Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

poppy28
14. nov 2012

@hencidlo moja nic si z toho nerob aj ja nic ☹ ale zvladneme a u vas ma kto problem?

hencidlo
14. nov 2012

@poppy28 ja neviem, asi vo mne ked sa to neudrzi................. 😝 a u vas?

poppy28
14. nov 2012

ale ved to vam museli povedat ci mas problem s vajkami ci je chyba v spermiograme u nas je v spermiograme nie je moc dobry 🙂 ale nejake zive tam su tak raz to isto vyjdeproste musi 😀

siinda
14. nov 2012

@poppy28 tak to aj ja som mala kratky protokol,,lebo ja om si pichala len necelý týzden, v nedelu som bola na odbere a hned v utorok mi ich vložili,,lebo mam 38 rokov a poistovna to hradi do 39 - ho roka,,ale to je už jedno ved aj tak sme doplacali cca 1100 eur..tak aspon už vieš a hura dotoho 🙂 🙂 tolkatim kočkam tu to vyslo tak a teray sme narade..

hencidlo
14. nov 2012

@poppy28 my mame darovane spermie, tak tam chyba nemoze byt a ci mas nekvalitne vajka, tak to ti nepovie nik 😅

poppy28
14. nov 2012

@hencidlo aha tak to je len na hop alebo trop ale hadam dalsi pokus nam vyjde 🙂 co povies musime si verit

poppy28
14. nov 2012

@siinda jasne ze hej ze vahas ja sa nevzdam ked uz sme sa dali na boj budeme bojovat a ziadna prehra ma neodradi 😎

poppy28
14. nov 2012

@siinda a isto to bol kratky lebo ja som si pichala skoro tri tyzdne a dalsich 10 dni lieky takze vyse mesiaca trva ten dlhy a som povedala ze uz ho nechcem ze je to hrozne dlho

siinda
14. nov 2012

@hencidlo moja,,presne viem ako ti je,,ja som sa to dozvedela v pondelok,,ale už som to aj tusila a mate zmrazene?

hencidlo
14. nov 2012

@siinda hej mame este 4 snehuliacikov 😉

ria191
14. nov 2012

@hencidlo no super tak hlávku hore 🙂 🙂 🙂

poppy28
14. nov 2012

@hencidlo tak to je super ze mate este tolko neboj isto to bude jedno z nich 🙂

siinda
14. nov 2012

dievcence a neviete aka je uspesnost pri mrazacikoch? že ked mame jedneho ? Dakujem 🙂 ☹

loriana
14. nov 2012

@poppy28
@siinda dievčatá, aj tak vám držím palce na ďalší pokus, nech vám to vyjde!!!

b.bardyova
14. nov 2012

Ahojte kocky pridam sa k Vam ..my ideme na dalsi vklad januar/februar :D prve IVF bolo neuspesne,,,tak dufame, ze to druhe bude fajn

siinda
14. nov 2012

@b.bardyova držím palce že nech sa mu v brušku páči🙂)

b.bardyova
14. nov 2012

@siinda Dakujeme

poppy28
15. nov 2012

@b.bardyova my to iste tiez v january druhy pokus ale dufam ze uz bude stastnejsi 🙂

poppy28
15. nov 2012

@siinda kamoka mala tiez len jedno zamrazene a ujalo sa tak hlavu hore 😵

b.bardyova
15. nov 2012

@poppy28 urcite ano:D ved zaciatok roka musi byt stastny :D

siinda
15. nov 2012

@poppy28 dakujem,,aspon nejke povzbudenie a nevies ako to prebieha,,ked mi daju vediet či rozmrazene prežilo??

daduliana
15. nov 2012

Caute kocky! Je tu momentalne niekto kto je po ET a caka na vysledok?? Ja som bola na ET vcera, takze momentalne som cakatelka. Bolo to moje 2.IVF

makovicka53
15. nov 2012

babule ide niektora na ET, KET v decembri?

siinda
15. nov 2012

@makovicka53 ahoj,,ja som po neuspešnom ET,,tak chcem stihnut este v decembri KET,,ak to teda pojde kedze mame len jedno embrio ☹

makovicka53
15. nov 2012

@siinda a kam chodis do CAR? neboj treba verit ze sa rozmrazi v poho 😉

siinda
15. nov 2012

@makovicka53 do Gyn fivu,,len ja som mala len tri,,dve mi vložili a emmbriologicka povedala že su dost malinke,,tak neviem čo s nim spraví rozmrazenie,,nevies kedy to davaju vediet ci tesne pred transferom?

makovicka53
15. nov 2012

@siinda v den transferu ti volaju lenze kazde CAR to ma inac...a beries aj nejake lieky?ako ste sa dohodli s DR.?

siinda
15. nov 2012

@makovicka53 este idem na konzultaciu,,tak uvidim len Harbulak ma volný termin az 3.12. tak tam mam este volat o skorší termín..a som cela stastna ze teraz konečne nič neberiem 🙂

makovicka53
15. nov 2012

@siinda ahaa takze teraz si ktory DC , teda 3.12. mas konzultaciu 1DCci uz vklad, nejak sa neviem z toho vysomarit 🙂

jennifeer23
15. nov 2012

@daduliana ahoj, aj ja som bola vcera 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre