Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mayama
10. mar 2014

@ivec16 ja idem až o dva týždne 24.03mne sa to zda príliš neskoro, ale skusim si urobiť tt. A ty maš dake príznaky, ja som len unavena, hladna a hrozne ale hrozne mi vadi hluk, preto som aj nervozna.

nancsy
10. mar 2014

@ivec16 Daj potom vediet, ako ti dopadol test. Papa a drzim palce.

ivec16
10. mar 2014

@mayama mna len prsia trosku bolia, ale to ma zacali uz vcera a tom este nemala embryjka, este je podla mna skoro na priznaky 🙂

ivec16
10. mar 2014

@nancsy isto to sem zavesim 🙂 ocakavam uz len pozitivne spravy 🙂

mayama
10. mar 2014

Ahoj mna bolia len v okoli podpažušia,ale to aj vtedy ked mam dostať ms. Ale ta nervozita je strašna, som nervozna aj so seba samej, neviem prečo ma všetko vytača, a ten hluk všetko mi vadi, dokonca aj ked mam pustenu telku tak ma ide z toho rozhodiť.neviem ale asi sa idem vyrevať, lebo to sa neda vydržať, už som aj mame nadala, lebo dupe ako slon a hrozne mi to vadi. Neviem čo sa deje so mnou, prečo som tak rozcitlivená, i predtým som brala utrogestan a nestalo sa mi to.

livi28
12. mar 2014

Ja som teraz prišla z Care som po ultrazvuku...Je tam malá fazulka aj som srdiečkom, ktoré videl asi len doktor 🙂)) ale je to tam 🙂 o tri týždne znova na kontrolu. Moje 1 IVF a všetko dobre zatiaľ vyzera ...teším 🙂

mayama
12. mar 2014

@livi28 gratulujem a mala si dake priznaky????

livi28
12. mar 2014

@mayama okrem zvacsených prs nic...teraz ma boli dost na zaludkom vobec netusim co to je, ci zaha alebo co, ale inak nic výnimočne

basha070
12. mar 2014

@livi28 gratulujem k ♥ !!!

mayama
13. mar 2014

@livi28 To bude asi záha, esšte raz gratulujem, to musi byť super pocit, tak nech sa vam darí 🙂

basha070
13. mar 2014

Ahojte baby, tak dnes sme boli s priatelom na 1.sone a videli sme nieco uzasne. 🙂 Tomu malemu zazraku uz bije ♥. 😀 Sme tak stastni !!

ivec16
14. mar 2014

@basha070 kraaaaasne, drzim palce nech to tak dobre pokracuje 🙂

basha070
14. mar 2014

@ivec16 dakujem, aj tebe!!!

livi28
14. mar 2014

@basha070 Congratulation 🙂)) je to super, že? užívajte 🙂

basha070
14. mar 2014

@livi28 ano, krasny zazitok 🙂

sarda17
14. mar 2014

@basha070 to je skvele, super, drzim palce! 🙂 Tak ja uvidim v stredu, vtedy caka nas 1. utz, dufam, ze bude vsetko v poriadku 🙂 A kolko ste vkladali? my sme dali dve, nevies nahodou, ci uz by to bolo teraz vidiet, ci to zvladli obidve?

basha070
14. mar 2014

@sarda17 dakujem. Aj my sme si dali vlozit 2, a urcite ti uz povie ci sa chytili obe. Mne povedal, ze jednoznacne je tam len jedno embryjko. Drzim palce v stredu, nech ti to rychlo ubehne. 😉

mayama
14. mar 2014

Ahojte som 5. deň po transfere a nemam takmer žiadne príznaky, okrem toho že sa od transferu každú noc potim ako myš, ráno som totalne mokra. V den transferu tak podvečer a v noci som pocítila hrozne potiahnutie v maternici, prsia ma boleli ale už ma nebolia, a ani bruško už nemam nafuknuté. Mam z toho zmiešané pocity, ide mi z toho hlavu roztrelit. Vôbec nič mi nieje, mam daku nádej že sa to zmení????mate s tým aku skúsenosť Je to moje 1.IVF ešte mam 3 snehuliakov.

ivec16
15. mar 2014

@mayama nerob este zavery, ved vsade hovoria ze tehotenske priznaky sa objavia az 2 tyzdne po ET... Ja som bola v pondelok na ET, ty asi tiez? Tiez sa v noci potim, a bolia ma prsia.. Brusko sa mi postupne zlepsuje, ja myslim ze zo zaciatku bolo viac nafuknute lebo sa este hojilo po punkcii. Pobolievaju ma vajecniky, najma ked mam vetri. Vkladali ti jedno ci dve embryjka? Kedy pojdes na krv? Ja musim do buduceho piatku vydrzat.

leiii
15. mar 2014

ahojte dievcata,dnes som 9den po KET vkladali nam jednu HB a testiky su biele,uz asi nemam dufat,ze sa nieco zmeni ☹ ?

basha070
15. mar 2014

@leiii ahoj, testni este o 2 dni, skus to vydrzat, drzim palce !!

smoulinka13
15. mar 2014

ahojte zajtra idem na kontrolu pred KET, na 14 DCom mala sliznicu len 5,5..zajtra na 18 DC ak bude ok tak bude vklad.drzte palce🙂

leiii
15. mar 2014

@basha070 dakujem za odpoved,ale uz by cosi malo byt vidiet vsak? 😕 myslim uz dnes.

basha070
15. mar 2014

@mayama ahoj, bud kludna, ja som tiez nemala vobec ziadne priznaky, aj na krv som isla smutna (na testikoch len mini duch) a vyslo to. Prsia ma zacali poriadne boliet len posledny tyzden. Brusko nemam nafuknute vobec. Aj ja som po 1.IVF, clovek stale hlada nejake priznaky, ale nemusia byt ziadne. 🙂
Bud bez obav, ak nekrvacas, je to OK. Drzim palce, nech to dobre dopadne. 😉

basha070
15. mar 2014

@leiii nemas za co, viem co prezivas 🙂 . Ja som bola bez PK, tak neviem, ale ja som mala az na 12 den po transfere mini ducha a az po limite. Naozaj som verila, ze to nevyslo. O to viac ma sokovala sestricka ked mi volaal po testoch. 😀 . Tak neboj, podla mna mas sancu.

basha070
15. mar 2014

@smoulinka13 ahoj tak budem ti drzat palce, nech to tento krat dobre vyjde!! Tfuj ftuj 🙂

smoulinka13
15. mar 2014

@basha070 dakujem, myslis ze dorastie sliznica z tych 5,5 mm? obavam sa ci bude dost vysoka....

basha070
15. mar 2014

@smoulinka13 urcite dorastie, citala som ze 20 den by mala mat okolo 7 mm. Neboj, verim ze dorastla 😉

leiii
15. mar 2014

@basha070 su to strasne nervy,baby poniektore maju slabe ciarocky uz od 7dna a ja uz 9den a nic ☹

smoulinka13
15. mar 2014

@basha070 dakujem zajtra dam vediet 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre