Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mozartka
23. okt 2015

@dani412 niekedy na zaciatok som mala len lieky Noretisteron, Clostyl a potom sme isli na injekcie. A strasne vela pit, lebo hormony su svine, a pri hormonoch som vzdy brala aj Anopyrin 30mg ako preventivne. Sliznicu si mala o.k.? Kolko mas rokov? Ja 35. a manzel 37.

chevalbleu
23. okt 2015

@semi78 tieto pasiky co mam su 25 mlU. Daj tomu este cas, kedy ides na krv?

mozartka
23. okt 2015

@chevalbleu ja mam testy 10mlU. Tak budes mat pekny HCG pondelok, a budes vediet aj vysledok ten den?

semi78
23. okt 2015

@chevalbleu az 28.10. Ale som nervozna,kedze ziadne priznaky okrem bolestivych vajecnikov=hormony.ale muzovi som nakazala doniest tie 10mlU na nedelne testovanie..

semi78
23. okt 2015

@chevalbleu drzim palce na pondelok. Nech hcg pekne rastie 😊

chevalbleu
23. okt 2015

@mozartka Hej, vysledok by mal byt v ten isty den. A potom o dva dni dalsi.

meli8412
23. okt 2015

@semi78 A vydrzis netestovat do nedele?

semi78
23. okt 2015

@meli8412 musim vydrzat 😯. Ked bol test dnes negat.nema zmysel asi kazdy den....

cmudlo
23. okt 2015

@champselysees naposledy som mala len 7 a keď sa zadarilo tak 10. No Chili a alchemilka. ..a ešte aj to že to malo byť všetko o deň skôr. ..

lujzawp
24. okt 2015

@leto79 ahoj moja dnes som si urobila test a bol negativny😥😥😥😥

pufa
24. okt 2015

@dani412 do akeho centra chodis? zenam co maju nizku ovarialnu rezervu vacsinou pomoze praveze soft stimulacia, nie extra davky hormonov. je to trochu paradox. skus sa popytat v teme Reprofit Brno, tam odislo zo Slovenka mnoho zien s tymto problemom a mnohym sa podarilo otehotniet len s minimalnymi davkami hormonov. Pokial je sanca otehotniet s vlastnym vajickam, urob urcite vsetko preto. drzim palce!

pufa
24. okt 2015

@meli8412 ahoj meli 🙂 dakujem za opytanie, mam sa celkom dobre. striedavo nevolnosti, unava, ale zatial vsetko vporiadku. pozeram, ze tyzdne si este nenahodila. Srdiecko uz mas potvrdene? V akom si tyzdni?

meli8412
24. okt 2015

@pufa To som rada, nastastie nemam nevolnost, len tazsie mi travi. Vzdy po obede mi je tazko 🙂 Utorok idem na utz, aby mi potvrdili srdiecko, teraz som 8tt (7+5). A ty?

nikolajka2
24. okt 2015

@dagmarik - ahoj, urobila si dobre,ze chodis do prace.aspon nemas cas rozmyslat nad tym. ja mam robotu sice administrativnu, ale riadny stress. testovat sa chystam,ale az v piatok. teraz je este priskoro. Ty sa chystas kedy? Inak odkial si?

leto79
24. okt 2015

@lujzawp uplne cisty? Ani dusik? Ale aj tak estw moze byt krv pozitivna. Skus testnut o dva dni, to uz bude istota. Ale este mate pokusy keby to nevyslo?

angels882
24. okt 2015

baby nestalo sa vam niektorej mna od kedy vkladam lutinus strasne picha na lavej strane niekedy az krce ,strasne sa bojim co toje

dani412
24. okt 2015

@pufa ahoj, chodim do Reprogenesis do Brna. Uz aj rozmýšľam ze aj pojdem. Mam strach r toho sklamania. Ja viem bola som 1 krát a teda nevyšlo to. Neviem co som očakávala, vačšinou každá žena prechádza sklamaním. No však uvidím. Dik za podporu

meli8412
24. okt 2015

@angels882 Skus vymenit na utrogestan alebo crinone alebo na prolutex, mozno ti len nesedia lieky, zavolaj do car, ked je to neznesiltelna bolest.Poradia ti.

pufa
24. okt 2015

@dani412 v reprogenesis ti hneď pri prvom IVF núkali darcovské? Teraz je tam Stelc, myslela som ze budu mat podobne postupy ako v Reprofite, ale zase každý prípad je iný. Ja by som este skúsila zmeniť stimuláciu, kým by som rozmýšľala nad darcovstvom. Možem sa opýtať kolok máš rokov? A manžel je ok?

champselysees
24. okt 2015

@cmudlo tak to je pekný poskok zo 7 na 10 vďaka chilli papričkám a alchemilke. Keď si mala teraz 7 , tak si chilli nejedla? mala by som to skúsiť. Aké chilli papričky papáš? ja si to ani predstaviť neviem, nie je to veľmi štiplavé?

champselysees
24. okt 2015

@dani412 súhlasím s @pufa , určite ešte treba skúsiť s vlastnými. Každý cyklus je iný. DHEA je dobré vraj na nízke amh a baby, čo majú tento problém vedia viac, čo pomáha.

pufa
24. okt 2015

@meli8412 verím ze to bude jeden z tvojich najšťastnejších dni 🙂 ja som bola na usg 6+5, srdiečko uz pekne bilo. Dnes som 8+0, začínam deviaty tyzden. Tak nech to ide takto pekne ďalej 🙂

meli8412
24. okt 2015

@pufa Ja som bola na uzv 6+0 a este nic nebolo, mozno, keby som pockala este par dni, tam by uz bilo srdiecko. Nevadi, nadej zomiera naposledy a verim, ze tam bude 🙂 Som rada, ze je vsetko ok. Teraz si v ktorom tt?

cmudlo
24. okt 2015

@champselysees sú to tabletky, pripájam link..no pália so začiatku. .potom si na to zvykneš. Preto ich beriem vždy počas jedla. Predtým som to nemala...http://www.sanopa.eu/index.php?route=product/pr...

cmudlo
24. okt 2015

@champselysees no pri tom Chili som mala sliznicu 14

dani412
24. okt 2015

@pufa ja mam priateľa a on je starý. 70 rokov, rozhodla som sa mat spermie zo spermobanky. No a teraz moje vaječníky takto. Mam 40 rokov

pufa
24. okt 2015

@meli8412 6+0 je vačšinou ešte skoro. A bolo vidieť nieco? Teraz to uz bude na istotu. Dobre som pochopila, ze to bude tvoje tretie dieťatko?

liuliu
24. okt 2015

to ako dieta v 70tke ? :D :D niektorym by mali dat spravit pred materstvom. aj psychotesty. to bude krasne otecko ziadny a mamicka babicka.

meli8412
24. okt 2015

Kazda zena má pravo stat sa matkou, drzim snazilkam palce!

meli8412
24. okt 2015

@pufa Bola tam fazulka, malo 13mm 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre