Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bukvickaaa
8. nov 2012

Ahojte, tak som sa dočkala výsledkov po KET... dnešná krv dopadla dobre, hladina hcg 2130 🙂 máte skúsenosti, či to nie je príliš veľa na jedno mimi? 🙂

jaja102
8. nov 2012

@bukvickaaa nebudú dve? 🙂 🙂

bukvickaaa
8. nov 2012

@jaja102. to práve este neviem🙂 dnes som 15deň po KET,na utz zatiaľ nič...

jaja102
9. nov 2012

@bukvickaaa no može byť 🙂 .aj ste dali dve?

bukvickaaa
9. nov 2012

@jaja102 teraz sme vkladali len jedno... 🙂

chilinkaxxx
9. nov 2012

ste tu aj také, čo mali pri odbere len jedno vajko a podarilo sa im otehotnieť? som smutná veľmi, dnes odber a z troch bolo iba jedno a zajtra majú volať, či sa icsi podarilo :(

bique
10. nov 2012

@bukvickaaa ja som mala 14 den po ET s jednym vlozenym nieco cez 1000 a tiez ma tu uz baby strasili, ze budu dve 😀 pozitivny test mi vsak doma vysiel az na 9ty den po ET, takze sa nam zahniezdilo asi trosku neskor...mohlo sa zahryzkat par hodin po vklade a potom moze byt hcg aj s jednym uz takto vysoko 🙂 no, ale nikdy nevies 😀 😀 😀

makovicka53
10. nov 2012

@loriana aj bolesti si mala ked si krvacala ?

loriana
11. nov 2012

@makovicka53 moc si nespomínam, či som mala bolesti, myslím, že trošku áno, ale to krvácanie bolo skutočne silné a nonstop aj v noci 6 dní vkuse!!! A napriek tomu to bolo ok! Tak sa drž!!!

mysiatko
11. nov 2012

@chilinkaxxx kamaratka mala len jedno embryjko a dnes je v 6 mesiaci

poppy28
11. nov 2012

@loriana dakujem za utechu stale este slabo krvacam ci ako to nazvat uz od stredy dufam len ze to nie je konecna ale potesila si ma 😉

poppy28
11. nov 2012

@siinda ahoj ako sa mas uz si skusala test? ja vcera a zatial nic tak sa aj bojim urobit zajtra dalsi 😒

chilinkaxxx
11. nov 2012

nejaké tipy, ako prežiť čakanie na tehotenský test? Lebo mám zajtra vklad a tie dva týždne budú hrozné. Ako mám byť pokojná, keď viem, že je to buď alebo? ľahko sa to tým lekárom hovorí.

poppy28
11. nov 2012

@chilinkaxxx ahoj kazda to prezivame rovnako to cakanie je najhorsie ti poviem, ze sa to neda az vydrzat ale rychlo to ubieha ani sa nenazdas, a urcite sa ti bude zdat, ze su to nekonecne dva tyzdne 😒 ale skus sa nestresovat aj ked zacnes spinit stale musis byt optymistka, ze sa to podarilo a bud uplne v pohode drzim palce a vela trpezlivosti a jednu radu ti dam netestuj sa skor ako 11 den nema to vyznam niekedy to ukaze az po 13 dnoch a hlavne ta rozladi ak tam bude iba jedna ciarka tak drzim paste 🙂

siinda
12. nov 2012

@poppy28 ahoj ,,moja no tak test neg.. HCG vo štvrtok u mna v robote 1,30,,v nedelu som zacala spinit a dnes rano som bola na krv,,tak ja už ani necakam na nic dobre,,ale nevadi,,mame mrazacika takeho malinkeho,,tak uvidim,,ale na mocový test sa nespoliehaj,,kedy si bola na krv? Cez vikend sme boli v Prehe po koncertoch,,tak som aj zabudla a odporucam aj tebe,,daj hned vediet,,strasne prestrasne ti držím palec

poppy28
12. nov 2012

@siinda na krv mam ist az v stredu ale nemam dobry pocit z toho 😒 spinim uz od stredy a zacina sa mi zdat ze uz aj troska krv tak som smutna z toho ze asi z toho nic nebude ☹ a ty uz nejdes na krv? sme sa ale dotesili co 🙄

poppy28
12. nov 2012

@siinda teraz som si vsimla ze pises ze dnes si bola na krv no som zvedava na teba ci aspo ty nebudes mat stastie drzim palce moc nam obom ja musim pockat na tu stredu ale myslim ze je to marne 😒

siinda
12. nov 2012

@poppy28 dnes rano som bola ale len preto aby som zachovala postup a zduta sestricka sa ma pýtala ze preco som nebola v piatok a ja že som bola v Prahe na koncerte, tak krutila ocami..ved mas zmrazene? nie?
a preco až v stredu?

poppy28
12. nov 2012

@siinda nemam mali sme dve a obe som si dala vlozit teraz neviem ci to bol dobry napad vraj este mam pockat ked zatial nekrvacam tak neviem ci to este nieco zmeni na veci ale ked mam prisr az v stredu tak pojdem az v stredu aj tak asi povedia ze nic, ty mi daj vediet hned dufam ze to bude dobra sprava 😉

siinda
12. nov 2012

@poppy28 prestan,,50 percentna uspešnost znamena ze kezda druha a ja som neg. tak ty si poz....logika nie? a kolký den si po? ja si to napamatam

siinda
12. nov 2012

@siinda a dobre že si si dala dve embrijka aj ja by som tak spravila, ved tiež som mama možnost ale som ani nevahala..a na kolký den si si robila test? n 9 den by sa už mal ukazat výsledok ☹

siinda
12. nov 2012

@chilinkaxxx si to doma uži,,nech ta obskakuju aby sa ti dobre tehotnelo🙂))

poppy28
12. nov 2012

@siinda si zlata moja 😀 si ma teraz dobre pobavila dnes je to 12 den, robila som na 10 a dnes 12 a nic 😒

bique
12. nov 2012

@chilinkaxxx ja som dalsi den po ET odisla na 5 dni na chalupu, chodili sme na huby, so psom na prechadzku do lesa, vela som citala a moj drahy sa ma sanzil vsemozne niecim zamestnavat 😀 6ty den som zacala spinit, 7my den to prestalo, test negativny, ja pokojna, o 2 dni na to test slabo pozitivny 😀 14 den po ET hcg v krvi cez 1000 😀 vkladali sme jedno embryjko na 6ty den po PK....snaz sa niecim zamestnat a robit co ta bavi...a aj ked na to budes mysliet kazdu minutu 24 hodin denne, mysli iba na to, ze to vyslo 😉

siinda
12. nov 2012

@poppy28 anciáša tak je tu ešte ta možnost že sa zahniezdilo neskor,,a ak teda nie tak si aspon zalyzujeme a doprajeme si secko co by sme inak nemohli a na jar znovu nato..či? nevzdas to ,,nie? a aj tak je to na prd byt s velkým bruchom v takom teple a neboj si to tak zariadime že si ho schovame pod kabat buducu zimu 😉

poppy28
12. nov 2012

@siinda no vraj je ale neviem ja myslim ze uz asi velmi mala 🙂 ale aj tak dufam kym to nepovedia na 100%, ja to nevzdam len som nestastna ze opat odznova, ja sa tesim hlave na sex 😀 uz ani neviem ake to je som sa teraz aj bala aby sa nic nestalo 😉

siinda
12. nov 2012

@poppy28 presne tak,,chýba tu kolonka na diskusiu,,,sex..ved ja už ani neviem co to je a ten moj sa ma boji aj dotknut a v nedelu som začala trošku krvacat..tak zas nic..mne to povedia dnes o druhej tak hned pisem,,a na sex sa velmi esim,,konecne to budemem skusat prirodzene🙂)a uvidim ci by som mohla ist na vklad hned tento mesiac..a ako sa citis?

loriana
12. nov 2012

@poppy28 moc držím palce, napíš potom, či to vyšlo, som zvedavá 🙂

poppy28
12. nov 2012

@siinda urcite budes moct ist hned neni dovod preco nie, uz sa mi zda ze dostavam menzes tak som v haji 😒 ja som zvedava kedy budem moct zacat ja odznova ci sa to da hned ci treba cakat neviem a konecne bude sex po dlhej dobe aj mus sa aspon tomuto urcite potesi 😎

poppy28
12. nov 2012

@loriana dakujem ale asi je to v kely uz slabo krvacam a to je zle ale urcite pockam na vysledky v stredu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre