Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

zuzu00
10. apr 2012

@deni73 Ďakujem, musím sa s tým vyrovnať a naštelovať sa na ďalší pokus. budem sa tešiť, ale aj báť....

deni73
10. apr 2012

@zuzu00 Musíš silno veriť, nevzdávať sa, si ešte mladá. Mne to vyšlo na 3krát. 🙂

kvetka111
10. apr 2012

som 11 den po ET a krv negativna, mam vraj prist este o 4 dni. Je este sanca? ci tam uz nemam ani chodit ? 😒

karkana
10. apr 2012

@kvetka111 no ja som tiež chodila dva krát,pre istotu ,no ak by si bola, tak by krvička už niečo ukazala,ale človek nikdy nevie len chod 😉

kvetka111
10. apr 2012

@karkana dakujem ti, hej, dam to este skontrolovat...

mabumi
11. apr 2012

@makovicka53 no ako dopadla krvicka??????? 😅
mne to zas nevyslo 😒

bique
11. apr 2012

@jajka1980 ahoj, tak ako? dufam, ze mas pozitivnu spravicku? my uz z chaty doma, zajtra idem pre papier na poistovnu 😕

makovicka53
11. apr 2012

@mabumi ani mne ☹ ...co si zacala krvacat?

mabumi
11. apr 2012

@makovicka53 ani tebe ☹ ???? som myslela, ze aspn ty 😒 .
ja mam test negativny, brucho silno boli, aj spinenie uz zacalo. vdaka endomterioze je to taka specificka bolest, mne uz dobre znama a preto som si 100pro ista, ze to nevyslo 😝
a co teraz, planujes pauzu alebo pôjdes znovu do toho?

momo32
11. apr 2012

ani mne to nevyšlo, v piatok mi vkladali dve blastocysty a od nedele ma boli brucho a bolest silnie,sice ešte nešpinim ale beriem utrogestan....aj sa bojim ist v pondelok na krv,zase pocut do telefonu ....je mi luto nič tam nieje...aj krčok sa mi už pekne otvara,ako pred menzesom....už normalne nemam silu ist do dalšieho 3ivf,to sklamanie je hrozne,asi mi nieje sudene mat deti 😒

makovicka53
11. apr 2012

@mabumi ked neviem povedali ze ak chcem mozem ist hned ale ja neviem co je dobre ci hned ci pockat ☹ ... ja neviem kedy nam to uz vyjde nejak tomu prestavam verit som strasne znechutena...dnes si kolky den po? ty si pockaj pekne na krvicku...ok?

makovicka53
11. apr 2012

@momo32 nevesaj hlavu vydrz do krvicky....bolesti su normalne...pokial nekrvacas tak nadej tam je 😉 ...drz sa

7bambulik9
11. apr 2012

@deni73 Ahoj keď ti to vyšlo na 3 krát aj si skúľala nejaké babské rady ako víno a pod? Mňa čaká 3tie teraz

momo32
11. apr 2012

@makovicka53 Dakujem ti,bojim sa lebo je to presne take ako pri prvom neuspešnom ivf a moc tomu už neverim že to bude pozitivne 😒 je to hrozne nespravodlive kolko toho musime vytrpiet a potom nam vložia embrijka a my už verime a tešime sa ako to povieme našim zlatym mužom ze sa to koneeečne podarilo a potom si zavolame po odbere a povedia nam ze tam nič nieje........ ☹ ale nemožme sa vzdat,treba ist znova do toho....a ja budem a ked sa to ani tentokrat nepodari idem znova na 3pokus....to malinke za to stoji ... 😉

deni73
11. apr 2012

@7bambulik9 Áno, vínko som si dávala po ET, červené, asi deci, nie každý deň, ale asi každý druhý-tretí deň... Bola som doma, ale normálne som fungovala, neležala som. A silno som verila, že to vyjde, a predstavovala som toho malého, ako behá po byte... Necítila som nič, žiadne bolesti bruška, pŕs, únava, len pozitívny test po 2 týždňoch. To je asi všetko. Držím palce.

elapp
11. apr 2012

@deni73 @7bambulik9 baby, naco ma byt dobre to vinko? ja som si otvorila flasu pred ET a teraz uz len slintam, ked ho tam vidim otvorene, ze si nemozem dat 🙂

jajka1980
11. apr 2012

@bukvickaaa
@ursula5 Ahojte baby..Tak žiaľ ....negatívne.. ☹ ☹ ☹ ☹

jajka1980
11. apr 2012

@makovicka53
@bique ..Negatívne... ☹
No bojovať budeme dalej..len nech to prebolí...

7bambulik9
11. apr 2012

@elapp Odporúčala mi to už iná kočka čo bola tiež 3krát na IVF. OD ET pila deci bieleho, vraj je to dobré na uchytenie na sliznicu. A keď si to dáš do googlu tak o tom píšu aj na nete

ursula5
11. apr 2012

@jajka1980 čo na to napísať, je mi strašne smutno 😖 tak som Ti to priala a verila som že to bude pozitívne, ale hore hlavu moja a tvrdo do boja nedaj sa! hlavne by som si žiadala ešte nejaké vyšetrenia, lebo aj tých vajíčok sa Ti málo urodí a nevydržia
Posielam veľa energie až ten smútok rýchlo pominie a môžete ísť ďalej hlavne sa nevzdávaj 😉

kajka39
11. apr 2012

@elapp - vinko je fajn na vysku sliznice, naozaj velmi pomaha pred ET, ale aj potom 1-2dcl si mozes dopriat 😉 😉 😉 Pozor, len cervene ma tieto ucinky! 😉

bukvickaaa
11. apr 2012

@jajka1980 ahoj, to ma velmi mrzi ☹ 😢 😢 tak som ti to priala uz! do kelu.... tak teraz len treba nabrat silu a znova verit, ale s tym, ze najblizsi pokus uz bude pozitivny...verim tomu! 😉

bique
11. apr 2012

@jajka1980 moja, strasne som smutna s tebou, myslela som, ze aspon ty dnes budes mat dobru spravu ☹ ...jasne, musi preboliet a potom do boja 😠 ja idem zajtra pre ziadost, takze po schvaleni tiez bojujeme dalej 😉 len treba verit v to, ze sa to raz podari, nech to stoji co to stoji 😉 drzim silno silno palce, nech srdiecko a dusicka prestane cim skor boliet, aby si sa mohla pustit do dalsieho boja....viem, ze teraz ziadne slova ani skutky nepomozu, iba cas vylieci 😔

zuzanka.h
11. apr 2012

@jajka1980 tak to nie... ja som mverila, že to bude u teba ok ☹

elapp
12. apr 2012

@7bambulik9 @kajka39 no teeeda. tak toto som teda zanedbala 🙂 a to ja vinko mozem 🙂)

jajka1980
12. apr 2012

@ursula5 Dakujem moja. No ty predovšetkým nebud smutná..ved máš v brušku krtečka..takže sa teš.
My sa nevzdávame a budeme dalej bojovať.
Ked to trocha prebolí, pustíme sa do 3.IVF..
Len teraz si dávame od toho pauzu. 😔

linda81
12. apr 2012

@jajka1980 ahoj moja....to ma mrzi...viem ake je to tazke.... 😖

jajka1980
12. apr 2012

@bukvickaaa Ahoj. Vdaka. Aj my sme verili, že sa to tento krát podarí, no žiaľ zasa to bolo negatívne.
Ale aj tak sa nevzdávame. Dali sme si teraz pauzu a potom šup do 3.boja. 🙂

ursula5
12. apr 2012

@jajka1980 moja ale daj si aj tie vajíčka vyšetriť určite pred 3IVF lebo nie je možné, že Ti nikdy nič neostane na mrazenie, niečo tam nie je v poriadku...
Neboj môj Krteček maličký kopká aj keď som smutná, je mi to ľúto že to zas nevyšlo. Držkaj sa 😉

jajka1980
12. apr 2012

@bique Vdaka. My sa nevzdávame, no dávame tomu pauzu a čas.No veríme, že sa nám to raz podarí..Ty posielaj žiadosť a hup do toho. Teraz to bude pozitívne...verím tomu.Tak budem ti strašne držať palce.
Ja som v pohode..včera som si poplakala, no život ide dalej..a my sa nevzdáme toho šťastia mať vlastné bábätko.. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre