Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katy2
10. feb 2011

@tinusasa drzim strasne palce a daj urcite vediet....
my uz nemame ziadne mrazaciky a tymto pokusom koncime, bolo touz3.IVF a aj to hradenev plnej vyske, lebo poistovna mi to uz nepreplati kvoli veku....
prajem ti, aby ti to vyslo.... myslim na teba....

katy2
11. feb 2011

@tinusasa tak ako? testla si? drzim palce....

genderka
11. feb 2011

Ahojte, tak nam sa to tento krat nepodarilo, tak dufame,ze druhy pokus uz vyjde ☹

katy2
11. feb 2011

@genderka to mi je luto 😔 prajem sily do dalsieho boja..... raz to urcite vyjde.... 😵

genderka
11. feb 2011

@katy2 dakujem

annamary27
11. feb 2011

@genderka ahoj,je mi to ľúto,držím palce do dalšieho boja 😉

tinusasa
11. feb 2011

@katy2 ahoj Katy. Ano uz som testovala a najprv tam nebolo nic ale ked som to kontrolovala neskor tak je tam taka slabo viditelna ciarocka tak neviem 😒 skusim testnut este v nedelu a v pondelok na krv . neviem co si mam o tom mysliet 😒 dakujem za podporu . aj ja vam drzim velmi palceky 🙂

tina1
11. feb 2011

Ahojte, dnes som 1 deň po ET. Je to už moje 5 IVF, ktoré som absolvovala a tentokrát to bolo v Reprofite Brno a dúfam, že aj posledné. 😎

dada55
11. feb 2011

@tina1 ahoj. silno drzim palce. 5 pokus si uz urcite zasluzi uspech. a reprofit je asi ten najlepsi. ja nad nimi tiez uvazujem.ja som teraz po 2. ivf 9. den po ET. v pondelok idem na krv. ale nejak tak vnutorne citim, ze to asi ani teraz nevyslo. ale nemam co stratit. mrazakov nemam. ani po 1. ivf som nemala. mozno este skusim treti pokus na SK a potom zamierim aj ja do Brna. verim ze mi pojdes svetlim prikladom. 🙂 tak sa pekne sanaz. 🙂 ty si si cim vsetkym presla? ake centra si pochodila na slovensku? aj vam zistili nejaky problem?

deinad
11. feb 2011

@annamary27 no az "take zle" to nie je, ale ani moc dobre, vkladali sme dve bublinky a kocky mali na 14 den niektore 900 a niektore az 2600 hcg...takze to je podstatne rozdiel...no ved uvidime ci budeme v stredu mudrejsi...vidim, ze aj ty chodis po vselijakych testoch, budem musiet aj ja asi zajst ak nam tento IVF cyklus nevyjde, mame este jedneho mraziacika, takze zatial sa moc nestresujem a snazim sa verit, ze bude vsetko ok. a tebe prajem, aby na nieco prisli a hned to aj vyriesili, aby si sa mohla tesit, lebo ked clovek nic neviem, tak potom sa tazsie veci posuvaju dopredu, tak drzim palceky 🙂

tina1
11. feb 2011

@dada55 ďakujem, inú možnosť ani nepripúšťam. Už tých zlých skúseností bolo dosť, už aj my si zaslúžime úspech. A tebe tiež držím pršteky, nech to vyjde. A netestovala si? Ja byť 9 deň po ET tak mám za sebou už najmenej 3 testy 😀

dada55
11. feb 2011

@tina1 🙂)asi zajtra rano to spacham. 🙂 chcela som testnut dnes, ale nenasla som odvahu... ale do pondelka si ten test urcite urobim. musim byt psychicky pripravena na pondelok. 🙂)

katy2
11. feb 2011

@tinusasa drzim ti palce nadalej.... nech to vsetko dobre dopadne.... 🤐
@tina1 @dada55 drzim palce... 🙂

tuzba
11. feb 2011

@tinusasa ahoj aj ja mam mraziacikov...o kolko dni po mrche sa vkladaju? 😉

tinusasa
11. feb 2011

@tuzba ahoj tak to ti neviem povedat kolko dni po mrche lebo ja som uplny novacik a este som sa neinformovala 🙂 v pondelok idem na krv a ak s toho nebude nic tak chceme hned pokracovat dalej a ist teda na to prve Ket . Aj ty mas za sebou nejake ivf?

katy2
12. feb 2011

@tinusasa ak si v splne, nemozes ist hned na KET.... musis pockat na ms po ET, potom cely dalsi cyklus, ktory po IVF byva strasne naburany a na ms sa caka niekdy aj 60-70 dni, potom pride ms... Pred KET sa ide na uzv 1-3.den ms, zacinaju sa brat lieky a okolo 14.dna je KET... medzitym este 1 alebo 2 uzv, kontrola sliznice.... Je dobre cakat cely jeden cyklus po IVF, lebo telo je plne hormonov a uplne zblbnute... to vidiet aj na dlzke cyklu po neuspesnom IVF - nenormalne dlhy....
Ale este stale mas nadej, ze teraz KET nebuides potrebovat... Drzim palce nadalej.... a na KET az po surodenca.....

tina1
12. feb 2011

@katy2 ako sa cítiš? Netestuješ ešte?

katy2
12. feb 2011

@tina1 zatial este nie... dnes je len 5.den, ale urcite testnem.... A ty ako? Ja sa nepozorujem velmi, mam ine rozptylenie, mala mi vyplna program.... Rychlejsie mi to cakanie uteka....

tuzba
12. feb 2011

@tinusasa ahoj toto je moje prve IVF....v utorok idem na kontrolu tak uvidim co bude dalej.... 🙂 kam chodis?ja do ISCARE BA.....

annamary27
12. feb 2011

@deinad dakujem a nech máte šťastnú stredu 😵 držím palčeky 😵

little_miracle
12. feb 2011

@tina1 ahoj, ak sa smiem spýtať - ako je to v Brne s úhradou nákladov? Dá sa to nejak čiastočne cez poisťovňu, alebo sa všetko platí? Koľko ťa to tam vyšlo? Ďakujem za odpoveď.

deinad
12. feb 2011

@annamary27 dakujem pekne, pomaly ale iste sa to blizi 🙂

tina1
12. feb 2011

@little_miracle ja som si hradila všetko sama. Vyfakturované mám 13.000,- Kč za minimálnu stimuláciu, 3600,- Kč za krvné testy a 5000,- Kč za ICSI 5 ks vajíčok. Spolu 21.600,- Kč. Lieky som si zohnala sama, ale aj tieto si môžeš u nich zakúpiť. Cez našu poisťovňu neviem ako sa to dá preplatiť, ale zdá sa mi, že zahraničné liečby preplácajú len v tom prípade, ak takúto neposkytujú na Slovensku. A IVF na Slovensku máš možnosť absolvovať. Ale nie som si zým istá. Opýtaj sa radšej priamo na poisťovni.

katy2
13. feb 2011

Ahojte, dnes som objavila // pekne ciarky... Som 6.den po ET, ET bol na 4.den od OPU, vlozene dve kvalitne moruly, ale co ma trochu matie je, ze som 12.den od Pregnylu (10000)... Nechcem sa tesit predcasne....

tina1
13. feb 2011

@katy2 blahoželám potichúčku, myslím, že pregnyl to už nebude. On je v tele max. 10 dní a u teba boli mimule na 7 deň po ET tiež pekné //, čiže 6 alebo 7 deň- to je jedno, si určite tfuj, tfuj, tfuj, ani to ešte nechcem nahlas povedať 😀 . Držím pršteky.

katy2
13. feb 2011

@tina1 dakujem, ale uvidime o par dni... si budu // silniet.... 🤐

renattka24
13. feb 2011

@tuzba Ahoj prepac,ze sa Vam do toho miesam.Ja som bola na KET a bolo to neuspesne a chcem sa ta spytat komu chodis?akemu lekarovi?ja tiez chodim do Iscaru, si s nimi spokojna?
Drzim paste na utorok,aby Ti to vyslo. 😉

bbtina
13. feb 2011

@katy2 gratulujem🙂toto nebude pregnyl ani nahodu,mne vysli pekne // na 9den po et,a ja som bola bez Pk a su to dvojicky

katy2
13. feb 2011

@bbtina vdaka za povzbudenie.... 😉 ak to nie je pregnyl, tak asi dvojky.... uvidime zajtra.... 🤐

tuzba
13. feb 2011

@renattka24 ahoj som rada ze si zareagovala...chodim doc Valkymi alebo aj doc.Lattakovej..som spokojna s obidvoma...a ty komu?ako budes teraz dalej pokracovat?a dakujeem... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre