Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dadaba
25. nov 2012

@lucia2505 ahoj ...po ivf mi vkladali dve po predlzenej kultivacii po 5 dnoch tam som zacala krvacat po piatich dnoch
po 1ket som si test nerobila a isla som az na kvr a bola negativna aj druha tak som vysadila utrogestan a zacala som na dryhy den krvacat normalna menstruacia...hned na druhy cyklus som isla na 2 Ket a na 10 den som si robila test a bol tam duch po 10 minutach aj na 12,13,14-ty den stale slaby duch a na 14 den som si kupila test digitalny clear blue a vyslo mi tehotna 1-2 tyzdne...aj krv pola pozitivna ale 4 tyzden som zacala krvacat som isla na pohotovost bolo tam embryjko ale dalsie dni som krvacala silno a odislo to samovolny potrat,,,
momentalne som 7 den po KET vlozili mi 2 jedno 1 a jedno 2 bunkove ...tak cakam a urobim si 10 den test,,,,
vzdy ked je duch je to dobre znamenie....inac je len jedna ciarocka....

dadaba
25. nov 2012

@lucia2505 Ket funguje tak ze zacnes 1 dc uzivat estrofem...14dc iden na sono maternice ak je dost vysoka povedia ti den kedy bude vklad mne ho vzdy robili na 16 dc...den pred vkladom ti volaju ako sa rozmrazili zmrzlinky a kolkej je vklad...ozaj od 14 dc sa vklada utrogestan...potom ti ich vlozia ako pri ET polezis pol hodinu a ides domov a potom o dva tyzdne ides na krv rano a poobede volas ake su vysledky....

chilinkaxxx
25. nov 2012

@evkafi veru ale unavena som jak kobyla 🙂 nemam nejak vydrz. terz tlacim este varenu cokoladu haha. ale tesim sa na zajtra - ci to bude pozi alebo nega...hlavne nech viem na com som. daj potom vediet.

dadaba
25. nov 2012

@chilinkaxxx pozname vsetky to nekonecne cakanie..... 😉 ja este tyzden!!!!!

lucia2505
25. nov 2012

@dadaba Ďakujem za info a držím ti hrozne palce nech ti to teraz vyjde 😉

dadaba
25. nov 2012

@lucia2505 Dakujem,,,aj ja tebe...vlastne vsetkym!!!! podla mna skor ci neskor sa to vsetkym podari!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MUSIME BYT TRPEZLIVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE 😝

evkafi
25. nov 2012

@chilinkaxxx jasne, zajtra poobede uz budeme vediet obe... tebe budu tiez volat poobede? mne maju okolo 14tej volat...ale ja idem hned rano aj na utz - takze aj tam moze byt nieco vidiet...

bique
25. nov 2012

@lucia2505 aj predtym...najskor som videla ducha iba ja a ked uz to videli aj ostatni, tak uz to ozaj bolo vidiet, to ten 10ty den...dovtedy nic 😀 a prsia aj mna prestali boliet, ale o niekolko dni zacali znova a este viac...

lucia2505
25. nov 2012

@bique tak to je super, že ti to takto dopadlo...ono to bolo vidieť aj priateľ to videl aj švagrina, ale ide o to, že to bolo po limite...

zara555
25. nov 2012

Ahojte, zostal Vám nejaký zostatok najlepšie PUREGONU, al. GONALU? S tým že ste ho otvorili maximálne pred 2 týždňami?Potrebujem ho súrne na posledný deň na dopichnutie! Ďakujem!

jassminx
25. nov 2012

Vsetkym co cakaju na zajtrajsiu krvicku,drzim palce a dajte nam vediet 🙂

lucia2505
26. nov 2012

Baby mne už dnes začína menzes 😠 Ale vám držím palce nech sú tu poobede samé dobré správy 🙂

lauritta626
26. nov 2012

zara555 - mam načatý GONAL 900, kde je ešte 450 jednotiek. Otváraný bol 12.11

tlucka
26. nov 2012

@lucia2505 ahoj moja, je mi to ľúto, tak veľmi som na teba myslela. 😒
Ale ešte nezúfaj, výsledok potvrdí až krv. Veľa kočiek krvácalo, a napriek tomu boli tehotné...
Drž sa

lucia2505
26. nov 2012

@tlucka To je v pohode moja, ja nie som naivná, nečakám už vôbec pozitívny výsledok. Ale to je v poriadku, myslím už dopredu a dúfam, že aspoň KET bude úspešný, ak sa podaria rozmraziť. Teraz, keď mi skoncia, tak potom ďalšie mám dostať niekedy koncom decembra, tak by som už možno mohla brať lieky na KET. Uvidíme...

chilinkaxxx
26. nov 2012

tak som velmi smutna...negativne. a to som si fakt myslela, ze som. psychika je vsak silna, vsugerovsla som si asi priznaky :'(

lucia2505
26. nov 2012

@chilinkaxxx to ma mrzí moja, mne už aj menzes začína...bolo to tvoje prvé ivf? Máš nejakých mrazáčikov?

pillabea
26. nov 2012

@chilinkaxxx ani nám to nevyšlo, nový rok to istí 🙂 hore hlávku!

chilinkaxxx
26. nov 2012

@lucia2505 nemam nic. mali sme len jedno jedine a to to asi nezvladlo...hej prve ivf. ale si poplacem dnes doma a manzel povedal ze vypijeme flasu vina a pojdeme spat 🙂

chilinkaxxx
26. nov 2012

@pillabea len som velmi nestastna teraz...

pillabea
26. nov 2012

@chilinkaxxx ja nejak nie som, ale pochopím
my si dáme vínko tiež 🙂 a aj sex 🙂

evkafi
26. nov 2012

@chilinkaxxx ahoj moja, citam,ze ti to nevyslo... je mi to luto ... ja zatial stale neviem a cakam nervozne na telefonat... povedali ze medzi 14-15hod...

lucia2505
26. nov 2012

@evkafi dúfam, že aspoň ty budeš mať pozitívnu správičku 🙂

lucia2505
26. nov 2012

@pillabea My sme si tiež zasexovali včera po dlhej dobe a bolo to supeeeee!! 🙂

lucia2505
26. nov 2012

@pillabea a vy máte mrazáčikov??

evkafi
26. nov 2012

@lucia2505 no len netusim kedy....

evkafi
26. nov 2012

@dadaba no ja uz cakam kazdu minutu vysledok...

evkafi
26. nov 2012

maaaaaaaaaaaaaaaaaaam vysledok 🙂 takze je to tam 🙂 HCG 2200

dadaba
26. nov 2012

@evkafi waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaw supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer to je vyborneeeeeeeeeeeeee

alex81
26. nov 2012

@evkafi Ja som to vedelaaaaa ... Obrovska GRATULKAAAAA 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre