Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

little_miracle
16. nov 2011

@marylinlu hej, mne robili HCG predcasne, lebo som kvoli hyperstimulaku na tom nebola dobre........tak v ramci ostatnych krvnych testov dali urobit aj HCG. Potrebovali mi nasadit lieky na pecen - tak museli zistit ake mozu.

timmka
16. nov 2011

@little_miracle ahoj, tak dnes mi dr. vlozil chrustika, ale nebol presvedceny, lebo vajecniky som mala zvacsene 2x ale tekutina brusku nebola, ty si mala uz ohss pocas stimulky, lebo ja ano, ale vraj som nejako vsetkym preliezla, bojim sa aby ma to nedostalo

annamary27
16. nov 2011

@ursula5 ano na 16ti den bude vklad,my máme písané vklad medzi 16tia 18tim dnom,ja som vždy mala o.k.sliznicu,ani pri Et som nemusela brávať lieky na sliznicu,tak asi preto tak zavčasu ten vklad.

sony44
16. nov 2011

@annamary27 - držím palce.......nech sa bubáčiky rozmrazia.........., a nech dostanete krásny vianočný darček 😉

lenkalienka01
16. nov 2011

@katka1177 tak sa budeme utesovat spolu 🙂 a nasledne si vzajomne pogratulujeme k uspechu 😉

staga
16. nov 2011

@lenkalienka01 ahoj, my sme sa s polovickou dohodli ze to skusime este teraz v decembri a uz nepojdem autobusom domov po ET, neurobim si teh. test bude az krv 🙂 , nevysadim lieky, a nic nebudem robit a ked bude treba dam sa vypisat a dufam ze to teraz vide tak mi prosim drz palceky ja ti budem v januari - moc,moc daj vediet co mas nove 🙂

annamary27
16. nov 2011

@sony44 ďakujem Ti 😵 😵 😵 😵

staga
16. nov 2011

kocky tie co su uz stastne 🙂 a ktrore vsetky budeme nasledovat 🙂 nema niektora z vas Merional a Closibegyt???

kukucka78
16. nov 2011

@marylinlu ahoj prsia cítim také plné ani sa nada povedať že by boleli,sobotu nedelu som komplet prespala čo som bola taka unavena, v pondelok ma napinalo na vracanie mala som také zvlašne návali ked sme boli s mužom v tescu na nakup a dnes som to nevydržala spravila som si test a mam uplne slabulinku druhu čiarku na teste...

marylinlu
16. nov 2011

@kukucka78 to je super, tak si určite tehuľka....blahoželám!!! ja som si dnes kúpila test, ale veľmi sa bojím si ho urobiť, veľmi..... ☹ naozaj sa cítim tak ako každý mesiac pred menzesom.....

kukucka78
16. nov 2011

@marylinlu skus nič zato nedaš ale ak nebude nič nanom tak sa netrap pretože nie každa to musi mať rovnako skus a daj vediet budem čakať a držať ti silno palčeky a dakujem

lenkalienka01
17. nov 2011

@staga jasne, ze budem drzat palce. Ved kazdy uspech , ktory sa tu udeje , nas posuva dopredu. Ja od vcera neviem ,ci pojdem januar, alebo februar, lebo od 21.1. ideme na tyzden do Tatier, tak to asi posuniem.Lebo ak by mi to aj datumovo vyslo a stihala by som, tak by som nemohla vyvijat kadejake aktivity 😀 . Verim , ze rok 2012 bude pre vsetky cakatelky uspesny a budeme tehule. A dnesne tehule budu stastne mamicky. 😉

lenkalienka01
17. nov 2011

@staga myslim, ze merional mam, ale som v robote, tak ked pridem domov, mrknem na to a dam ti info 😉 a clostil ti predpise aj tvoj gynekolog 😉

little_miracle
17. nov 2011

@timmka teraz sa tym OHSS uz nezatazuj..........dodrziavaj pitny rezim a mysli pozitivne. Keby to bolo zle, urcite by ti transfer neurobili. U mna sice pred vkladom nebol ziadny problem - OHSS sa prejavil az 3 dni po transfere. Ale keby nahodou nieco neobvykle pocitujes - utekaj do centra......dolezite je podchytit to vcas. Drzim palceky nech sa chrustikovi dari.

jajka1980
17. nov 2011

Ahojte ..viac krát som sa dočítala, že sa má dodržiavať pitný režim. Ja ked som bola na vklad, lekár mi nič také nepovedal, dokonca ani to, koľko bunkové embryo a ani veľkosť sliznice. Kvôli čomu je dôležitý ten pitný režim ?Je to fakt tak veľmi dôležité ?
Držím palce čakateľkam...a samozrejme ostatným babám z tohto fora... 🙂

linda81
17. nov 2011

Ahojte dievcata...som 8 den od ET, a stale nic necitim...ziadna pichanie v bruchu...proste nic...okrem prs....ako keby v buchu nic nebolo:(...zacinam sa bat, ze to drobce hned vzdali....☹

ursula5
17. nov 2011

@annamary27 ja mám tiež sliznicu v poriadku aj všetko tak uvidím čo povedia zajtra ale nepredpokladám, žeby vklad posunuli skôr v Heliose je to také zdĺhavejšie 🙂 tak držíme si palce 😀

ursula5
17. nov 2011

@kukucka78 gratulujem 😉

vivera
17. nov 2011

@linda81 neboj nič ja mám známu, tiež nič necítila a teraz je v 9tt a čaká dvojičky 🙂

miminkad
17. nov 2011

@linda81 ahoj moja,neboj,ani ja som nic necitila,jedine 9den po som trochu spinila.tiez len prsia.tak sa neplas,je to ok 😉

kukucka78
17. nov 2011

@ursula5 dakujem

demizon
17. nov 2011

Ahojte, v sobotu 12.11. som mala ET, na druhy den som zacitila pichnutie na lavej strane, pobolievaju ma prsia a stale citim ze mi treba na malu potrebu...taci mi brucho ako keby som mala plny mechur a pobolievaju ma krize...tak dufam ze som OK...mala ste niektora podobne veci? Dakujem za odpoved...

zuzancek22
17. nov 2011

@demizon mna začali na 4 deň od vkladu príšerne bolieť prsia, a to bolo tak asi všetko na na 9 den od vkladu som si urobila aj test a bol pozitívny

ursula5
17. nov 2011

@zuzancek22 ako sa máte??? ide všetko ako po masle? 😉

mia83
17. nov 2011

Ahojte hcg mi vyšlo 209 na 16.-ty deň,čo si o tom myslíte?Mám obavy, že je to málo, mal tu niekto tak nízke hcg??Máte s tým skúsenosti??

ursula5
17. nov 2011

@mia83 a čo Ti povedali, že je to pozitívne??? no mohlo sa Ti embryjko zahniezdiť neskôr preto to malé HCG tak teraz len pekne oddychuj a pozitívne mysli ....
ja sa v tom nevyznám aké má byť HCG na 16ty deň, ale isto Ti niekto odpovie 😉

zuzancek22
17. nov 2011

@ursula5 ale ano zatial všetko ok.

ursula5
17. nov 2011

@zuzancek22 tak to som rada 😉

zuzancek22
17. nov 2011

@ursula5 a ty ako? prepáč moc tu nechodím, len občas si prečítam posledné riadky.

mia83
17. nov 2011

@ursula5 Ahoj,áno povedali mi že je to pozitívne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre