Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

linkap
24. apr 2009

kacarinka, dakujem . A k tomu testovaniu , ja sa nechcem skor tesnut, robim to den pred krvou, aby som sa nezlozila. aj tak ked som volala kvoli krvi...a povedali mi ze...nic, tak som mala taku hrcu v krku, ze som ani nevedela povedat dovidenia. Prepacte 🙂 preto som si teraz povedala ze, kaslem na to co ma byt bude. 🙂

kacarina
24. apr 2009

No to si snazim teraz hovorit aj ja ... ale ked sa tak vidim, som zvedava, co budem hovorit koncom buduceho tyzdna 😀 😅

linkap
24. apr 2009

kacarinka urob ako to budes citit, ved vies ake su testy 🙂

linkap
24. apr 2009

🙂 inac uz mam mensie bolesti , tak som rada... a ty ako sa citis ?

kacarina
24. apr 2009

Ja som trosku ospala, vcera zacala kyselina po kazdom jedle, prska ma bolia, podbrusko a hlava sa ohlasia len obcas a mierne ... tak neviem .... ten prvy raz som to asi inak prezivala, ale mala som sa tusim horsie, brucho ma fest bolelo ...

matelko1
24. apr 2009

kacarina a ktory den si po vklade?mozno si to pisala,ale nechce sa mi citat spätne.
prsia aj mna bolia ,aj v podbrusku sem-tam,nie vzdy,tak som zvedava,neviem.zajtra asi testnem.

kacarina
24. apr 2009

5. den

lara75
24. apr 2009

ahojte kočky, tu sa stretávajú nádejné čakateľky 🙂 ?
podľa mňa tie bolesti ktoré sledujete sú iné po KET a iné po čerstvom odbere a následnom ET
Testík by sme asi nemali robiť skôr ako 8-10 deň, lebo ak bol ešte deň ET pichnutý Pregnyl, tak to môže maskovať výsledok. Všetkým držím palce!!!!!! 🙂

drobec123
24. apr 2009

tu sa stretavaju januarovky 🙂 ja som dnes 10den po ET a stale nie som presvedcena ze uz je ten cas testovania. takze asi to necham na pondelok, nech si nepokazim vikend !
kacarina, ta kyselina moze byt dobre znamenie, aspon vela tehu bab to malo, aj ked az neskor ako 5 den. to je strasne skoro na akekolvek priznaky kedze 5-6 den sa emryjko len uchycuje a az po uchyteni zacne vydavat telu signaly a tvorit HCG !

mimka30
24. apr 2009

Ahoj Drobec. 🙂 Ešte stále nemáš odvahu testnúť? 😉

drobec123
24. apr 2009

este stale necitim istotu ze by mi to malo ukazat pravdu 🙂

mimka30
24. apr 2009

😀 to je milé. Tak na 10 deň by to už hádam aj mohlo odhaliť, teda tam určite budú // 😉

drobec123
24. apr 2009

mimka to je od teba mile, ale pockaj ako ti to ja budem pisat o 11 dni ze ved si uz 10 den tak testni !!!!! 😉
vies ja verim len svojmu telu a zatial mi ziadne priznaky pre // neukazuje, tak si este chvilku pockam 😀

kacarina
24. apr 2009

drobec ja viem 😉 , ved ja sa tu sama na sebe a obcas aj na ostatnych rehnim (pardooon), ako vsetko analyzujeme 😀 😅

kiara15
24. apr 2009

pekny podvecer linkap dakujem za podporu urcite budeme vsetky// 🙂 🙂 🙂 🙂

kacarina
24. apr 2009

vsetkym zelam pekny vikend 🙂

cucka1
24. apr 2009

Ahoj babky,akurát dnes som po ET,takže som kus na nervy z toho čakania.Dala som si dva embriá,tak,dúfame s manželom,že sa to podarí. A keď nie,skúšame ďalej.Máme už totiž jedného syna/6/,robí nám radosť a chceme pre neho súrodenca.Držíme si navzájom palce.Pekný víkend.papapapa 😅 😅 😅 😖 😀

lumya
24. apr 2009

Ahoj Cucka, aj ja som dnes po ET, ako sa citis?

lumya
24. apr 2009

CHcela by som poprosit aj ostatne kocandy, ak sa mozu podelit o pocity, mam totiz obavy....bojujem s pocitom na vracanie a dostavili sa aj hnacky....

kiara15
24. apr 2009

cucka a lumya ja som po ET jeden den tiez mam kadejake pocity

kacarina
24. apr 2009

vitajte cucka a lumya ... lumy, taketo pocity hned prvy den nepoznam, nemoze to spôsobovat psychika? hlavne sa snaz pit dostatok tekutin a uvidis, ci sa to do zajtra neukludni ... drzim palce 😉

lumya
25. apr 2009

dakujem kocky, uz to vyzera lepsie, mozno to bolo naozaj len psychicke...tak poctivo davkujem Utrogestan a snazim sa byt v klude....a vonku je tak krasne....hned by som vybehla do zahrady...

matelko1
25. apr 2009

ahojte baby.mne to nedalo a testla som.som sice 8 den,ale na teste sa ukazala len jedna / .som smutna ☹
ja viem,ze istejsia je krv.na krv idem 28.4..

lara75
25. apr 2009

matelko, to ešte nič neznamená, je to veľmi skoro na test, skús to o 3-4 dni neskôr. Akú mal test citlivosť?

kacarina
25. apr 2009

Matelko klud, ja som testovala az 11. den a bola ta druha ciarka strasne slabulinka ... takze vydrz, nevesaj hlavu ...

petronelka77
25. apr 2009

Ahojte, som 4-y den po KET a pobolieva ma brusko ako pred menzesom. Myslite, ze je to normalne? dakujem

kacarina
25. apr 2009

ano petronelka, je to normalne, resp. asi aj dobre, pri uhniezdovani embrya a potom pri roztahovani maternice citit take bolesti ako pred menzesom ...

mimka30
25. apr 2009

Ahojte baby. Tak sa k vám pridávam, som prvý deň po ET.

honey13
25. apr 2009

Ahojte baby, držím Vam palce, oddychujte, ja som ešte netestla, asi zajtra, dnes som 9 den. Matelko nebud smutna, vyjde to, skus neskor. Ja idem na krv až 4.5.

lumya
25. apr 2009

ahojte kocky, ja som zatial len prvy den po....no neviem si predstavit, ako vydrzim tych 10 dni....Mimka, do ktoreho caru chodis?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre