alison758
12. máj 2015

@gloria13 minuly rok v 10 mesiaci som zacala prve ivf...zalezi od centra...mali sme tam vseliake patalie.hovorim je mala sanca ze sa ti to stane tak nemusis stresovat ;) ja mam pauza cakam na vysledky z repra dnes by mali prist a uvidim co bude dalej este mam 2 mraziacikov

scheflera
12. máj 2015

@lenocka171
@kaciatko78 Ak vám to pomôže,tak som sa dnes dozvedela,že napr,Utrogestan spôsobuje napätie a citlivosť prsníkov a podbruška.dosť hrá rolu,aké lieky beriete.takže ak nič necítite,jednoducho ste si na liek zvykli,alebo máte iné lieky.
Napr.ked som bola v gf,brala som pri KET estrofem,ktorý mi mrdli od 1.dna 3 krát 2, a utrogestan.
Teraz v inom CARe mám na sliznicu Divinu 1-1-1,ale to mi postupne pridávali po tabletke,aby si telo zvyklo,a namiesto Utrošu Agolutin injekcie do zadku.vtedy ma boleli prsia aj podvozok a nič z toho,podprdu som moc nemohla,taraz necítim nič.a verím,že zajtra budú //.to už by tam Pregnyl byť nemal.

kaciatko78
12. máj 2015

@scheflera ..no to asi bude tím 😠 ...ja som bola na ET 4 .5. dnes som testla a nič bielooo ☹ ..ja mám estofén 3x3 , ráno Prednison , a utroš 3x2 neviem či nie som nabudená z tích liekov 😖 ..ale šak dôležitá je aj tak krv ..pôjdem v piatok nech to mám za sebou bude to 12 deň od vkladu 😎

lilitela
12. máj 2015

@jania023 A mas potvrdene negativne vysledky z krvi? Lebo ja som takto krvacala a krvacala, preto som si myslela ze koniec, a nakoniec mi vysiel pozitivny test.

jania023
12. máj 2015

@lilitela ano na 12den po et hcg 0

lenocka171
12. máj 2015

@kaciatko78 aj ja idem v piatok ma krv 😝 ja som bola na ET 5.5. A dnes som robila test a tiez nic .... Estrofen mi hned vysadili po ET (pred som mala 2x2) a utr. 3x2 mam ... Ale skoro sme podla mna testovali este nie?? 🙂

rearo
13. máj 2015

@jania023 jani ahoj...ako sa mas akurat som ta spominala co je stebolu kde si? Len nepovedz ze si o to prisla ked si sa vratila zase sem?/

kaciatko78
13. máj 2015

...mozno sme aj skoro 😀 niektorým ženám to ukáže až na 10 deň slabého ducha 😉 ...ja budem testovať až zajtra a v piatok tiež pôjdem na krv lebo by ma cez víkend šľak trafil 😝 ......a ten Estrofen ni ty si po IVF ja nie ja mám darované 😅 ..mne umelo všetko vyvolávali asi preto 🙂

katka.gzd
13. máj 2015

@kaciatko78 ja som po klasickom KET a beriem estrofem 3x1 a budem az do 12 tyzdna...plus progesteron k tomu... Testy ukazuju aj v zavislosti od toho ci ste mali PK alebo nie..ak nie, potom ukaze test neskor...ak ano, uz na 6ty den po transfere niekomu ukaze..ale nieje to pravidlo..hlavne pouzivat 10kovu citlivost, najlepsie mamatest ruzovy, drzim palce

kaciatko78
13. máj 2015

@katka.gzd ..no ja som nemala PK..a použila som 10 😠 ..včera to bol ôsmy deň ked nepočítam vklad .. 😉 ....neviem sa dočkať chlapovi som nepovedala ,že som testla ...nemala som odvahu mu povedať ,že je tam jedna čiarka ...no čo ked sa to nepodarí tak mám ešte 7 zmrzlín ..ale on bude sklamaní všetko znáša horšie ako ja 😒

lilitela
13. máj 2015

@jania023 Hmm, tak to uz asi zostane negativne, ale je to naozaj cudne, ze krvacas. Mna napada este jedna vec, niekedy prebehne implantacia - povedzme 4 dni, potom embryo zahynie a uz sa to nezachyti na HCG, ale telo samozrejme potrebuje odkrvacat to zaimplantovanie a mozno sa to u teba nedari... telo sa nevie toho zbavit. uz si kontaktovala CAR?

katka.gzd
13. máj 2015

@kaciatko78 bez PK mas este cas..by som vobec nevesala hlavu 🙂

dancez
13. máj 2015

@hozka takze mne možeš do tabulky dopísať negatív ☹

kaciatko78
13. máj 2015

@katka.gzd ..dakujem za povzbudenie ..fakt to teraz potrebujem ....bojím sa na ten test aj pozrieť asi fakt nie je dobré zavčasu testovať 😎 ale aj tak mám zlí pocit ...tebe po PK kedy ukázalo aspoň ducha??? 😕

katka.gzd
13. máj 2015

@kaciatko78 ja ta uplne chapem, ja som toto iste, ale vzdy sa mo aspon podarilo sa do poslednej chvile presviedcat, ze proste bolo skoro...u teba je to ale naozaj objektivne skoro, aj bez snahy o utesenie 🙂 mne po PK ukzalo mini ducha uz skutocne na ten 6ty den, ale to som ho tam musela naozaj hladat a dalsia vec pri mne je, ze ja som mala vlozene dve a podla sona sa obidve chytili..aj ked jedno to potom vzdalo..takze som mala vyssiu hladinu HCG ako baby s jednym babom takze aj preto mi ukazal test skor...na 8my den uz ducha videl aj manzel, ale musela som ho nan presne upozornit a az na 10ty den bol vidno bez namahy, ale stale slabucky...a to pripominam , ze som cakala chvilku 2...a po PK... Nerob si sama sebe stresy a na predtuchy sa vykasli..to hovori z teba strach a neistota co je normalne....viem, ze je to tazke..mne sa podarilo byt zmierena az pri 4tom pokuse...proste nech sa deje co sa ma...nieje to v mojich rukach ci sa budem bat alebo nie...pustat si filmy, citat...rozptylovat sa..to mne pomahalo...a vecer pred spanim v posteli sa mu prihovaram, ze ho lubim uz teraz a tesim sa nam a dufam, ze chce ist na svet za nami.. 🙂 viac sa robit neda

katka.gzd
13. máj 2015

@kaciatko78 toto je moj test 8 dni po vklade (1.4. Vklad, 9.4. Test)

katka.gzd
13. máj 2015

Toto je 10 a 12 dni po...a kukaj jake su slabucke stale...a su baby co ani v den krvnych testov nemali ducha a mali to pozitivne..

kaciatko78
13. máj 2015

@katka.gzd ...no hej krááááásny duch 😉 ...ja testnem zajtra a napíšem ako to dopadlo dakujem za povzbudenie cením, si to a dufam ,že aj ja sa budem niekomu raz tak prihovárať 🙂 😀

hozka
13. máj 2015

@anina303 - ET - 30.3.2015 - POZITIV
@nikadomi - KET - 7.4.2015 - (6 dňová blastocysta Ačková) POZITIV
@rearo - ET - 7.4.2015 - (6 a 8 bunkové) POZITIV
@chilli21 - ET - 10.4.2015- Negativ :´(
@majkulik - KET - 11.4.2015 - (2 x XB) POZITIV
@silvia545 - ET - 12.4.2015- Negativ :´(
@ivka3901 - KET - 13.4.2015 ( hatchujúca blastocysta Ačkova) - Negativ :´(
@dejna0412 - ET - 14.4.2015 ( 1x XB/1 a 1x CM+/2 5dňové) POZITIV
@ereska - KET - 14.4.2015 (1 blastocysta 5dňová) POZITIV
@dafnedafne - ET - 14.4.2015- Negativ :´(
@dzurkomaj ET - 14.4.2015 - POZITIV
@fazulienka - KET - 15.4.2015 - POZITIV
@katka17044 - KET - 16.4.2015 (3a4 bunkové)negativ :(
@silviabn - ET - 16.4.2015- (2xblastocysta) POZITIV
@jania023 - ET - 17-4-2015 (2x8 bunkové)negativ:(
@mischka1312- ET - 21.4.2015 (5 dnova XB blastocysta)
@hozka - ET -27.4.2015 (5 dnova blastocysta) NEGATIV ☹
@dancez -KET -29.4.2015 (2x blastocysta) NEGATIV

hozka
13. máj 2015

@dancez ahoj, mrzí ma to, ale musíme ísť ďalej... máš ešte nejakých mrazáčikov? ja idem tento mesiac znovu na vklad, pokúšať šťastie znovu 🙂

ereska
13. máj 2015

Baby ja uz mam za sebou aj cistenie o babatko sme prisli

gloria13
13. máj 2015

Dievčatá potrebujem poradiť...zabudla som užiť jednu tabletku Provery...myslíte, že je problém? Ďakujem...inak vôbec netuším kedy sa to mohlo stať...☹((

jania023
13. máj 2015

@rearo neprisla som kedze som mala krv hcg 0 takze nam to nevyslo nase 7ivf negativ,kuk tabulka.Nakoniec som krvacala 10dni vcera uz nie takze uz je to v pohode asi som sa potrebovala vycistit..
Kolke z vas nakoniec ste tehu?viem ze niektorim ktore mali // to nedopadlo dobre☹

livinkita
13. máj 2015

Ahojte,ja začínam budúci týždeň,najskôr tabletky-Provera a potom injekcie....mám z toho trošku strach,ale hádam to všetko dobre dopadne...

rearo
13. máj 2015

@jania023 ja ti ani neviem povedat uz im bilo aj srdiecko a potom pisali ze o to prisli,nev iem kolko nas je tehu ale asi 4 potratili ked dobre sledujem...

scheflera
13. máj 2015

Čaute kočičky.Ja som dnes 10.den po ET,a mám slabú,ale jasnú druhú /.Bola tam aj predvčerom,dnes je trolinku silnejšia,takže to už nie je Pregnyl.Boli to najlacnejšie Pepino testy z DM drogerie 10kove.Bola som aj u svojej dr.urobila sono a sliznica je vraj15mm,taká tehotenská.
Vkladali dve 5dnové,podľa tohto sa asi chytili obe,keby nie,asi mám aj ja ešte bielo.
Verím,že všetko pôjde,tak ako má a potvrdia mi to aj z krvi. 🙂

katka.gzd
13. máj 2015

@scheflera pridavam tabulku hodnot hcg podla ktorej budes vidiet, ci mas nabeh na dvojicky alebo len jedno babo...toto su hodnoty pre jedno babo 😉 (tato tabulka sa tyka len bab po PK, bez PK je to posunute o 2 dni)
DPT = dni od transferu

katka17044
13. máj 2015

ahojte tak ja vysadzam medrol uz len 3 krat polku a zacinam uzivat subcuviu injekcie vlastne raz týždenne 4krát a teda júl moze byt vklad... 9.6 sme objednaní do Brna a rozhodneme sa kde bude vklad... tak sa tesim teraz oddych a trošku cvicenia :D

karkulka129
13. máj 2015

Ahojte. Prosim vas PK sa rata 5dni aj s dnom odberu,alebo az od dna potom? Dakujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre