Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

meli8412
21. okt 2015

@malik Drzim palce, aby sa zopakovala. Urcite dam vediet 🙂

dagmarik
21. okt 2015

@katka17044 a z tych 8 vkladov boli vsetky negativne? myslim ziadna dve ciarky na teste? u mna toto treti vklad a tie dva testy uuuplne biele :( cize nedoslo ani k uchyteniu.

angels882
21. okt 2015

baby kolko drží v tele ovitrelle ?

champselysees
21. okt 2015

@netilka ty si teda mala XB - expandovanú blastocystu, to je na 5. deň ako ma byť 😉 , moja je pozadu o dva stupienky. To je krásne, že 9 blastocyst ste mali. Ja budem testovať možno už budúcu stredu .

lujzawp
21. okt 2015

je normalne dva dni som mala vytok hnedy a dnes slabe spinenie krvou ☹ ☹ ☹ je mi hrozne neviem ci mam aj test robit ☹

leto79
21. okt 2015

@lujzawp no tazko povedat, ja som to mala velmi podobné, najprv ruzovy vytok asi 2 dni, a postupne sa mi pridavala krv, najprv malinko, potom viac a nnapokn sa spustila ms. Mne kazali zvysit davku utrogestsnu a kludovy rezim. Ale este nemaluj certa na stenu, stalo sa ze baby krvacali ako pri ms a krv bola pozitivns

pitufinka
21. okt 2015

@champselysees mne vkladali na piaty den vcasnu blastocystu a siesty den po et uz bol dusik 🙂 pk sme mali lebo sa pomalsie vyvijalo.

katka17044
21. okt 2015

@dagmarik u mna praveze len prvy krat nic ale to mi spravili velmi slabe embryjka len 3 boli a jedno na vklad ostalo ale dalsie ivf uz bolo vela embryjok a vlastne kazdy dalsi vklad bol pozitívny test ale vzdy to vydržalo len 4-5tt

lujzawp
21. okt 2015

@leto79 presne toto iste mam aj ja tri krat si davam ustragon ☹ tak strašne som tužila aj chcem,všetko mam ako aj ty a ako to bolo dalej u teba????

nikolajka2
21. okt 2015

@champselysees , malik, yanka88 - baby, nie ste nervozne pri cakani , ja som nervna ako pes. Zostala som doma na dofci,ale asi to neni dobre. Chvilku s a tesim,chvilku dumam a potom zase nervy.

dagmarik
21. okt 2015

@nikolajka2 presne ako hovoríš, ja som mala vklad včera a chodím do práce, ak nemáš fyzicky náročnú prácu určite by ti rýchlejšie plynul čas tam ako doma a myslím si, že to výsledok aj tak neovplyvní. Zelam trpezlivosť a nech sa dočkáme vysnívaných čiarok na teste.

nikolajka2
21. okt 2015

@dagmarik = a si v pohode a druhy den po transfere? Nikto ta nehneva v praci? 🙂

dagmarik
21. okt 2015

Cítim sa úplne normálne, žiadne príznaky 🙂 snažím sa byt imúnna voči stresu v práci 🙂

maminka1986
21. okt 2015

@lujzawp viem aj aj som sa bala sklamania a ...bola osm milo prekvapená a plakala ked som mylslea že bude zase jedna čiarka a boli dve!!!je lepšie ked vieš včas či je nadej a zvyšia ti dávku utrogestanu alebo....no

yanka88
21. okt 2015

@nikolajka2 ja som doma tiez, predtym som chodila do roboty. Snazim sa zamestnavat, chystam uz vianocne ozdoby a pod. 😉 drzim ti palce!

champselysees
21. okt 2015

@pitufinka Gratulujem! Mám rada úspešné prípady 😉 , je to také povzbudzujúce. Uvidíme, že či sa u mňa udeje zázrak, pretože u mňa by to asi naozaj bol zázrak. A včera aj dnes som mala stres pri šoférovani, až som mala pocit, že mi maternicu stiahlo. neviem, či je to vobec možné 😖

chevalbleu
21. okt 2015

@pitufinka Pisala, si ze na 6. den si mala dusik. Testovala si aj skor a objavil sa 6. den alebo to bol 1. den co si skusala testovat?

chevalbleu
21. okt 2015

@champselysees Aj ja sa niekedy zlaknem pri soferovani, ked musim nahle reagovat, dufam, ze to nie je velmi skodlive... inak sa snazim byt kludna, aj ked prve dni po vklade som sa musela ucit na skusku, ale stres som nepocitovala 🙂

meli8412
21. okt 2015

@pufa Ahoj. Co mas nove?

mozartka
21. okt 2015

Dnes 4. den po ET a slabulinka ruzova ciarocka, urcite este z Pregnylu ☹

chevalbleu
21. okt 2015

@netilka Pises, ze si si davala zmrazit embrya pred 3 rokmi. Je nejaky limit, kolko preziju, ci to je neobmedzene?

meli8412
21. okt 2015

@mozartka Kedy ti pichli pregnyl? 7-10 dni sa drziava prednyl v tele.

mozartka
21. okt 2015

@meli8412 po vklade 5000 jedn. teda po ET

chevalbleu
21. okt 2015

@mozartka Presne aj ja som 4. den po ET. Ty si dnes testovala 1. krat? Lebo ja som uz od 1. dna, prave kvoli tomu, aby som videla, ako Pregnyl mizne (10,000 jdn. pred 10 dnami) . Den 1-3 postupne slabol a 4. den uz zmizol. Uz len dufat, ze sa 2. naozajstna ciarka objavi!

meli8412
21. okt 2015

@meli8412 Ale zas skoro, aby bol poz, Ale drzim palce

champselysees
21. okt 2015

@nikolajka2 zatiaľ som v pohode, ja nie som doma. Práveže by som povedala, že sa tentokrát dosť naháňam a vystavujem stresu. Vcera mi vletelo auto do cesty, tak som prudko zabrzdila, ale mala som pocit, že mi až maternicu stiahlo, aj keď neviem, či je to vǒbec možné 🙂 , ale obrovský stres. Chodím do práce. Predtým vklady som vždy bola doma, už som naozaj skúsila kadečo. mala som vklady, kde som 4 dni ležala a chodila naozaj iba na wc. alebo kde som do testovania nic nerobila, bola som doma, opatrne sa pohybovala. Dokonca aj ako niektoré baby tvrdia, že žiadne parfémy, deodoranty. tak aj to som skúsila a nič. teraz som si povedala, že budem žiť tieto dni, pretože pokiaľ neskáčem na trampolíne alebo nerobím nejaké divoké cvičenie, tak by to nemalo vadiť údajne. Viem, aké to je zožieranie sa doma, poznám to, treba sa niečím zabaviť. Držím palce. kedy chceš testovať?

leto79
21. okt 2015

@lujzawp no nemam to este na 100%, lebo na krv idem zajtra, ale isto nie som tehu, ms v plnom prude, test vcera negativny. Takze zbytocne pojdem na tu krv, ale car na tom trva, tak idem. Ale to vobec nemusi byt tvoj pripad, nesmies sa vzdavat.

mozartka
21. okt 2015

@chevalbleu dneska okolo 15:00hod. spravila 1. test, zajtra chcem hned z ranneho mocu. Tiez si dostala po ET Pregnyl?

meli8412
21. okt 2015

@mozartka Tak to ano, ale zas 5000-ka o polovicku menej, 3-5 dni. Kolko ti vkladali?

champselysees
21. okt 2015

@chevalbleu ja dúfam, že to nevadí ten stres, mne sa nohy roztriasli, lebo vo veľkej rychlosti mi vletela veľká dodávka, tak ja brzda a ozaj som zacítila až take stiahnutie maternice, ale dúfam, že si to namýšlam 🙂 učenie na skúšky nemože vadiť, ak si nebola nejak vystresovaná . Dřzím palce.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre