Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

14nunu10
24. júl 2016

@loriana to je skvelá správa nech clarka silnie 😉

loriana
24. júl 2016

@espritka29 a ty ako kedy urobíš druhý test teda?? 🙂

espritka29
24. júl 2016

@loriana dnes som 10 dpt a vyzeráme takto 😉

loriana
24. júl 2016

@espritka29 nádhera 🙂))

dagaz
24. júl 2016

@19lilly tak ja uz som vybavena. Mrcha dosla presne na cas ako hodinky...ako keby som ani hormony nebrala😕

sussah
24. júl 2016

To mi je ľúto 😞 Mne zase stále príde az po vysadení liekov...

19lilly
24. júl 2016

@dagaz coooo? To je jak mozne??? Tak v gynfivee hovorili ze ani krvacanie nemusí znamenat ze test bude negat a mas klasický silnu mrchu jak inokedy??

19lilly
25. júl 2016

@dagaz ja budem na tom tak isto doteraz sa BT aspon drzala dnes uz zacala klesat hlien nemam ziadny dojde mrcha asi este skor ako vysadim progesteron

dagaz
25. júl 2016

@19lilly no zatial iba spinenie presne tak ako kazdy mesiac. A dnes predpokladam ze uz normalnu. Aj sa tak citim. No co uz,poobede zavolam do centra ze vysadzam hormony a nedojdem na odber.

dagaz
25. júl 2016

@19lilly drzim palce nech sa ti zadari👍uz len 3 dni a budès vediet na com si.

19lilly
25. júl 2016

@dagaz to uz viem teraz podla tej bazalnej bude to na milion percent negat

dagaz
25. júl 2016

@19lilly no ja zatial len spinim...taky hlien s primesou ale to sa spusti.

19lilly
25. júl 2016

@dagaz a mozno nie uz si tam volala do gynfivu?

dagaz
25. júl 2016

@19lilly nie ..a pokial nebudem krvacat uplne tak nebudem volat. Nema to vyznam.

dagaz
25. júl 2016

@19lilly tak a uz dosli uplne..poobede po druhej zavolam do amb.ze ci mozem vysadit hormon.

sonulienka13
25. júl 2016

Takze keď prvé ivf dopadlo tak ako dopadlo,a menstruacia trvala 9dni,tak sa s manzelikom zatiaľ snažíme svojpomocne o bábätko.aspon kým pôjdeme na ket.mozno keď boh da aj motyka vystreli 🙂

1veverica
25. júl 2016

@sonulienka13 drzim palce, bolo by to skvele keby sa vam podarilo prirodzene 🙂

19lilly
25. júl 2016

@dagaz daj vediet co ti povedali. Moje tiez asi dorazia v dohladnej dobe

jana954
25. júl 2016

@espritka29 ahoj... tak ja som dnes 10 den po Ket a na teste jedna ciarka....☹ trochu sa utesujem ze bol po zaruke... expiracia 10/2015... zajtra skusim zas a kupim si uz novy,tento som nasla doma....inak sa citim normalne....ziadne pichanie ani nic podobne, ale to iste som mala uz pri predchadzajucich vkladoch....prvy nevysiel a z druheho mame doma nas poklad.... chcem sa ta opytat, ides na krv 14 den od vkladu alebo ratas aj den vkladu...dnes som volala mojej sestricke ze pridem na krv tak jej to chcem upresnit...lebo mne to vychadza ze by som mala ist 29.7..... vklad som mala 15.7....dobte to ratam?

espritka29
25. júl 2016

@jana954 Ahoj Jani. Verim, že nový test bude s // 🙂 Ak mas možnosť kúpiť dr.max testy, tak tie si kup. Naďalej ti držím palce, ako aj ostatným zienkam. Termín ratas dobre, 14 dni po, deň et/ket sa neráta. Ja by som mala ísť vo štvrtok, dnes sa to dozviem, lebo mením aj lekára. Tak manžel to dnes vybaví, či vo štvrtok alebo v piatok :D Drzim palce nech sa stretneme už v tej ďalšej skupinke 🙂

loriana
25. júl 2016

@dagaz Hej kolegynka, nič nevysádzaj! Ja som pred takmer piatimi rokmi začala na 3.-4.deň silno krvácať, už som to tu veľa krát písala, krvácanie bolo silné a nonstop trvalo 5 dní!!! volala som vtedy hneď do centra, zavolali ma aj tak na krv, sono cez brucho ukázalo vysoko sliznicu, vraj nemám strácať nádej a dnes tu mám už takmer 4 ročné dieťa tak POZOR na svojvoľné rozhodnutie niečo vysadiť a neísť na krv!!! Prosím ťa, vydrž a poraď sa s lekárom v centre!

jana954
25. júl 2016

@espritka29 dakujem.... ved ako sa hovori nadej zomiera posledna...😉 kym nebudu vysledky z krvy tak sanca je tu stale.... tebe drzim palce, ciarocka je tam pekna....🙂

sussah
25. júl 2016

Tak mne dnes vyšiel test z krvi negatívne a ešte k tomu sa sťahuje aj klinika....aj s celým osadenstvom

1veverica
25. júl 2016

@sussah nesmut 🙂 a ktory den si po ET? tie testy nie su az take citlive, krv je predsa len istejsia

espritka29
25. júl 2016

@sussah 😖😖😖 to mi je ľúto. Idete na ďalšie ivf?

dagaz
25. júl 2016

@loriana to fak?

veronikamak
25. júl 2016

Ahojte, pripájam sa k čakateľkám 🙂 . Dnes prvý ET a dvaja mrazáčikovia.

espritka29
25. júl 2016

@veronikamak Ahoj a veľa šťastia prajem. Drzim prsty ✊✊✊,aby to vyšlo.

loriana
25. júl 2016

@dagaz fakt! Drzim palce daj vediet ako ti dalej odporucaju postupovat, budem zvedava! Drz sa a ver.

loriana
25. júl 2016

@dagaz utrog vkladaj pomocou napr potravinovych jednorazovych rukavic kvoli krvacaniu, aj ja som to tak robila a robim to po ket aj teraz, pride mi to hygienickejsie ako holou rukou. Kupis v dm...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre