Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

chmurkaxy
25. mar 2012

ahojte baby, ako sa dnes mate? poslucham, netestujem, ale v noci ma tak bolelo podbrusko, ze dovi dopo, chodila som pozerat kazdu chvilu do kupelky, ci meprisli kramy.. hadam to bude ok 🙂

sidlo
25. mar 2012

@chmurkaxy ahoj. Vzhladom na pocasie vonku celkom fajn🙂 ale uz mi tiez zacina zasibavat. No som v klude, lebo viem ze ja z tym aj tak nic nespravim. Len troska negativne myslienky ma napadaju. Ty to uz mas teraz fakt tazke cakat do zajtra🙂 No ta bolest bude podla mna dobry znak....tak velaaaaaaa stastia🙂

lisian
25. mar 2012

@bique jej dakujem ti moc za odpoved, ani nevies aka som bola uz vystrasena 🙂 nejdem sa na to spoliehat, ale to ze to moze byt aj dobre znamenie je fajn predstava 😵 . sem tam ma tak zaboli, ze dovidenia a popritom taka akoby pred mrchou 😖 . tak snad mas pravdu 🙂. vychadza mi, ze mam dostat buduci vikend a poslednej dobe mavam aj o dva dni skor a bolesti aj tyzden predtym,,,,tak som si myslela, ze je to uz stratene ☹

bique
25. mar 2012

@lisian nebojaj, mna na zaciatku tehu bolelo vkuse ako pred mrchou...a tie pichave bolesti, tak to sa ti zahniezduje mimi 😀 kamoska este aj krvacala a bola nakoniec tehu...nase tela su nevyspytatelne 😀 ja uz sa tiez zacinam iba sledovat, dnes som 3ti den od KET, od rana mam zimnicu a zacina mi asi nejaka blba nadcha ci co...ale to je pri otehotneni tiez normalne, tak sa spolieham na to, ze nech mi je co che, len nech sa dobre zakuskaju tie nase male potvorky 😀 😀 😉 drzim palce, urcite to u teba bude pozitivne 😉 a kedy budes testovat? ci netestujes? ja som uz rozhodnuta v sobotu, uz sa neviem dockat 😀 😀 😀

bique
25. mar 2012

@chmurkaxy ja som na zaciatku tehu mala to iste...v termine sa to takto stava, ze miminko v maternici citis viac a preto tie bolesti...ono sa tam uz pekne napaja na cievy, kuska kuska 😀 😀 😀 bude to ok, nestresuuuuuj...mna ako na ms bolelo tiez vkuse na zaciatku...ja mam prezmenu dnes nejaku zimnicu ci co a zapchava sa mi nufak 😒

jajka1980
25. mar 2012

@bique Tak držím palce, aby tam potom boli jednoznačne // ..a nesleduj sa..to nieje veľmi dobré na psychiku..,hoci viem, že to sa ľahko hovorí, horšie prežíva..takže ťa plne chápem..Držte sa všetci traja.. 😵

jajka1980
25. mar 2012

@chmurkaxy Ahojky..tak dnes je krásne vonku..no aj ja sa mám fajn..neviem sa dočkať zajtrajška..
Som rada, že poslúchaš..a tie bolesti - to je dobré znamenie..si na dobrej ceste.. 🙂

chmurkaxy
25. mar 2012

@bique moja, chudatko, tak pi cajik, nech ti to prejde cim skor :( inak, vzdy som si myslela, ze som taky salamista, ze to nebudem riesit tak intenzivne ako vsetky tehotne kamosky okolo, ale ocividne sa to neda.. ale dnes uz ok, ved v podstate len lezim, vcera som sice vytiahla 3 taniere z umyvacky, ale to sa mi nezda taka nenormalna namaha.. ale zaujimave, ze ja to podbrusko citim najma v noci, asi to bude netopier 🙂) a okrem prechladnutia je to ok?

chmurkaxy
25. mar 2012

@sidlo nech ta nic negativne nenapada, nestoji to za to. ja som sa tiez vystresovala tym slabsim testom, ked zaschol, bol ok, ale dovtedy som si stihla vygooglit mikropotrat, mimomaternicove tehotenstvo a vsetky hrozy, ake sa len daju najst. tak len pekne hladkaj brusko, nech vie, ze mu tam bude dobre 🙂

chmurkaxy
25. mar 2012

@jajka1980 juchuuuuu, aj ja sa tesim, ze ta to caka, bude sa nam tu viacerymi lepsie cakat na decembroveho bociana 🙂) o kolkej mam na teba zajtra mysliet?

jajka1980
25. mar 2012

@chmurkaxy Vdaka..a vkla by mal byť o 11:30. Tak to mám napísané v papieroch..Takže sa veľmi veľmi tešíme. 😀

jajka1980
25. mar 2012

@chmurkaxy Až nato, že dnes som sa zobudila trocha nachcípaná (prechladená) Trocha mi tečie z nosa a pobolieva hrdlo..no už som si dala horúci zábal na krk ,kvapky do nosa,teplý čaj a cmúľaciu tabletu..Tak hádam to prejde.. 😖

bella1303
25. mar 2012

Ahojte babenky🙂dnes som uz nevydrzala a urobila si test(6den)po ET a objavil sa mi dusik, ale bolo ho vidiet az po zaschnuti.co si o tom myslite?

chmurkaxy
25. mar 2012

@jajka1980 Jaji, ak ta to upokoji, vacsina mojich kamosiek otehotnela, ked boli chore alebo tesne po chorobe 🙂 alebo otehotneli a hned ochoreli 🙂 mozno je to tym, ze telo si trosku utlmi imunitny system, takze sa drobcekovi jednoduchsie zakuskava 🙂 hlavne dnes oddychuj a mysli na to, ze odzajtra budes mat plny domcek pre babatka 🙂 dobre to dopadne.

chmurkaxy
25. mar 2012

@bella1303 fiiiiiha, ze na siesty den 🙂 Belli, a ty si bola na ET alebo KET?

bella1303
25. mar 2012

Ja som bola na Et a davali mi 2 blaskocysty.ale to je naozaj dusik🙂

jajka1980
25. mar 2012

@chmurkaxy Tak to si ma veľmi potešila. Mala som obavy, že sa to tým pokašle..No mám zábal, tak hádam to prejde raz dva.. 🙂

chmurkaxy
25. mar 2012

@bella1303 a pichali ti aj Pregnyl? lebo niektorym babam sa drzi aj 10 dni v krvi, pretoze obsahuje hcg. ja osobne som vzdy na treti den po nom nemala ani stopy, takze je to individualne. pockaj 2-3 dni a testni, budes mudrejsia 🙂 drzim moc moc paste 🙂

chmurkaxy
25. mar 2012

@jajka1980 nestresuj, na to som uz v tejto teme ja :D pozitivne myslenie a zajtra ti budem drzat paste 🙂

bella1303
25. mar 2012

Nie nepichali mi nic.berem len utogestan. Moze to byt s toho??alebo sa mi chytili obe?🙂 mozem ten test brat do uvahy ked to bolo vidiet po zaschnuti?

jajka1980
25. mar 2012

@chmurkaxy Tak ja myslím len pozitívne, len ma trocha naštvalo, že akurát teraz som nachladená..(od večera presnejšie)..no myslíme len pozitívne a veríme, že sa to podarí..hoci ma trocha vystrašilo to nachladenie..

chmurkaxy
25. mar 2012

@bella1303 tak potom to vidim velmi pozitiiiivne! ja som tiez mala take slabe ciarky, teraz mi uz baby zakazali testovat, lebo uz mi z toho trosku sibalo, ci je silnejsia, slabsia a podobne 🙂 takze testni o 3 dni a ak tam bude, uz len pockaj na krv 🙂 (nie ze by som bola taka mudra, ja som testovala kazdy den od 8. do 10. dna, no ale strasne som stresovala a to nie je dobre 🙂

chmurkaxy
25. mar 2012

@jajka1980 mozno to je nieco ako cestovna horucka, ze ked sa na nieco strasne tesis, tak sa telo rozrusi a reaguje slabsou chorobou 🙂 to bude ok, uvidis :*

bella1303
25. mar 2012

No vyskusam a uvidim. Dufam , ze bude uz len tmavnut

jajka1980
25. mar 2012

@chmurkaxy Tvoja predošlá odpoved o tom testovaní sa mi nesmierne páči a teší ma, že si nás poschlúchla.. 😀

jajka1980
25. mar 2012

@chmurkaxy Hádam áno..No mohlo si vybrať v iný čas...to nachladenie..inak sa cítim v pohode..

chmurkaxy
25. mar 2012

@bella1303 teraz relaxuj a hladkaj brusko 🙂

chmurkaxy
25. mar 2012

@jajka1980 no ved ja som poslusna 🙂) (niekedy 🙂 ) mojko, a nieco ako naparovanie by ti nepomohlo? dnes mi pride maminaaa aj s braskom a donesie mi vela vela jedla a brat mi navrta a zavesi nove obrazy, tak sa tesim 🙂 asi by som sa mala prezliect z nocnej kosele, ved ja som uz tusim najvacsi lenivec na svete 🙂

bella1303
25. mar 2012

@chmurkaxy hladkam poctivo kazdy vecer a aj sa s nimi rozpravam;) a aj modlit som sa zacala🙂 co som nikdy prettym nerobila🙂

chmurkaxy
25. mar 2012

@bella1303 uvidis, ze babatko si povie, ze mu tam bude straaaasne dobre a poriadne sa tam uhniezdi 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre