Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

hennka2
26. feb 2016

@ahsas .. Urcite, aj pri zlom spg otehotneli cez IUI. Mozno by stalo za to ich skusit niekolko, urcite je to menej financne a psychicky narocne, ako IVF. Ono, ako vies, potrebujes len jednu jedinku spermiu, aby sa prebojovala. Ak nemas ziadne ine zdravotne problemy, urcite to stoji za to skusit ! Aj ked, ja ich mam za sebou 5 a tie nervy som mala kazdy krat, uz len to cakanie po ...

hennka2
26. feb 2016

@hennka2 .. za sebou mas 1 IVF ? mrazacikov ste nemali ? prepac, necitala som celu Tvoju historiu, ako to mate ....

hennka2
26. feb 2016

@ahsas .. to bolo Tebe ta dalsia otazka.

hennka2
26. feb 2016

@ahsas .. uz to tu citam 4 x IUI a 2 x IVF ... ja som bola 5 x na IUI, 1 ET a 1 KET neuspesny ...

ahsas
27. feb 2016

@hennka2 Nie,mrazacikov sme nemali ani raz. Ešte že nám aspoň jedno embryjko krásne vypestovali do vkladu. Inak tých folikov som mala pri prvom 6 a pri druhom 4. Z toho nie všetky sú zrelé, z toho sa niektoré prestali vyvíjať ... a sme boli radi, že aspon tak a že sa transfer mohol konať.

linaya
27. feb 2016

Same hnusne jednopalickove testy vychadzaju ako vidim ☹ Ja si davam tiez s poslednym vkladom pauzu lebo uz mam toho akurat tak dost.......

mojpoklad
27. feb 2016

@hennka2 Je mi ľúto :( môj tiež stále negatívny...dnes to bol posledný, čo som spravila.

zabkazabka
28. feb 2016

@ahsas ty chodis tusim tiez do reprogenesis?nam tiez povedali ze zatial ziadne vysetr.netreba..ale ako mame vediet co je pricinou ze sa nedari??su to len take vystrely naprazdno a mam pocit ze fakt len tahaju peniaze

mojpoklad
28. feb 2016

Dnes 12 deň po ET prišla mrcha, moja láska v brušku definitívne odišla...

linaya
28. feb 2016

@mojpoklad och moja to mi je luto ☹ aj moja bublinka predvcerom odisla ☹ ☹ ☹

mojpoklad
28. feb 2016

@linaya Je to hrozné... už nemám silu ani komentovať.... ☹ ☹ ☹ ☹ bola si aj na krv?, lebo ja nechcem ísť, načo, počuť ďalšie negatívne nepotrebujem....len zavolám sestričke, aby to zapísala do karty.

oslo1
28. feb 2016

Baby, tak aj ja som dnes mala iba jednu palicku. Tiez si davame pauzu. Drzim vam vsetkym palceky x

linaya
28. feb 2016

@mojpoklad nebola som na krv...zbytocne ☹ drz sa ☹

linaya
28. feb 2016

@oslo1

hennka2
28. feb 2016

@mojpoklad @linaya @oslo1 .. dievcata, ja dnes tiez iba jedna palicka, ale ja uz ratam s negativom ... vidim, ze ta pravdepodobnost uspesne IVF skutocne nie je velka, z nas, co sme tu sa to podarilo len @1veverica, ostatne negativ :( ... tazko, tazko ... ja na krv v stredu, ale uz teraz viem, ze je to pase ...
prajem vsetkym vela sil, treba si oddychnut a rozhodnut, ci bojovat, alebo ....

hennka2
28. feb 2016

.. premyslam, ze zbytocne cakat do stredy, skusim sa este objednat na pondelok rano ..

linaya
28. feb 2016

@hennka2 je mi to luto ☹ jednoznacne si teraz treba od toho vsetkeho oddychnut,nabrat sily a pozit.energiu,ktoru teraz vsetky mame na bode mrazu ☹ drz sa ☹

maculicek1977
28. feb 2016

@hennka2 @mojpoklad, @linaya,@oslo1, babule čo to je za vírus, čo sa tu šíri s tými jednopaličkovými testami ☹ , mám po nálade!!!! Čo ak to ani u mňa nebude fungovať o mesiac ☹ ach jaj!!!! nemám slov....

sfera
28. feb 2016

Baby nechcem Vas tu deptat, tiez nam to pravdepodobne vyslo, ale pockame do krvi....ja len Vam chcem povedat, ak mate pocit,ze treba zmenit centrum, dat si oddych, pripadne zmenit pracu, tak to urobte....ak si myslite, ze je to v psychike, tak akakolvek zmena moze byt prospesna....my sme zmenili centrum, medzitym sme mali pauzu zhruba rok a pol...a dala som aj vypoved v praci...a 2.ivf vyslo na prvy sup...drzim Vam vsetkym palce

sfera
28. feb 2016

@maculicek1977 tak pre motivaciu...testy 7. a 9. den po KET teda dnes

zabkazabka
28. feb 2016

@sfera ahoj blahozelam k testiku 😊chcem.sa opytat do akeho centra chodis teraz a kde si chodila predtym a preco si centrum zmenila?my sme chodili do.martina ale na prvom ivf sme boli v brne a zial nic 😕

sfera
28. feb 2016

@zabkazabka dakuje 🙂 momentalne Helios MT....predtym jedno centrum v KE..nebudem menovat, prepac....zmena prisla kvoli lekarovi...neprijemny clovek, jeden jediny lekar, jedna sestra a cele centrum...proste som sa tam necitila dobre a potom prisla aj nedovera a uz to nemalo zmysel tam dalej chodit...l

maculicek1977
28. feb 2016

@sfera Jej tak konečne predsa len jeden pozitívny po tých všetkých negatívnych!!!! Teším sa 🙂 a čo si mala za stimulku, berieš aj niečo špeciálne.....

linaya
28. feb 2016

@sfera nooo aj mna by zaujimalo ci si brala nieco specialne pred transferom,ze ti to vyslo hm? 🙂

dancura
28. feb 2016

@ahsas Urcite si chodte za tymi vysetreniami...aj nam vraveli, ze nepotrebujeme pred ivf vysetrenia, no mne to nedalo.Proste sme chceli vediet, ze preco to nevychadza prirodzene. Studovalaa som si o tom. Bola som na stitnej zlaze, amh vysetreni, pohlavne choroby, hematologii a manzel na spermiograme a spolocne sme boli na imunologii, genetike. A prave na imunologii nam zistili problem a keby sme sli do IUI, tak velka pravdepodobnost, ze by to nevyslo. Teraz nas caka nase prve ivf a dufam, ze s pozitivnym vysledkom;)

sfera
28. feb 2016

@maculicek1977
@linaya baby ja som po KETe...nic zvlastne som neuzivala, stimulku som mala v r.2014

zabkazabka
28. feb 2016

@sfera a aky mas pocit z MT?kolke to bolo tvoje ivf?a ak mozes tak aky ste mali problem a ako dlho vam trvalo schvalenie?

linaya
28. feb 2016

@sfera ja som tiez mala ket a caka ma 3.Ket. Pila som pred vkladom 2 tyzdne caj z alchemilky,ale prd mi to bolo platne...mama mi poradila nech si idem dat este spravit vyter z mandli lebo tie vedia narobit pohromu v tele.

linaya
28. feb 2016

@zabkazabka ja chodim do MT a som spokojna. A schvalenie trvalo 3 tyzdne a pri druhom 2 tyzdne.

hennka2
28. feb 2016

Dakujem velmi pekne dobrej dusicke za srdiecko ;) <3

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre