Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

sijust
31. okt 2011

@moncibubu ten druhy tyzden je este horsi ako prvy,viem ta pochopit,ale mysli pozitivne,prihovaraj sa drobcekovi alebo drobcekom a bude to fajn 🙂 moc drzim palce

lenkalienka01
31. okt 2011

ahojte, ja som mala ET 23.10. cize som nejaky 8 den po......kedy je dobre testovat, aby vysli II 😀 😀 😝

daduliana
31. okt 2011

Caute buduce mamicky!!! Pridam sa k Vam, ja som dnes 6 den po transfere a 2 embrijka po 6dennej PK, vzali mi 34 vajicok, 11 oplodnili takze mam v mraznicke🙂este 9,pokial by to nevyslo- a na to ani nechcem mysliet.
Ako vydrzite nerobit si testy??ja si uz jeden urobim zajtra,lebo to sa fakt neda🙂to cakanie je hrozne.Posielam vam vsetkym vela sil do boja!

annamary27
31. okt 2011

@moncibubu ja čakám na ms,mala by doraziť 2.11.ked príde včas vklad rátam okolo 18.11.

pici
31. okt 2011

@daduliana ja som robila testy ako sialena :D

annamary27
31. okt 2011

@moncibubu ket rátam tak okolo 18.11,ak dorazí ms včas.

annamary27
31. okt 2011

@daduliana
@lenkalienka01 ako sa to tu krásne rozrástlo o nové čakateľky,držím palce na pozitívne výsledky 😀 😀 😀

annamary27
31. okt 2011

@clauda2010 ahoj,na wc mi trebalo dosť skoro,takže po tom ako som si odležala tých 20min po vklade,musela som sa vycikať.

lenkalienka01
1. nov 2011

@annamary27 dakujem a taktiez drzim palce nam vsetkym 🙂

little_miracle
1. nov 2011

@silvinnka mne tiez pichli pregnyl.....takze prsia mam ako kamen a bolestive 😖

daduliana
1. nov 2011

@lenkalienka01 ty uz mas teraz kolky den po et??asi tak 11??nepokusa ta to?🙂

daduliana
1. nov 2011

@lenkalienka01 aha az teraz som si vsimla ze si deviaty, no ja mam dnes este len siedmy.poraziii ma,nedokazem mysliet na nic ine🙂

ursula5
1. nov 2011

@annamary27 už Ti prišla mrcha??? mali by sme mať spolu KET teraz 🙂 ja až okolo 4.11. ale neviem presne lebo po ET som špinila a potom keď som vysadila lieky mala ďalší týždeň mrchu skoro 2 týždne 🙂 tak Ti držím palce nech príde na čas 😉

lenkalienka01
1. nov 2011

@daduliana ano, dnes 9 a myslim na to co najmenej, radsej robim nejaku cinnost, lebo by som sa zblaznila. Kde ti robili ET ? Kedy ides na krv ?

daduliana
1. nov 2011

@lenkalienka01 no mne ET robili v splne v kosiciach a na krv mam ist 8/11, nabuduci tyzden v utorok:((azzz
a inak jak sa citis?v pohode?nejake priznaky,alebo bolesti?

ursula5
1. nov 2011

@daduliana tak nech je pre Teba tento dátum šťastný 😉 😉 😉 pre mňa je už 15 rokov ten naj 😅

daduliana
1. nov 2011

@ursula5 dakujem velmi pekne,dufam ze bude.Pockaj a ako 15 rokov?

silvinnka
1. nov 2011

@little_miracle kurnik,mna dnes dost akoby pali (boli.pne) ani neviem co to je,take divne uplne dolu v podbrusku ☹(

clauda2010
1. nov 2011

@annamary27 ja som necakala min mne kazali hned

lenkalienka01
1. nov 2011

@daduliana aj ja idem 8.11 na krv, no pobolieva ma v podbrusku, dnes aj take krce / len neviem identifikovat z coho, dnes sme boli na oslave, tak som sa asi prezrala 😀 / no a mam citlive prsia a bradavky na dotyk, ked sa sprchujem, tak si musim prud vody otocit inde , inak by som sa zblaznila. ms mam dostat toho 8.11, takze neviem identifikovat, ci su tehu priznaky, alebo mrchovske, kedze priznaky su rovnake . Ostava nam len cakat. A ty sa citis " inak " ?? Ides testovt aj doma ?

daduliana
1. nov 2011

@lenkalienka01 no ja som mala ms dostat uz vcera, a testujem sa odvcera🙂ale zatial nic, ja to proste nevydrzim,ked sa netestnem.tie bolesti v podbrusku ma asi kazda,aj citlive prsia,to je mozno este z tej stimulky.
tak drzme si teda palce.Ty netestujes?vydrzis?🙂

linda81
1. nov 2011

@michelitta
@miminkad kockyy....ptrebujem radu skusenejsich.Nejako ma pobolieva podbrusko, je to OK? Fakt sa bojim, ze sa nieco pokazi.

miminkad
1. nov 2011

@linda81 neboj,nic sa nedeje,len sa zvacsuju

linda81
1. nov 2011

@miminkad asi mi uz hrabe....som sama doma dnes, uz som na PN, od dnes, tak mam asi moc casu sa sledovat...a Ty ako? Zajtra je den D u vas..

miminkad
1. nov 2011

@linda81 ono moze byt,ze uz pomaly sa u teba objavuju aj predovu priznaky.skus sa niecim zamestnat.ja viem,ze sa to lahko hovori.ale aspon skus.no veru,zajtra nas caka opat tazky den...uz teraz mam obavy,co bude...dufam,ze to bude ok

linda81
1. nov 2011

@miminkad predovu priznaky?no ale ovu nema dojst, nie?kedy idete zajtra?som dnes riadila len aby som daco robila 😀...este by mi pozehlit bolo treba , ale uz nevladzem

miminkad
1. nov 2011

@linda81 nie,neboj,bude to ok.oni vedia,co robia.mame byt na 8.15.ved aj zajtra je den,pozehlis

linda81
1. nov 2011

@miminkad tak 8:15 myslim na vas 🙂. Idem kus od PC .Pekny vecer a zajtra len to najlepsie zelam.

miminkad
1. nov 2011

@linda81 dakujem

moncibubu
1. nov 2011

Ahojte babky chcem sa vas opytat, dnes som mala po utreti na wc, na papieri zltu tekutinu,mali ste to niektora aj vy?Diki za odpoved, neviem co to znamena.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre