Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dafy
12. okt 2012

@jaja102 tak este mozno skusim v nedelu a kupim si mamatest 😕 ja som teraz mala rapid clear či jak sa vola a som sa dočítala tu na koníkovi že je nespolahlivý tak ešte trošililinočku duufam 😨

luc_ka
12. okt 2012

@ivka3901 Drzim palce nabuduce, verim, ze Vam to vyjde 🙂

melisska
12. okt 2012

@dafy mas pravdu, ale istota je gulomet, a vyplac sa moja, aj ja tak robim, uz niekolko rokov 😔

dafy
12. okt 2012

@melisska ja to nechápem prečoooo??????? ved ja som v poriadku manzel tak isto práveze ma spermie nad priemer u mna jedine je to ze mám nepriechodné vajcovody tak prečo sa nedarííí???ved prvé ET nám vyšlo a to este k tomu som mala boreliozu a sa uchytilo fakt nechááápem 😢

melisska
12. okt 2012

@dafy moja ani ja nechapem preco 😔 asi nam to nieje sudene, ja neviem, nemame tiez iadny problem, .... 😔

melisska
12. okt 2012

@kukulik30 ved ste mali v brne este jedneho mrazacika???? ci ste uz boli na KET? 😕

kukulik30
13. okt 2012

@melisska ved som si hned pre neho sla, ale ani naznak ducha tentokrat...a to bola jednotkova blastocysta, predtym dvojkova a vyzeralo to zo zaciatku nadejne a vidis....no nedari sa nam proste

radina
13. okt 2012

@dafy Ahoj, tak sme na tom rovnako, ja tiez nic, aj mamatest je biely, krv mam v pondelok, zajtra rano testnem posledny krat a ak bude biely, uz si hormony nedam.

melisska
13. okt 2012

@kukulik30 tosom nevedela, my mame tiez jedneho dvojkoveho 🤐

jaja102
14. okt 2012

@melisska dvojkovi su bojovnici.aj kamoska dala 4 vklady kraaaasnu blastocistu a az na 5x sa im podarilo a bolo to dvojkove...a aj ja mam v brusku dvojkacika 🙂 .su to proste bojovnickovia,tak drziiiim palceky 🙂

melisska
14. okt 2012

@jaja102 dakujem🙂

martina020202
14. okt 2012

žienky od stredy ubehol len štvrtý deň ak nerátam deň transferu a ja som už netrpezlivá ☹ toto je moja slabá stránka trpezlivosť 🙂 necítim žeby sa vo mne niečo dialo ani nedialo ani náznak ničoho proste nič 🙂 viem že je to skoro ja len srandujem aspoň to už keď nič 🙂 ako ste natom vy ostatné čakateľky?táto téma akosi mĺkne
Chcem sa opýtať po odbere mi hneď nasadili fraxiparin a solu medrol a nepovedali mi ani prečo a ja som sa nepýtala lebo som si myslela že sú to nejaké ďalšie hormóny na udržanie dali to aj niektorej z vás?a kvôli čomu?som z toho jeleň len som si myslela že už budem mať s pichaním pokoj a figu ☹

lucinkacinka
14. okt 2012

@martina020202 Ahoj Maťka,si na tom lepšie s tými dňami,ja som len deň po KET 🙂 Je to moje prvé KET,minulý mesiac po odbere ET nevyšiel tak som skusila hned znovu.Mne nedali žiadne lieky tak neviem ale kvoli niečomu ich isto máš.

momo32
14. okt 2012

@martina020202 ahoj ja som bola na tranfere v pondelok,davali mi 2 8bunkove embria a viem ako sa citis,toto je uz premna 3ivf,tak sa velmi bojim ako to dopadne.aj by som testovala ale je velmi skoro...ale to čakanie je hrozne a mna okrem toho uz od vcera boli brucho,nemam z toho dobry pocit....ja uz nechcem pocut ze je to negativne,uz nieee ☹ a ja beriem len utrogestan a prednison....neviem sice co to beries urcite ti to ma pomoct, drzim ti palce 🙂 nic tebe ani mne neostava len vydrzat,ale je to straaasne nespravodlive ze pre niekoho je tehotenstvo len nehoda" a my si musime tolko vytrpiet ☹ všetkym vam tu držim palce 🙂

martina020202
14. okt 2012

@lucinkacinka no ja som mala prvé ET ale už sa snažím psychicky pripravovať aj na to najhoršie lebo ja som schopná sa úplne namotať a potom by to bolo ešte horšie utešujú ma trošku mrazáčikovia 🙂 máme ich ešte 5 -tich dvoch 1tkových a troch 2-kových ale radšej by som ich darovala keby nám to vyšlo 🙂

martina020202
14. okt 2012

@momo32 fúúú treti IVF si statočná to si neviem predstaviť prvý krát som otehotnela normálne bez problémov a nikdy by ma nenapadlo že si raz prejdem touto cestou držím ti palce aj ja som čítala že niektorým babám ukázal test už na 6 deň slabulinkú čiaročku tak sa s tým pohrávam uvidím 🙂 Musíš byť silná nepoddávaj sa tomu o tej nespravodlivosti máš úplnú pravdu snažím sa na to ani nemyslieť lebo ma to rozčuluje ☹dúfam že ti to dobre dopadne a tie bolesti máš len preto že bábätko sa začína rozťahovať a robiť si miesto 🙂

lucinkacinka
14. okt 2012

@martina020202 Ja mám tiež 8 jednotkových embrii tak dufam že dalšie ivf už nikdy nebudem musiet podstupit.Držím palce nech ti to výde 🙂

jaja102
14. okt 2012

@martina020202 ahoj,fraxiparin,proti zrazaniu krvi,resp.na jej riedenie a solumedrol je kortikoid,dava sa,ak sa z nejakeho dovodu boja,aby tvoje telo nezareagovalo tak,ze embryjko nepríjme,že ho bude brať ako niečo cudzie.potlačí tvoju autoimunitu a tým embryjko neodvrhne.a hlavne,držím palčeky 🙂

jaja102
14. okt 2012

baby čo na zapal dasien???som uz zufala,ani jest sa mi uz neda,vsetko,čo odporučil zubar nezabera ☹ ☹ .antibiotika nechcem,tak radte,co mozem.zajtra mam poradnu,tak mi prosim drzte palce,bo uz treti den sa celkovo citim na prd,a hrozne ma boli podbrusko ☹ ☹ ☹ ☹

martina020202
15. okt 2012

@jaja102 veľmi pekne ti ďakujem za vysvetlenie ani som netušila žeby som mohla mať nejaké problémy nikto mi nič nepovedal ☹ ale zrejme ani ten kortikoid mi nepomohol dnes ešte len 5 deň po ET a mňa začína bolieť brucho ako na mrchu ktorú by som mala dostať vo štvrtok ☹
nezávidím ti tu bolesť ďasien ani ti neviem poradiť ale viem že sú také gély môj otec ich používal skús sa spýtať v lekárni ale či ti to pomôže aj na zápal asi len trošku schladí a strpne ako pri detských géloch na ďasienka

martina020202
15. okt 2012

@lucinkacinka tak to máte dovrú zásobu 🙂ale veru kiež by si ich teraz už nepotrebovala a za ako dlho si absolvovala KET po nevydarenom ET? a teraz čakáš na výsledok?Aj ja tebe ako aj všetkým ostatným držím silno silno palce 🙂

jajus18
15. okt 2012

@jaja102 ahoj.skus zubnu pastu paradontax,mne pomohla.držim palce na poradni,ja idem zajtra 😉

dafy
15. okt 2012

@radina ja uz som ich vysadila dneska... a na krv uz ani nepojdem uz dva dni ma strasne bolí brucho a aj zle mi je z tých hormonov 🙄

bique
15. okt 2012

@jaja102 ahoj, skus si urobit vyluh so salvie a maty a tym viackrat denne vyplachovat .... ale sypane caje, nie tie v sackoch 😉 mne inak tiez strasne krvacaju, ale zapal nemam, no ked si umyvam zuby, tak vypluvam tolko krvi ako keby mi zub vypadol...prvykrat som sa aj normalne zlakla...a to mam svajciarsku najmaksiu kefku, aka asi existuje na nasom trhu...mna tiez boli podbrusko, citim sa na prd, hocico zjem a snazim sa iba lahke veci, tak mi je na blink blink, mam plny a tazky zaludok a od rana akoby sa mi podbrusko cele naplnilo....to nam rastu nase babulky, neboj, na poradni vsetko bude ok 😉 ja si dnes idem tiez volat do rizikovej, lebo vo stvrtok budu 2 tyzdne a to musim zasa na kontrolu, tak tiez verim, ze bude vsetko ok....no co uz my tehule, stale nas nieco musi trapit 😝 😀

bique
15. okt 2012

@jaja102 jaaaj, a este ma posledne 3 dni boli na pravo ako je vajecnik...normalne picha, ale nie vkuse, iba sem tam 😕 tak sa smejem, ze malicke si asi s nim hra futbalik 😀

bique
15. okt 2012

@jaja102 a ako dnes dopadla poradna?

alex81
15. okt 2012

@jaja102 Ahojcek, no mne pomohla pasta Meridol. Mala som napuchnute dasna, a kvacali v mieste 8smiciek. Tak som si to po umyti zubov normalne natrela pastou a nechala posobit. Hned v ten den som citila ulavu ... Drzim palce. 😵

alex81
15. okt 2012

@jaja102 Na bolenie podbruska mi pomaha magnezko ... Sumive posobi ovela rychlejsie ako tabletkove ... Drzim palce na poradni ...

jaja102
15. okt 2012

@bique ahoj,poradna ok,len nevieme pohlavie,bo maličke sa hanbilo,pchalo k brušku kolienka.okrem toho mi vyslo s tych blbych triple testov predpoklad.DS 1:350.dr mi povedal,ze nemam stresovat,ze maličke pozrel a je ok,ale videl,ze stresovat budem tak ci tak,tak ma poslal na geneticke sono do martina.idem vo stvrtok ☹ .napisane mam,ze ten predpoklad tak zhodnotili aj "vdaka" IVF.no tak uvidim,budem aspon kludnejsia,a aj to pohlavie by uz mi mohol tam povedat.tie dasna ma bolia,skusala som uz vsetko....pasty,ustne vody,vyplachy bilinkami,biolampu......a nic.som uz z toho na nervy...vies,kedy mna viac boli podbrusko?prave v case,ked by som mala mat menzes...dnes je uz lepsie.drzkajte sa aj vy.

jaja102
15. okt 2012

@jajus18 ahoj,dakujem,skusam uz tyzden,kupila som si ju ale zatial nepomaha...pred tym mi zabrala vzdy do dvoch dni,teraz dako nic....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre