Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bique
25. mar 2012

@chmurkaxy to prechladnutie je nejake divne, lebo uz ustupilo 😀 vytiahla som lehatko a slniecko ma vyliecitlo 😀 este ze uz je tak pekne a netreba salamovat iba na gauci pred telkou 😀 vsetko ok, dnes sme iba 3ti den, ked ratam aj den vkladu, takze este sa asi ani nic mimoriadne diat nemoze 😝 podbrusko trosku citim, tu pich tam pich, ale to bude asi tymi hormonmi...radsej to nebudem sledovat 😕 😅 lebo to je potom clovek z toho na nervy 😀

zumike1
25. mar 2012

@bella1303 // mozu byt aj od pregnylu, ked si dostala, to sa ti moze ukazat az do 10.dna. Ale drzim palce aby // boli cim salej tym silnejsie. 🙂

zarabono
25. mar 2012

@bella1303 to mozu byt este pozostatky z pregnylu.ale pri PK,ked sa davaju blastocysty,tak sa zvacsa do 3dni uhniezdia.skus tak na 8 den testnut 😉 drzim palce

jajka1980
25. mar 2012

@bella1303 Tak bola tam PK..a embryjka sú silné..preto asi boli // čo je fantastické..len oddychuj...

bella1303
25. mar 2012

@zumike1
@zarabono mne pregnyl nepichali, neviem preco. Ja som len utrogestan dostala. Mala som pred vkladom mierny OHSS mozno preto ziadny pregnyl

bique
25. mar 2012

@bella1303 ahoj, ja som mala pri dvojkach po ET s embryjkami po PK tiez na 6ty den dusika a na 8my uz boli pekne dve//....a potom som cakala dvojky 😀 😀

zarabono
25. mar 2012

@bella1303 tak v tom pripade,drzim silno palce,nech tmavnu 🙂

bella1303
25. mar 2012

@jajka1980 oddychujem uz od stimulky. Mam dovolenku az do10 aprila;) babicka sa o mna stara🙂 kedze som na sk na IVF prazdninach🙂

bique
25. mar 2012

@brita jasne, nemas za co 😀 ale vidim, ze ty si pekne tehulkujes, tak to je najpodstatnejsie 😀 drzim prstyyyyy 😀

bella1303
25. mar 2012

@bique jej dufam ze budu teda hned 2 babenka🙂

bique
25. mar 2012

@lisian tak ked sa pocita aj den vkladu, tak potom som druhy 😠 bola som v piatok...testnut mozes najskor asi od 8dna po, ja som pri cerstvom ET nevydrzala, testla 6ty den, bol tam dusik, ale to je velmi skoro ... na 8my som uz mala pekne //, ale cakala som dvojky 😀

jajka1980
25. mar 2012

@bella1303 Tak to je fajn..hlavne ak sa o teba a bábo stará babička.. 🙂 Len tak pokračuj a nechaj sa maznať.. 😀

bella1303
25. mar 2012

Dakujem babenky za vase prispevky🙂 potom napisem ci ciarky tmavnu🙂 prajem vam pekny dnik

chmurkaxy
25. mar 2012

@jajka1980 teeeda, takze som sa vlastne dozvedela, ze nie som 13 DPO, ale iba 12. takze mi prvy test vysiel na 7 DPO? :D aj mi bolo inak divne, ze ked mi robili transfer, tak mi doktor povedal, ze na krv utorok o dva tyzdne, ale z papierov som si vycitala, ze na 14. den a nevedela som, ze sa transfer nepocita... teraz to dava konecne zmysel 🙂 no jo, tak musim pockat do utorka.

jajka1980
25. mar 2012

@bella1303 Tak verím, že budú tmavnúť...a prajem aj tebe pekný slnečný deň.. 😵

jajka1980
25. mar 2012

@chmurkaxy Super...Ono sa hovorí, že sa embryjko zahniezduje tak 7-8 deň..a pri PK aj skôr.. 😉

lisian
25. mar 2012

@jajka1980 mala som PK (ak to znamena predlzena K) 🙂 , odber bol v piatok, v sobotu 5 embryjok a v stredu vklad,,,boli uz len dve, tak vlozili dve

lisian
25. mar 2012

@bique na jednej strasne sa bojim testovat,,,,lebo cim skor to spravim a nebude to tam,,,tak tym skor stratim nadej ☹

jajka1980
25. mar 2012

@lisian Chápem..Ja som mala odber vajíčok vo štvrtok a vklad bude zajtra. 😀 Mali sme 3 vajíčka.,tak som zvedavá, koľko sa oplodnia a budú kvalitné..

jajka1980
25. mar 2012

@lisian Netestuj..len stratíš nádej a budeš myslieť negatívne, ak ti ešte nevyjde druhá //

makovicka53
25. mar 2012

@fredinek drzim palce...uz asi vies aj vysledok ci?ja idem zajtra na vklad 🙂

sidlo
25. mar 2012

@jajka ja som bola chora vkuse od casu ked sme sa rozhodli ist do IVF, angina, cierny kasel, nejaku mykoplazmu mi nasli na plucach a potom nadcha viac ako dva tyznde v kuse. Este po ET som kvapkala do nosa lebo sa mi tazsie dychalo. No nastastie uz je dobre a dufam ze bambulkam to neuskodilo. Lekarka vravela ze to moze byt aj psychika lebo nas to stale posuvalo dalej a dalej od IVF.
A dedina je super,....no len ked clovek nemusi vstavat kazdy den o 5tej rano aby cestoval do mesta za pracou. Pripadne ked nebyvate v domceku samy a vsetka robota okolo neho nieje len na Vas. My chceme asi do mesta lebo uz toho mame dost. Aj ked nedobrovolne ale ....

sidlo
25. mar 2012

@bella tesim sa z tvojich ciarociek🙂 No nezda sa mi ten Pregnyl aby ti nedavali,....ono to nemusel byt prave Pregnyl ale mohol byt aj napr. Ovitrelle. Proste to co sa picha 36 hodin pred ET. No neviem prestne co vsetko je z tym spojene a ci by aj Ovitrelle mohol mat za nasledok zvysene HCG. Kazdopadne sa tes, ...lebo co mas potom z toho testovania? Keby si mala len jednu / tak by bolo zle.....mas dve // a tiez sa bojis🙂

bella1303
25. mar 2012

@sidlo no pekne takze to bude asi to ovitrelle.to som nevedela ze to ma HCG☹ tak uz som sa dotesila☹

bella1303
25. mar 2012

@sidlo to ovitrelle ci ako sa to vola som si pichala 13.3. Este to moze byt v krvi? Ja som myslela ze pregnyl a taketo lieky sa pichaju po vllade lebo som videla ako jednej babe po vklade pichaju injekciu.

martineluska
25. mar 2012

@bella1303 ahoj maximalne 10 dni sa drží v moči aj pregnyl aj ovitrelle 😉

bella1303
25. mar 2012

@martineluska ahoj 🙂 takze to uz by v moci byt nemalo. Uz som kludnejsia🙂 dakujem

sidlo
25. mar 2012

@bella ja som ani nevedela ze Pregnyl zvysuje hodnotu HCG no typujem ze ked to robi Pregnyl tak by rovnaky ucinok mohol mat aj Ovitrelle. No tym som nechcela povedat ze sa nemas tesit, skor to ze urcite ti nieco take dali pichnut lebo to davaju kazdemu pokial viem. Po ET mohli babenke pichat taky Fraxiparin ked mala napr. OHSS tak je to nieco na riedenie krvi.

martineluska
25. mar 2012

@bella1303 určite nie 😉

bella1303
25. mar 2012

@sidlo ja som uplne myslela ze pregnyl sa dava po ET. A ze ty si motak🙂) to ja som ovela vacsi🙂 ale neva ovitrele som si pichala 13 a to je viac ako 10 dni😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre