Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lorka
27. sep 2010

@ondre nie, nebola som, asi si ma s niekym pleties.

ybyta
27. sep 2010

ahojte až teraz sa mi dalo si sem sadnuť no weruš prekoti ma lebo neviem najsť ten album mam ho najdeny ale test tam neni či som slepô? tebe som prorokovala tehotenstvo 😵 😉 to je iste 🙂 Ondre ano chodila som do centra unas v Piešťanoch dok. VODIčKOVI ATERAZ VO šTVRTOK IDEME na pohovor do BRNA do REPROFITU 😉 TO BUDE 4 ivf tak baby hlavu hore

celiakia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lorka
28. sep 2010

@celiakia tak dalsia skvela sprava! 🙂 celiakia, srdecne gratulujem! 🙂
@ondre ja som po 1.pokuse IVF, ET som mala v sobotu.
@ybyta na RF Brno som pocula len same chvaly, tak verim, ze budes v dobrych rukach. drzim palce do uspesneho pokusu!

silvia545
28. sep 2010

@celiakia blahoželáááám 😵 ja idem na krvicku vo stvrtok 😉

celiakia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bahara
28. sep 2010

@celiakia Gratulujem 🙂 🙂 už len nech pekne stúpa ako má haha 😉

annamary27
28. sep 2010

@celiakia jéééé,ahoj,silno gratulujéééém a teším sa s tebou,kedy ideš na dalšiu krvičku? 😀 😀 😀 😀 😀

wera
28. sep 2010

ahojte babuľky 🙂

@ybyta to fakt si mi to prorokovala? to je super 😉 už len na krvičku v piatok... to ešte bude dlhé čakanie tie tri dni... výsledky by nám mali volať v sobotu.... tak sa už neviem dočkať... testíky mám v albumčeku, mám len jeden 😉

@celiakia ahojky, waaaaaaaaaaaaaaau moc moc gratulujem k potvrdeniu tehu 😀 😀 😀 robila si si aj testíky pred tým ako si išla na krvičku? a aký je teraz ďalší postup? pôjdeš ešte na ďalšiu krvičku? a kedy pôjdeš a sono?

@silvia545 ahojky 🙂 a už si skúšala aj testíkovať? budem moc držať palčeky aby bola len a len pozitívna 😉

ondre
28. sep 2010

@lorka mooooooooooc ti držím palce, nech sa to ujme tak ako ma.No to by bolo super hned na 1 krat. Môžem vediet ku komu patríš.

lilinka81
28. sep 2010

ahoojte ,vidim ze tu tehotniete jedna radost 😀 ,...vsetkym vam to prajem a drzim palce nech to vyjde az do konca 😵

ybyta
28. sep 2010

weruš neukazuje mi tam testík maš ho tam?nemusim ho ani vidieť s viem že si adržim všetkym čo ich čaka krvička palce nech je HCG ako bejk 😝 😉 😉

wera
29. sep 2010

dobré ránko babuľky 🙂 ako sa darí?

@ybyta ahojky, jasnačka mám ho v albumíku tuto: https://www.modrykonik.sk/fotoblog/wera/album/n...
teda ja testujem každý deň...už mi z toho šiši, ale aspoň sa vždy teším na ráno 😉

silvia545
29. sep 2010

ahojte kocky 😉

@wera ahoj 😉 zajtra ma caka krvicka,,cakam pozitívne spravy 🙂 aj som testíkovala a mala som // 😵 tesím sa ale potichucku 🙂 ty ides den po mne na krvicku,,prajem ti vysoke hcg,,nech su to dvojicky 😵 😵 😵

wera
29. sep 2010

@silvia545 ahojky 🙂 jeeeeej jupíííííí takže máš dve čiaročky? to je úžasné 🙂 takže zajtra čakám iba pozitívne správičky 😉 😉 😉 ja idem na krvičku v piatok, ale výsledky budem mať až v sobotu... jujuuuuuuuuuuuuuuj teškám s Tebou 😀

silvia545
29. sep 2010

@wera dakujeeem 😉 vieš ,mala som aj strach,ci sa to podarí,,ked sme mali len jedneho bojovnícka,,ale ten bol ten pravýýýýý 😵 a preco budes mat vysledky az na druhy den 🙂

wera
29. sep 2010

@silvia545 teda je to určite silný bojovníček a u mamičky sa mu páči 😀
ja chodím do iscare a tam volajú až na druhý deň po odbere... tak ale nejako to už vydržím a vyčkám 🙂

ybyta
29. sep 2010

ajoj 😉 Bambulky tak sa teším s vami silvia weruš to je nadhera to su take čiary že ťa dovedu do porodnice to si píš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to je nadhera silvi nech ti povedia krasne hcg 😉 weruš počuj tam su dve to je iste lebo bez pk mala si skoro už krasne // tak preto že su dve aaj HCG JE TíM PADOM VYSOKE JUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ HURáááááááááááááááááááááááááááááá HADAM SA DOžIJEM aj JA 😔 😔 😔 😔

silvia545
29. sep 2010

@wera nech sa mu len paci,,celych 9 mesiacov 😉 ja som mu povedala,ze ho nikam nepustííííím,,az,ked sa bude pytat na svet 😀 ja chodím do FC,tam by mali byt vysledky uz okolo obeda 🙂 mojko,ked sme cakali tak dlho,,tak ten jeden den uz vydrzime,,uz sme toho vydrtali az az 😉
@ybyta dakujeeeem,,velmi sa tesíííím,,,ale zatial len potichu 😀 si silná,,urcite aj ty sa coskoro dockas // 🙂 zelám ti to z celého srdca,,vsetkym babam,,lebo nikto nevie,,co vsetko musíme podstupit,,aby sme sa dockali uspesneho konca 😵 sme silné zeny 😉 🙂

wera
29. sep 2010

@ybyta no ja by som rada dve 😀 😀 😀 ja som mala dve čiaročky už na 6.ty deň po ET..... 😅 😅 😅 len bola ešte slabá a nedala sa mi dobre odfotiť 😉 uvidíme koľko drobčúrov bude v brušku 🙂
a nebojkaj určite dočkáš aj Ty, verím tomu 🙂 naši lekári v centrách predsa robia zázraky 😵

wera
29. sep 2010

@silvia545 jasnačka že babuľky pustíme von až o 9 mesiacov 🙂 🙂 🙂 to budeme mať ešte asi aj približne rovnaký termín pôrodu 😉 😉 😉

celiakia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
balinka
29. sep 2010

@celiakia pripajam sa ku gratulacii 😉 😉 😉 tesim sa s tebou 😉

silvia545
29. sep 2010

@wera 😀 ktovie,,mozná,ze budeme rodit aj v ten isty den 😉

wera
29. sep 2010

@silvia545 chi to by bolo 🙂 🙂 🙂

silvia545
30. sep 2010

ahojte baby 😉 chcem vam oznamit,,ze som tehulkaaaaa 🙂 hcg 588,1,,o tyzden sono 😵
@wera cakam zajtra ze napises dobre spravicky a ze hcg bude vysokéééé na dvojicky 😵

wera
30. sep 2010

@silvia545 jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii gratulujem tehuľka 😀 😀 😀 to je úplne úžasné a aj to HCGčko je krásne vysoké 🙂
a kedy ideš na to sono?
juj ja som už taká strašne zvedavá... super že vieš výsledok už dnes, ja si budem musieť počkať do soboty...
držkaj sa tehuľka 🙂

silvia545
30. sep 2010

@wera dakujeeem 😉 na sono vo stvrtok 🙂 😀 ty budes mat vyssie hcg,,lebo to budu dvojicky 😵

celiakia
30. sep 2010

@silvia545 Gratulujem Silvinka. Viem presne aka je to radostna sprava. 🙂 Na kolky den od vklkadu bybetka si bola na krvicku?

wera
30. sep 2010

@silvia545 supeeer a čo bude vidno na sone? asi zatiaľ ešte len gestačné vačky, však? srdiečka asi až o dva týždne.... juj ja som už taká zvedavá ako zajtra dopadnem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre