Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bique
30. aug 2012

jooooj koceny, ja viem, ze som v tomto case velmi nedisciplinovana a zla, ale pre zmrzlinu by som dokazala vrazdit 😀 😀 😀 jedla by som ju cely den a nic ine by mi uz ku stastiu nechybalo 😀

mimi1111
30. aug 2012

@bique dakujem si zlata mne mozno ukaze neskor tehu test lebo ja som nemala PK aj som chcela ale mala som len 5 vajok a stoho sa oplodnili len 3 dve mi vlozily jedno bolo 4bunkove a druhe 5bunkove a to tretie sa prestalo vyvijat ☹ vysvetlila si mi to dobre pochopila som to preco sa to tak pocita 😉 dakujem

sally2401
30. aug 2012

@miamoja2012 áno 8 pokus, trápime sa od roku 2007, ale od februára tohto roku chodíme do Reprofitu Brno, v máji som bola a teraz ale mala som minimálnu stimuláciu. Teraz som mala 10 odobratých vajíčok, 6 sa oplodnilo, 2 vložili a 4 ako som už písala sa nepodarilo zamraziť. A to ešte v pondelok 5 deň po oplodnení boli OK, 6 už nie.

foryou25
30. aug 2012

@bique moja sesterka to iste s tou zmrzkou a caka chlapca 😀

bique
31. aug 2012

@foryou25 ja manzelovi tvrdim, ze to bude chlapcek, ale on hovori dievcatko 😀 no uvidime, stale je to prekvapko 😀

kikuskina
31. aug 2012

@bique na hysteroskopii som bola pred dvama rokmi mala som nejaky svalovy uzlik ktory mi odstranili

kikuskina
31. aug 2012

@annamary27
ahoj no mam problemy so stitnou beriem aj euthyrox,neviem na genetike mi povedali ze pravdebodobne to bude tym.

timona
2. sep 2012

po koľkych dňoch od KET-u ste mali na teste aspon ducha?ja som dnes 3. deň príznaky nemam ziadne test je snehobiely...

waw
2. sep 2012

@timona To je velmi skoro # den, ducha moyes uz mat na 6 az 7 den po PK, ale to este tiez nic nemusi znamenat. Najistejsie je spravit 11 az 12 den alebo pockat na krv.Drzim prsty. 🙂 🙂 🙂 🙂

timona
2. sep 2012

@waw ja viem ze je to skoro, ale len zo zaujimavosti som chcela vedet, kedy sa ukazalo nieco tým čo to vyslo...

waw
2. sep 2012

@timona No ja som zly priklad, mne to zatial este nevyslo.Som 11 den od KET a mam negat test. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

jaja102
2. sep 2012

@timona ja som mala na 6 den po Kete dušíka,ale mala som PK 6dnovu

kuspitka
2. sep 2012

Ahojte.dievčatá,ako sa máte.Ja idem v stredu do poradne tak som zvedavá,ako dopadnem..

tamaris
2. sep 2012

Timona, ja som po ivf netestovala doma vobec a pockala som si na vysledky krvi po cca 14 dnoch po ET. Nemala som na to nervy, neistota, farby, duchovia... Prajem vela trpezlivosti. Papa

little_miracle
3. sep 2012

@timona ja som mala vždy na 6. deň slabučkého dušíka - ale mm ho nikdy nevidel - on začal "vidieť" až tak 8-10 deň 😀

annamary27
3. sep 2012

@kuspitka ahoj,aj ja idem v stredu ku gyn,dnes som bola na hematologii,no nechali ma od siedmej čakať do 10tej,už som bola hladná jak vlk,vzali mi 3ampulky a ,že výsledky zajtra.a dr.sa ešte čudovala,že som bledá a smutná.

kuspitka
3. sep 2012

@annamary27 ahoj moja.tak to su tam,akéženy.joj moja bojím sa stále.nech je všetko dobre.občas ma pichá spodok,ale dá sa to..

gaganka81
3. sep 2012

baby, aká má byť výška sliznice maternice pred KET?

jaja102
3. sep 2012

@gaganka81 od 7mm vyššie....tak tych 8-9mm je dobre.ale ja som mala len 6,5mm aj tak mi embryjko dali,a zabojovalo.a bojuje uz 14tt 😉

makovicka53
3. sep 2012

@jaja102 drzim palce 🙂

kuspitka
3. sep 2012

joj dnes mi je poriadne zle,spodok boli,napina ma a ešte ma boli aj hlava,asi idem spat..

lenusika
3. sep 2012

@gaganka81 od 6.5 do 10

makovicka53
3. sep 2012

@kuspitka vsak sa necuduj...tehu je tehu...prajem si aj ja take pocity 🙂 drzkajte sa

bique
3. sep 2012

ahojte...moj doki odisiel na konferenciu, takze ultrazvuk "az" v piatok rano...bojim bojim, tesim tesim, neviem sa dockat, verim ze vsetko bude ok 🙂 @kuspitka @annamary27 drzim vam baby palce, dajte vediet ako ste dopadli...budu vam uz merat babatka? ja idem na prvy vazny ultrazvuk, sijove presvietenie, merania, pritomnost nosovej kosticky...tesim sa 😀 tak pomaly ide ten cas ked netreba 😠 pekny vecer zelam 😉

gaganka81
3. sep 2012

@jaja102
@lenusika baby ja som dnes mala 14, gyndoš hovorí že je to veľa, že sa mu to nezdá

melisska
3. sep 2012

@gaganka81 podla toho ktory DC si, to je velmi dolezite ja som mala podobne a dr. sa bala ze mam polypy/ ale taku sliznicu som mala 5dc preto sa jej to nezdalo ale nemala som 😉

gaganka81
3. sep 2012

@melisska 13 DC, sliznica 14,5 - lekár odporúča prerušiť prípravu na Ket

rienok
3. sep 2012

@gaganka81 no je to veľa.... 😒

annamary27
4. sep 2012

@bique ja nemám páru čo mi bude robiť moja gyn,stále tam chodíme tak narýchlo,kukne,odfotí,odmeria a ideme,ale teraz v stredu budem už 10tt+6 tak by hádam malo byť vyšetrenie podrobnejšie a už aj tehu knižku by som chcela.uvidíme.

kuspitka
4. sep 2012

@bique mna to len čaka o 2týždne u mna je ešte skoro..ale už sa tesim na zajtra a na male..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre