Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lenusika
18. sep 2012

@katuska54 vlastne som ti neodpísala na ten ananas, to neviem , ale ja som konzumovala všetko ovocie...kolko si mala sliznicu
ty chodíš do Brna?

katuska54
18. sep 2012

@lenusika ja som citala,ze aj ananas je na uhniezdenie dobry. a vinko mi tiez radili popijat. ja neviem ci ho mam pit aj pred ket a aj potom. a prvy den po ket si lezala? teda setrila sa? ja mam na plane chodit von na prechadzky aby mi aj cas usiel a aby som mala pohyb nejaky.

katuska54
18. sep 2012

@lenusika neviem aka bola,iba mi dr. povedala ze je to ok. na 14 dc taka aka ma byt. tak jej musim verit 😉 ja chodim do iscaru v ba.

annamary27
18. sep 2012

@jaja102 to som si aj ja vedomá,že potom podľa meraní zmenia termín tt a pôrodu,hlavne nech je zdravučký/á/ 😀

foryou25
18. sep 2012

@jaja102 no mne kazali ratat tak ze od OPU odcitat 2 tyzdne a ta povazovat ako za posledny den MS, ale ja som mala ET, ale aj tak mi to nevychadza, lebo podla toho vypoctu su krpci mensi o tyzden 😖

bique
18. sep 2012

@jaja102 ahoj...ja som podla transferu 13+5 a podla uzv 14+3...takze sme starsi 😀 hlavne ze je vsetko ok, na zaciatku je to vraj stale co to nepresne 😉

bique
18. sep 2012

@jaja102 inak vyratas si to tak, ze den OPU minus 14 dni, vyjde ti datum poslednej ms, mne to takto sedi a takto mi aj povedali, ze sa to rata, tak to mam aj v tehu knizke 😉 joj, v predoslom co som pisala, nie podla transferu ale podla poslednej MS...sorry🙂

bique
18. sep 2012

@jaja102 jaj, sorac, ja som uz cista popleta....takze podla poslednej ms som dnes 12+5 a podla uzv 13+3.....takze sme tiez o 4 dni starsi...je to ok, hlavne ze nezaostavame....termin som mala najprv 28.3., teraz uz upraveny podla uzv 24.3. 😀 takze podla mna to mas ok 😉

lenusika
18. sep 2012

@katuska54 poviem ti, že som sa niako nešetrila, v den v kladu sme isli este do IKEI, KIKY, zhanali sme stolicky...takže som bola nonstop na nohách, išli sme na večeru a až k večeru som sa natiahla....

ina7
18. sep 2012

@lisetta Robila, v sobotu a pondelok - 8 a 10. deň. Nič. ☹

katuska54
18. sep 2012

@lenusika takze sa zadarilo 🙂 aj ked si sa nejak nesetrila? nemyslim,aby som stale lezala....ale asi v den vkladu budem lenosit a potom sa pojdem poprechadzat. Prvy krat som hned z ET isla do mesta a nevyslo to. tak teraz skusim lenosit,pit grepovy dzusik,vinko,papkat ananas a uvidim co z toho bude 😉 a ty do akeho centra chodis?

lisetta
18. sep 2012

@ina7 nestresuj bude to iste az po krvy,ja idem este na buduci utorok na krv ako sa mi zvysuje hcg a to by som bola uz 5tt tiez to beriem este z rezervou 😒

lucinkacinka
18. sep 2012

@ina7 Tak ja som dnes začala krvácť,tak idem ráno 10.deň na utz a krv ale myslím že je všetko jasné ☹Moj držím palce,nech to aspon tebe víde.

lucinkacinka
18. sep 2012

@jaja102 Dakujem za radu,no dnes som začala krvácať trochu, ráno som mla negatívny test,mám príst ráno ka utz a krv ale myslím že je to už jasné ☹

annamary27
18. sep 2012

@bique ahoj,aj nám dnes dr.Čunderlík napísal,že podla ms sme 12+6 ale podla meraní 13+3 😀 😀 😀 doktor bol strašne milý a ultrazvuk dopadol dobre,aj sme počuli srdiečko.zajtra ešte volám kvôli krvi,čo mi tam tiež brali.

lenusika
19. sep 2012

@katuska54 napísala som ti IP

bique
19. sep 2012

@annamary27 supeeeer supeeeer....tak asi ta PK robi svoje, lebo vidim, ze aj ine baby su podla ultrazvuku dalej ako podla poslednej ms...hlavne je, ze nezaostavame a vsetko je v poriadku...my uz mame aj vysledky z krvi a vsetko je ok, tak sme veeeelmi stastni 😀 aj u vas bude urcite vsetko ok, daj vediet ako dopadla krvicka...drzkam vsetkych 20 😀 😉

bique
19. sep 2012

@annamary27 tyyy, tak ja som presne tak isto 😀 akurat pozeram...na uzv mi povedali termin porodu 25.3., potom podla vysledkov z krvi este upravili na 24.3....ty mas kedy? asi tak isto alebo o jeden den hore dole...hiiiiii 😀

melisska
19. sep 2012

No ahojte tehulky 😀 tema cakanie po transfere a tu same tehulky 😀 😀 😵 tak sa pridam aj ja a poplujte ma tehuvirusikmi 😀 že som tu s vami nielen ako cakatelka, ale ako tehulka 🤐 🤐 🤐 😵

bique
19. sep 2012

@melisska pfuj pfuj tehulka....teraz uz nech len rastie a nech sa u maminky dobre byva 😀 posielam tehuvirusikov kolko len unesies 😀 😉 a kolko vkladali?

melisska
19. sep 2012

@bique Dakujem, vkladali dve, ale roztahuju sa tam ako tri 😀 😀 😀 a tehuvirusikov znesiem velaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa🙂

bique
19. sep 2012

@melisska nech sa len roztahuju a dobre zahryzkaju a nech sa pekne drzia dalsich 38 tyzdnov, ze im odkazujem 😀

melisska
19. sep 2012

@bique oki 😀 uz som im odkazala 😀

foryou25
19. sep 2012

@melisska tak tak len nech sa roztahuju, mna boli tak brusko ze mam pocit ze sa chcu bambulky prekopat az do hrdla ci kde 🙂

melisska
19. sep 2012

@foryou25 uz ma niejako prestalo boliet 😒

foryou25
19. sep 2012

@melisska neboj ono opat zase zacne 🙂

jaja102
19. sep 2012

@annamary27
@bique takze vsetky sme marcovky? 😉 tešííííííííííííím

jaja102
19. sep 2012

@melisska určite to už musí dobre dopadnúť.neboj,nesleduj sa moc a hladkaj ich.nech ťa cítia. 🙂 🙂

lisetta
19. sep 2012

@lucinkacinka ahoj bola si na krv?tak co ako si na tom,brala si aj ustros aj napriek tomu si krvacala ☹

annamary27
19. sep 2012

@jaja102 😀 😀 😀 no ak sme o 4dni starší,po včerajšom meraní,tak to bude marcovka o chlp 😵 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre