Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

makovicka53
14. júl 2012

@deinad ahojky ...verim tomu....no som zvedava ako si dopadla? 🙂

lopita
14. júl 2012

@leontinka27 ano pomoze, ostane na tom mieste kam ho vlozie - nebude putovat

timona
14. júl 2012

@afrika no ved hovorim, ze do zdarneho konca to nedotiahne takmer nikto, myslim tym do porodu zdraveho dietata v termine. Lebo pozitivny tehotensky test este nic neznamena.

afrika
14. júl 2012

@timona ale ja mám bohužiaľ zdravotné problémy. s tím nemá IVF ani KET nič spoločné 😔 .
prajem veľa šťastia a viac pozitívnej energie. pa 😉

lopita
14. júl 2012

@timona ahoj, 2 krat IVF, 2 krat ET - prvy neuspesny, druhy - rodit budem uz kazdu chvilu

timona
14. júl 2012

@lopita svetla výnimka, gratulujem!!
@afrika ja by som od CAR-u ocenila, aby mi povedali, ze mi pomoct nevedia a nenechali am podstupovať 10 IVF vo falosnej nadeji

kuspitka
14. júl 2012

Mne,ako IVF nič iné nepomože,uz mám po IVF jedno dieťa a mala som mať dve.verím ,že sa to podaricítim to tak dnu

cora41
14. júl 2012

@kuspitka ako sa citis? oddychujes? este papkas chilli a vinko?? 🙂 ako sa maju babulky-fazulky? 🙂 😀 😀

kuspitka
14. júl 2012

@cora41 to uz nepapam ,Len včera som si dala,inak ma dobre nafukuje.moj muž ich hladká a bozkáva.

deinad
14. júl 2012

@makovicka53 ahoj,no nakoniec 1 bojovnik, 2 folikuly boli prazdne, zajtra volam ci sa oplodnilo a ideme bez PK nebudem riskovat..ach stale verim ze si v utorok pojdem po bambulku.

makovicka53
14. júl 2012

@deinad ahojky...neboj bude silna treba verit a ked ides bez PK kedy bude transfer.zrejme hned.....silno drzim palce 🙂

makovicka53
14. júl 2012

@cora41
@kuspitka ....zienky to chilli papate nejake tabletky ci klasika chilli papricky 🙂

kuspitka
14. júl 2012

@makovicka53 Ja som jedla kajenske korenIe.AK budem tehotná tak ti Ho predám.

kuspitka
14. júl 2012

@deinad moja držím palce.

timmka
14. júl 2012

@timona moja co si taka z nechutena z toho? treba tomu verit a raz to vyjde 😒 , neviem ci je viac uspechov z ET alebo z KETU, lebo vsetko zalezi od embrya ake vyberu, to je nahoda, ze embryo je 100% a neuchyti sa a zase vyberu 100% a uchyti sa, ako u mna, ET uspesne ale v 6tt potrat, prve KET neuspech, 2 KET uspech a vkladali mi dve a cakala som trojcata, asi tak.... dr. v car mi povedal, ze to je nahoda, ze embryolog vyberie dve nespravne na prve ket a na druhe obe spravne a este sa jedno rozdeli, tak drzim palceky aby ti to vyslo 😉 a musis verit 😉

cora41
14. júl 2012

@deinad urcite pojdes !!!!!!!!!!! 😀

deinad
15. júl 2012

@makovicka53 prvy maly uspesny krocik je za mnou,vajko bolo zrele a pekne sa oplodnilo,ET bude utorok,musi mat 7-8 buniek,je to bojovnik 🙂

kuspitka
15. júl 2012

@deinad gratulujem moja a držím veľmi palce.tento mesiac nás bude veľa tehulkovať..

cora41
15. júl 2012

@deinad super!!!!! aspon vidime, ze to nie je o mnozstve ale o kvalite a urcite Ta tento bambulik pozitivne prekvapi, lebo uz teraz bojuje za svoju maminku a tatinka 😀 😀 😀 😀

deinad
15. júl 2012

@cora41 dakujem moja, veru, vsetka dovera je teraz v nom, uz aby bol u mna 🙂

deinad
15. júl 2012

@kuspitka dakujem aj ja drzim paste, proste nam to konecne vyjde vsetkym 🙂

kuspitka
15. júl 2012

@deinad neboj podarí sa musí...ja verím,že ano

stastenka42
15. júl 2012

@timona dievca zlate,je mi ta luto ☹ tolko negativity ktoru tu siris som este nevidela,preco to robis? Nezabudni ze vsetko je v hlave a pokiaľ ty budes rozmyslat tak ako doteraz,nikdy sa ti to nesplní a hlavne neber nadej a optizmus zenam,ktoré veria ze raz im to vyjde! Ktorý lekár ti povie ze toto alebo toto vyjde na 100 percent? Ked takeho najdes daj to vediet celemu svetu urcite ti budu vsetci vdacni..A este posledna otazka ,co ta najviac stve? Kolko ta to stalo casu ci penazi? To je tiez asi tvoj problem,ze? Ale mam pre teba riesenie,vykasli sa na to,nebude ta to nic stat,nemusis cakat ci to vyslo alebo nie a hlavne ziadny Car na tebe nezarobi,to ta stve nie? Len ta poprosim nerozsievaj tu tvoju zlu energiu v diskusiach a forach tejto stranky! Kazda z nas ktora diskutuje na tychto strankach sem chodi preto aby ju ostatne podporovali v nadeji ze teraz to vyjde a nie aby tu niekto ako ty tvrdil ze ziadna nema sancu ☹ este by som ti mozno poradila,skus navstivit psychologa mozno sa ti ulavi.Prajem ti do zivota vela pozitivnej energie.

jajka1980
15. júl 2012

@stastenka42 Správna reč! Máš pravdu.....
Každá tu očakávame povzbudenie, krásne slová, rady..a nie negatívne energie....
Pretože ak budeme takto rozmýšľať každá jedna..nikdy sa nedočkáme bábätka..A bojovať treba!Hoci to nevijde každej z nás na prvý krát.. 😉

jajka1980
15. júl 2012

@ursula5 Ahojky..Tak ako sa máte ty a malé krtečko??? Krásne fotky máš..a bruško ti pekne narástlo..Všetko je hádam v poriadku ( ty aj bábätko) A termín sa rýchlo blíži...Krása... 😵
Tak sa držte obaja...veľa zdravia..to je najdôležitejšie. 😉 🙂

kuspitka
15. júl 2012

@jajka1980 ahoj.ako sa mas moja?

jajka1980
15. júl 2012

@kuspitka ahoj..v pohode.. 😉

kuspitka
15. júl 2012

@jajka1980 cítiš sa dobre...

jajka1980
15. júl 2012

@kuspitka neviem, či si ma nemýliš zasa s babenkou pod menom jaja101..ale pohoda.. 😉
Tebe prajem, aby sa embryjka pekne zahrýzli..a čakám pozitívny výsledoček

kuspitka
15. júl 2012

@jajka1980 tebe sa to Et nepodarilo pravda ..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre