Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

zwalsh
14. júl 2015

@gombicka v tej tabulke nie su uvedene jednotky.

linda10
14. júl 2015

Tak nedalo mi to a zavolala som do centra ze aku som mala vysku HCG a povedali ze 56,4. Co si otom myslite ja neviem ci je to dobre alebo zle?Nieje to malo?Ked zajtra pojdem na krv neviem ci bude zvysena

zwalsh
14. júl 2015

@linda10 je to urcite dobre. Ktory den si bola krv? A preco ti Dali krv hned? Mne Dali za tyzden, vsetko nad 5 je pozitivne takze si v pohode ;) drzim palceky ;)

zwalsh
14. júl 2015

@linda10 myslim dalsiu krv ti Dali po kolkych dnoch?

prdolet
14. júl 2015

Ahojte, pred nejakym casom som v tejto teme cakala na vysledok prveho transferu, ktory bol neuspesny. A vtedy bolo take obdobie, ze sa skoro nikomu kto cakal naraz so mnou nedarilo, co mi bolo cele hrozne luto a zle to na mna vplyvalo a vzdy som dostala taku nadej, ked sa ozvala zena, ktorej to vyslo. Takze ak mate niektora rovnake pocity, tak vedzte, ze prave teraz som si volala pre vysledok tehotenskeho testu po prvom KET, a test je pozitivny. Takze vsetkym cakajucim vam zelam vela stastia, hlavu hore, tesim sa, dufam, ze sa budete aj vy!

linda10
14. júl 2015

@zwalsh 9den som bola prvy raz co som mala 56,4 a zajtra idem na dalsiu krv to budem 14 den.Len som vysvetlovala ze v6 den som si spravila test kde bola slabsia druha ciarka ale bola pekne vidno.A dalsi dva testy som si spravila 11a13 den ale tie zoslabli tak neviem co ma zajtra caka :(

zwalsh
14. júl 2015

@linda10 tak to mas uplne super, zajtra je skala od 70 do 700 tak potom napis, to som pozrela do mojho a tam su tyzdne gravidity a priblizny rozsah. ;)

linda10
14. júl 2015

@zwalsh no ano ale som ti pisala tie tehotenske testy ze zoslabli tak preto si myslim ze stoho nic nebude co si otom myslis?

kaciatko78
14. júl 2015

@prdolet ..ahoj ja som bola na tom rovnako ani ET ani 1 KET neg. ..teraz som po 2 KET a dnes ráno sm nevydržala a spravila som si test a je tam slabá čiarka viditeľná okom to som na teste ešte nikdy nevidela som 11 deň po KET a mala som len 2a 4 bunkové embria tak sa teraz teším 😅 ..dúfam ,že už bude len silnieť 😅 ..v piatok idem na krvičku 😉

nikolajka2
14. júl 2015

@kaciatko78 - gratulujem a tesim s a silno s tebou, mozno budu aj dve 🙂 . Do akeho centra si chodila?

kaciatko78
14. júl 2015

...ja chodím do GIN FIV v BA ...myslíš ,že dve ,??? ..noooooo budem šťastná len nech sa to podarí a je to zdravé 😉 ...miesta máme doma dosť 😀

zwalsh
14. júl 2015

@linda10 ja som bola na krv 13 den a 12 den som mala test biely 🙂 zajtra držím veľmi palce ale podľa mňa tam bude tak 1000 🙂

zwalsh
14. júl 2015

@prdolet jéj tak to gratulujem 🙂

janikajanka
14. júl 2015

Ahojte baby, ja som tiez po et a vcera bol 14. Den po et, hcg bolo 800. Dnes sa mi objavilo hnedo cervene spinenie tak som z toho vystrasena☹ spinite niektora prosim vas? Drzte sa vsetky.

linda10
14. júl 2015

@zwalsh Aha takze test si mala biely?A potom bola si tehotna ci nie?Ma to význam tie testy?Teda nevadi ked mi teh. test zoslabol?

linda10
14. júl 2015

@janikajanka Ahoj a prosim ta teh. test si si robila?Lebo moj bol len v6 den pekne vidiet.A potom 11a13 den zoslabol ty nato co vravis?Zajtra som 14den a idem na krv ale nedavam tomu vela :( Na krv som bola este 9ty den vtedy som mala hcg 56,4

linda10
14. júl 2015

@janikajanka Inac spinit som nespinila ani mrcha nic zatial.

janikajanka
14. júl 2015

@linda10 lindi kazda to mame ine jedna spini, jedna krvaca, niekto nema ziadne priznaky... kazdopadne treba verit, drzim moc palce

linda10
14. júl 2015

@janikajanka no ved ano to je pravda sak zajtra dam vediet

janikajanka
14. júl 2015

@linda10 drzkaj sa

zwalsh
15. júl 2015

@linda10 ahoj ano test bol biely a hcg pozitivne, aj Ty mas pekne pozitivne hcg neviem preco sa k tomu stavias tak skepticky. Ak si mala pregnyl tak 6 den jasne ze test bol viac pozitivny ;) jeho ucinok trva 10 dni preto sa skor ani nema testovat ak si ho mala. Dnes ti velmi drzim palce ale najdolezitejsie je verit tomu drobcov na to nezabudaj ;) pekny hcg den ;)

linda10
15. júl 2015

@zwalsh Dakujem pekne aspon mam nejaku nadej 🙂 Uz mi zobrala krv uz len cakat na vysledok ked mi zavola to budu stresy 🙂 Dam vedist

zwalsh
15. júl 2015

@linda10 mne to prvykrat som ju ukecala na statim ;) ako dlho mas cakat? No ja to vidim skvele ale nrvy to su ved to je dobre ze to mozeme spolu tu sa podporit. Tak velmi na teba myslim atesim sa na krasny pozitivny vysledok. Inak ja som pred odberom celu noc nespala.drz sa ;)

chmurkaxy
15. júl 2015

Caute baby,ako som dopadla ja,napisem az poobede,ked bude mat Linda vysledky,aby som ju zbytocne nestresovala 🙂

linda10
15. júl 2015

@zwalsh No ved nevadi sak uvidime 🙂 Pockame na vysledky.
@chmurkaxy Ahoj sak kludne napis.Ved ked sa nepodari prvy krat tak sa nezdam ideme dalej 🙂 A ako si ty dopadla?

linda10
15. júl 2015

@chmurkaxy A vies kazdy sme natom inak nemame to rovnake 🙂 Mame rozlicne tela a kazda iny problem cize si nemyslim ze sa mozme porovnavat jednej sa to podari druhej nie.No musime si verit rz to pride 🙂

zwalsh
15. júl 2015

@chmurkaxy moja tak nevím či vydržím tak dlho čakať 😉 a len dúfam že ty si v poriadku.

klaudiahu
15. júl 2015

Ahojte dievcata,aj ja cakam s Vami na vase vysledky.
Som tiez netrpezliva,kedze ma to tiez caka v pondelok.Dufam ze vam to vsetko dobre pojde, moc Vam to prajem.

linda10
15. júl 2015

Tak ahojte baby tak ako som aj predpokladala neuchytilo sa :( Vedela som to aj nejak citila no kleslo mi HCG .Teraz idem v piatok znovu do centra a tam sa s Dr. dohodneme ze ako dalej ale sestricka povedala ze mozno ani nebudem musiet cakat a mozem ist na vklad alebo maximalne mesiac pockam a potom pojdem na dalsi.Tak dufam ze uz druhy vklad bude uspesny.Vam prajem len dobre spravy aby sa vam splnilo to co vsetci tak chceme a to je male babo 🙂

zwalsh
15. júl 2015

@linda10 júj to nie je možné veď si mala pekné hcg. To je mi ľúto. Naber síl a určite sa ti podarí druhý vklad. Držím palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre