Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

linda10
11. dec 2015

@linda243 No tak to mi je ľúto je to strasne ze sa musime takto trapit. Ani ja necakam nic.Ale nevadi snad dalsie vide

maculicek1977
11. dec 2015

@linda243 joj dnes si už 2 há čo nevyšlo, joj čo sa to robí? Namiesto dobrých správičiek negatívne!!!! a čo bolo zle v tvojom prípade? máš mrazáčikov? Súcitím s tebou, neboj musí to prísť!

linda10
11. dec 2015

@maculicek1977 Ahoj mozem sa aj teba spytat lebo akurat som citala co tu jedna pisala ze idu do druheho ivf a cakaju na schvalenie.A to som vtedy tak nechapala ze teda poistovna to este plati.Vlastne vtedy som to ja tak pochopila ze uz som mala et a teraz ket a este mam jeden pokus a potom uz nie a ze by som bola samoplatca.Ale teda to je tak ze znovu sa da ist nie?

naveen
11. dec 2015

Ahojte, mate niektora skusenost s nizkym hcg? 13 po et som bola na krvi, vyslo len 180, kontrola o tyzden, testy doma pozitivne 😕

linda243
11. dec 2015

@maculicek1977 ďakujem pekne,potrebujem to ešte asi pár dní predychat 😳Netuším kde sa stala chyba. Mali sme krásne 5 dňové embrijka,nemám žiadne zdravotné problémy.. Takže nechápem.. Máme ešte troch mrazacikov. Prosím ťa nevieš náhodou, že či môžem ďalší pokus absolvovať hneď V nastavajucom cykle? Alebo je treba pauzu.

linda243
11. dec 2015

@linda10 Ďakujem ti pekne. Je to strašné, že musíme toto prežívať. Tebe ešte držím palce 👍 A ja dúfam, že druhý pokus už vyjde

vevericka13
11. dec 2015

@linda10 poistovna preplaca iba et, kety mas navyse co si platis transfer. takze tri et ti poistovna preplati. ja idem v januari/februari do druheho

linda10
11. dec 2015

@vevericka13 Aha chapem.Tak aj nam ostali len 2embrya ale tie neviem v akom su stadiu lebo tie uz nie su blastocysty este ani ja neviem co bude dalej :(

maculicek1977
11. dec 2015

@linda10 ahojko vieš čo neviem presne ako to je, ja mám teraz tiež žiadosť podanú a čakám na schválenie, bude to moje 1 IVF, tak preto som tu, čítam čo píšu iné baby, čo ma čaká......mne to vychádza tak nakoniec januára.... a kam do centra chodíš ty?

ckatka
11. dec 2015

ako vydrzat tych 10 - 12 dni id transferu do testovania ? 🙂

hennka2
11. dec 2015

Ahojte dievcata, ste tu niektora okolo 38 rokov a vkladali Vam 2 embryjka ?

linda10
11. dec 2015

@maculicek1977 Aha chapem.Newa 🙂 Ja do gynfivu a ty?

maculicek1977
12. dec 2015

@linda10 ahojko, ja chodím do iSCARE MT, už ti je trošku lepšie,,,,,,, nezúfaj, dočkáme sa všetky , musíme len veriť vyjde 2 pokus, a neskúšala si zavolať do CAR a priamo sa ich opýtať ako to je s tým platením a atď., ? Držkaj sa!

maculicek1977
12. dec 2015

@hennka2 ahojko, som veľmi rada, že si napísala okolo 38 rokov, lebo ja mám tiež......🙂, ja sa ešte len chystám na IVF koniec januára, teraz čítam čo ma čaká.... a tebe vkladali 2 embryjká. Môžeš mi prosím ťa napísať viac okolo toho keď budeš mať čas, bola by som ti veľmi vďačná. Toto je tvoje 1 IVF ? A už ich máš vložené, teraz čakáš či sa to podarí? Držím ti silno palčeky!!!

rearo
12. dec 2015

@hennka2 ja som bola 39r a dve emb.

hennka2
12. dec 2015

@maculicek1977 .. Ahoj, este mi nevkladali, vklad by som mala mat bud. pondelok, preto som sa pytala, ci nema niektora skusenosti .. ano, moje prve IVF ..

hennka2
12. dec 2015

@rearo .. a vyzera to tak, ze jedno, alebo aj obe sa udrzali, srdecne gratulujem 🙂

rearo
12. dec 2015

@hennka2 jedno sa vstrebalo...to druhe bolo velke a nedalo mu sancu

lucia2505
12. dec 2015

Dievcata mam nove balenie FEMIBION pre prvy trimester. Predam ho za 10 eur ak mate niektora zaujem. Expiracia je 04/2017. Stal 22,80.

slivuska30
12. dec 2015

@hennka2 ahoj mne vkladali dve...

maculicek1977
12. dec 2015

@rearo ahoj, tak ty to už máš za pár, ako som si prečítala, bude pod vianočný stromček? 🙂 A tebe sa podarilo hneď 1 IVF, a kam chodíš do CAR? Zaujal ma tvoj príspevok....lebo som tvoja veková kategória. Prajem rýchly pôrod a veľa radosti s drobčekom.

rearo
12. dec 2015

@maculicek1977 dakujem...ano prve bolo a vyslo to hned...nemame problem ziadny ani ja ani muz ,len moj vek hra rolu ako dr.povedal...chodila som do BA iscare...ale poviem ti tazko znasam toto tehotenstvo.pri dcere som mala 19r ani som nevedela ze som tehotna aj ked som vracala asi 3mesiace a pri tomto tehu problem nebol ziadny.nevracala som kavu pijem doteraz nic mi nesmrdi...chute nemam...,len brucho mi ide vybuchnut.ledva sa hybem .vsetko ma boli .tlaci na rebra chrbat boli...uz ledva cakam kedy porodim...vek je vek uz to citim a asi uz to neni pre starsiu zenu 🙂 ale uz cuvnut nemozem...len vydrzat 🙂

linda10
12. dec 2015

@maculicek1977 Tak je mi lepsie zmierila som sa stym ze tentokrat nic.Ani natu krv sa mi pondelok nechce ale tak nech vyluci a uvidime co bude dalej.Veru uz by mohli byt len pozitivne spravne.

deni73
12. dec 2015

@hennka2 Ahoj, náhodou som si túto diskusiu čítala, chcem ťa povzbudiť, mala som cez 37, keď nám vyšlo 3. ivf, vkladali 2 embrijká, jedno sa ujalo, mala som bezproblémové tehotenstvo, mám krááásneho synčeka. Držím palce.

evipeti
13. dec 2015

Ahojte.ja som dnes 8den po ET, vcera som si spravila test a vysla slaba druha ciarka,aj manzel
Ju vidi 😉 lenze medzitym som zacala aj malinko krvacat,uplne malinko.neikedy aj ze vobec nic. A dnes rano znova slaba ciarka na teste. Stalo sa to niektorej? Neviem co si mam uz o tom mysliet,uz som si aj poplakala, ale aj stale dufame ze sa to mohlo podarit...

meli8412
13. dec 2015

@evipeti Medzi vcerajsou a dnesnou ciarkou je aspon malilinky rozdiel?

hennka2
13. dec 2015

@deni73 .. dakujem velmi pekne, chcela by som si dat vlozit 2 embrijka tiez, ak nam preziju, len sa obavam, ci nas nebudu prehovarat vzhladom na moj vek 38, ze riziko, tak preto som sa pytala .. dakujem este raz <3

hennka2
13. dec 2015

@evipeti .. podla mna sa to mohlo podarit, ak testujes, tak testuj dalej a uvidis, ci ciarka kazdym dnom tmavne, alebo nie .. drzim velmi palce, ale mam z toho dobry pocit 🙂

evipeti
13. dec 2015

@meli8412
@hennka2 mne sa zda byt ta ciarka taka ista aj dnes ako bola vcera. No vcera som robila test na obed a dnes rano.takze nebol tam cely den.skusim zajtra rano este. V stredu sa ide na krv...a dakujem za povzbudenie 🙂

hennka2
13. dec 2015

@evipeti .. krvicka je 100%, treba si pockat do stredy ... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre