Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

juliana30
26. nov 2012

Baby idem na Ket,mám užívať utrogestan 3x2tbl za 1 deň,ale zabudla som sa lekárky spýtať,či si ho mám dať aj ráno pred Ket. Ako to bolo u vás?ďakujem

pillabea
26. nov 2012

@lucia2505 my sme mali prvé ivf a ešte máme 2 zmrazené

pillabea
26. nov 2012

@evkafi supiš! gratulujem!

chilinkaxxx
26. nov 2012

@evkafi supeeer aspon jedna dobra sprava dnes. blahozelam.

evkafi
26. nov 2012

DAKUJEM MOOOOOOOOOOOOC 🙂)))))

nikaaaaa
26. nov 2012

@juliana30 Ahoj áno utrogestan si máš dať aj v deň KET ja som si tiež dala 🙂

lucia2505
26. nov 2012

@evkafi supeeeeer gratulujem 🙂 To je teda riadne číslo 🙂 A dávali ste vložiť jedno, či dve?? V akom štádiu ti vkladali?? Super, že aspoň niekomu to vyšlo 🙂

evkafi
26. nov 2012

@lucia2505 vklad bol presne pred 14dnami a davali sme 1embryo po PK- tusim 6dnovej 🙂

juliana30
26. nov 2012

@nikaaaaa ďakujem 🙂

jassminx
26. nov 2012

Ahojte dievcata,az teraz som sa sem dostala a co to citam! ? Same zle spravy ☹ je mi to strasne luto a ostala som z toho trosku zaskocena,ze aka je uspesnost celeho ivf a teda aj ket! To pojdem v piatok na krv asi s malou dusickou 😒

jassminx
26. nov 2012

@evkafi velka gratulacia a nech sa fazulke teraz dobre dari 😀

evkafi
26. nov 2012

@jassminx ty ides v piatok na krv? a testovat budes? silno ti drzim palce 🙂

jennifeer23
26. nov 2012

@evkafi waaaaw gratulujeeem 🙂 kraaasne číslo 🙂

jassminx
26. nov 2012

@evkafi ja testovat nechcem, lebo sa bojim 😝 Uz som bola 2x na ivf et a teraz 1x ket. Vzdy som si ten test urobila, vysiel negativny, ale stale som dufala, ze krv by este mohla byt pozitivna, no a nebola. Takze som sa vzdy sklamala 2x. A uz to nechcem prezit. Vzdy ma to dost zobralo. A le ver mi, ze ma to laka 😝 A moja polovicka mi to nechce dovolit za nic na svete. Ty si bola po et, alebo po ket?

pillabea
26. nov 2012

babenky, ak nám zostali 2 embrijká zmrazené, treba mi znovu podávať žiadosť o ivf alebo ako to ide? som sa nepýtala, len doki povedal, že po jednom vynechanom cykle sa môže znovu skúsiť. ako to je teda?

jassminx
26. nov 2012

@pillabea nepotrebujes ziadnu ziadost, lebo tento transfer si hradis sama. Takze len prides, daju ti lieciky, potom prides na ultrazvuk a potom uz len na transfer 😉

lubanka
26. nov 2012

@juliana30 ahoj, aj ja idem na KET... teraz v stredu... už som ich pár absolvovala a vždy som dávala utroš aj v deň vkladu... 😉 ale vždy som to robila, že som si privstala, dala som ho cca o 6h ráno a KET bol cca o 11h, takže niečo tam ostalo, ale niečo aj vyšlo...
kedy ideš? držím prsty 😉

jassminx
26. nov 2012

@juliana30 utrogestan sa v den transferu uziva peroralne, aby tam doktorovi pri vklade nezavadzal a potrebuje mat dobru viditelnost. Co by po klasickom uziti utrogestanu, nemal. Teda aspon v BA to tak je asi v kazdom centre. Po transfere sa pokracuje v klasickom uzivani.

evkafi
26. nov 2012

@jassminx ja som na et ani nesla, dala som si pauzu 2mesiace a tak som sla na KET a to vyslo na 1x...

jassminx
26. nov 2012

@evkafi no tak to je paraaaaada 🙂 Ja uz dufam, ze teraz sa to konecne aj nam podari a po 10. rokoch budeme moct dat Jasminke surodenca. A tebe teda pred odberom nic nebolo? Nemala si ani pocit, ze by si mala dostat mrsku? Ja to jeden den mam, potom dalsi den zase nic a takto dookola. Jedine co ma boli, su cicky. Teda ani nie ze bolia, ale mam take pnutie.

evkafi
26. nov 2012

@jassminx to co pises, som mala aj ja presne... jeden den som myslela,ze uz som dostala, potom menej, potom nic a tak dookola a prsia presne takisto... a kedy mas dostat? lebo vlastne ja som si spravila test 3dni po tom ako mi mala dojst a nedosla...

jassminx
26. nov 2012

@evkafi no u mna to je tak, ze ja mam dostat akurat jak idem na krv. Cize 30.11 A teraz babo rad 😀 Uz tiez chodim na toaletku, ako taka trubka a sledujem sa, ci uz nemam aspon jemne spinenie. Co vzdy pred menzesom mavam. Lenze teraz je to zastavene utrogestanom. Teda aspon mne vzdy utrogestan zdrziaval mrchu. Je to na psychiatriu 😝

juliana30
26. nov 2012

@lubanka ahoj,ďakujem,ja idem v piatok na KET, začínam byť riadne nervózna.No ja si utroš dám tiež okolo 6:00 a na 10:00 idem na vklad.Aj ja ti držím palce,vidím,že máš toho hodne za sebou ☹.Kam chodíš centra?Ja do Iscaru v BA.

jassminx
26. nov 2012

@juliana30 nechcem vnucovat svoj nazor, ale ja som v iscare ten utrogestan pred transferom spapala. Take som od nich dostala instrukcie 🙂 akurat som si ho nemala dat nalacno.

lubanka
26. nov 2012

@juliana30 ja do Košíc do Splnu. Tak v piatok držím prsty a samozrejme aj potom ... hlavne sa snaž ukľudniť 😉 viem, že je to ťažké, lebo aj ja som nervózna, ale snažím sa myslieť pozitívne a nepripúšťať si žiadne pochmúrne myšlienky... tak sa drž a v piatok o 10h, keď sa ti bude čikútať... tak to na teba myslím 😉

juliana30
26. nov 2012

@jassminx asi si tam zajtra zavolám,nebudem to riskovať, neviem či som spala dnes u lekárky,že som sa jej na to nespýtala...ach sama na seba sa hnevám 😒

juliana30
26. nov 2012

@lubanka,si zlatá,ďakujem,v stredu mám voľno,tak určite si aj ja na teba spomeniem a dúfam,že sa zídeme v nejakej spoločnej téme júl-august 2013? 😀 No doteraz som bola v pohode,ale dnes mám nejaké zmiešané pocity 😒

jassminx
26. nov 2012

@juliana30 to sa stava 🙂 Mne sa to stalo tiez. Pozorne som pocuvala doktorku, vysla som z centra a uz som nevedela ani ň.

lubanka
26. nov 2012

@juliana30 tak vieš čo? teraz máš ešte povolené troška stresovať, ale v piatok a potom už žiadne také... 😉 😀 všetko dobre dopadne uvidíš... musí 😉 drž sa

juliana30
26. nov 2012

@lubanka ok ,budem sa snažiť 😀 ,@jassminx išla som tam s kopou otázok a nič podstatné som sa neopýtala,úplne som vytretá 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre