Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

cora41
18. jún 2012

@ivka3901 jasne, ved ked mi povies ako vyzeras, hned ti bude veselsie 🙂 A ked si testovala vyslo Ti teda negativny? Ja som este nenasla odvahu, ja som iba 6 den, vkladali mi 2 po 5 dnovom PK, no absolutne mi nic nie je a nic necitim 😢

ivka3901
18. jún 2012

@cora41 jáj tak no modelka som neni no práve zas som pribrala odkedy som doma na PN 3 MESIACE a beriem PREDNISON no tak a vyšiel mi negatívny,ale možno zajtra alebo pozajtra si spravím citlivejší 25 jednotiek možno tam bude viacej viditeľná čiarka 🙂

cora41
18. jún 2012

@ivka3901 ale ved vsetky sme tu modelky 🙂 ja som teda tiez pribrala, za dva mesiace 5 kg, takze super, do nicoho sa mezmestim, tak chodim do prace ako strasidlo 😀 Naozaj 7 dni je este zavcasu, skus tak o 3 dni, to by uz naozaj mohlo, veeelmi drzim prsty 🙂 a ked nevyjde das si pauzu alebo ides do dalsieho? mate este mrazacikov? prepac, nejako som prehliadla tuto info.Caves 🙂

ivka3901
18. jún 2012

@cora41 no práve toto je náš 4 IVF pokus a povedali sme si mm,že toto je posledný nemáme už nervy a mrazáčikov som nikdy nemala,lebo mám problém ýe zakaždým mám málom vajok a som rada,že mám na vklad 😒

cora41
18. jún 2012

@ivka3901 drzim Ti prsty, nech je toto posledny a stastny, dobru noc 😎

ria191
19. jún 2012

@ivka3901 aj ja som bola v Reprofite a ten mladý doktor sa určite volal Štelcl je síce mladý, ale veľmi sebavedomý a dobrý odborník. Tak sa tam potom možno stretneme ale v tvojom prípade dúfam, že nie 🙂 🙂 🙂 tehuľka 🙂 🙂 🙂 .

lukaxxx
19. jún 2012

@cora41 ja asi testnem zajtra ráno.. ale mám strašný strach, nemám žiadne príznaky..

cora41
19. jún 2012

@lukaxxx ahoj moja, ja rozmyslam uplne rovnako, no som na tom rovnako, ako ty 😉 ziadne priznaky, brucho splaslo, prsia ziadne, chute normalne, proste nic...Takze asi to nevyslo a tym padom ma to tiez hrozne odradza...O to viac, ze sme si dali dve a nechytili sa..takze cez leto pauza a potom do tretice vsetko naj...
Neboj, skusime testnut a uvidime...Ked bude negativny, mame este stale sancu, ze je to prilis skoro, lebo u mna 8 den by bol vidno pri dvojickach, no pri jednom mame este rezervu tak 2-3 dni 😀 😀

lukaxxx
19. jún 2012

@cora41 a ty si čakala pri prvom IVF dvojičky? nevydržalo to ? ☹ .. ja som tiež taka nešťastná, veď to boli dve krásne blastocysty.. neviem kde je chyba.

cora41
19. jún 2012

@lukaxxx nie moja, vobec 🙂 Mne pri prvom dali iba jedno, lebo ja hlupa som sa bala, ze ked budu dvojicky, tak co potom... 😠 Nevyslo vsak nic az teraz mi dali dve.. Vobec neviem v ako stadiu, len viem, ze to bolo po 5 dnovej PK a teraz jedna z nich mala lepsiu a druha horsiu kvalitu...

leontinka27
19. jún 2012

@ria191 nemas zac aj ja by som to tak urobila.......ja som teraz na tam tak ze cakam co bude.......ci sa podarilo alebo nie.....drzim palce.

leontinka27
19. jún 2012

Baby mam otazocku.som 8 den po et. mala som predlzenu kultivaciu na 5 den. mala som bolesti prs, trosku ma pobolieva spodok bruska. beriem ale utrogestan. robila som so vcera aj dnes test a vysla mi velmi slabucko pozitivna cirocka druha.ale prsia uz vobec a to brusko sem tam. myslite ze som mohla byt chvilocku tehotna sa to neuhbiezdilo. ta druha ciraocka bola fakt velmi slabucka. inak priznaky ziadne. mala som aj ohss este pri vklade taky slaby ani ten nemam. na krv idem az v pondelok. som nestastna. po 7 rokoch som videla i ked len slabulinku druhu ciarku...fnuk

ria191
19. jún 2012

@leontinka27 blázniš mohla? veď ty si tehotná ver tomu a na 8. deň môže byť slabá čiarka určite bude silnieť veľa šťastia 🙂 🙂 🙂

boska74
19. jún 2012

@leontinka27
Nebud nestastna, skor opak🙂 slabucku ciarku mozes mat🙂 hormon v moci este nemusi byt taky silny, preto ta slabucka ciarka, hlavne klud

apple7
19. jún 2012

@makovicka53 a aku mas poistovnu?

ivka3901
19. jún 2012

@leontinka27 ahoj no aj já som dneska 8 deň po et síce som nemala predlženú kultiváciu,ale robila som si tehu test a vyšiel tiež tak slabo pozitívní aj muž tam videl tú druhú čiarku 🙂 koľko ti vkladali embryjok?mne jedného 6 bunkového snehuliačika 🙂

leontinka27
19. jún 2012

@ria191 dakujem za povzbudenie..ta ciarocka je fakt velmi ale velmi slabulinka a aj prsia uz nebolia iba trosku ten spodok bruska.....snad by sa nam to mohlo podarit a aj nam vsetkym

ria191
19. jún 2012

@ivka3901 @leontinka27 babule super potichúúúúúčky gratulujem nech len tie čiaročky silnejú konečne ste to tu prelomili teším sa veľmi 🙂 🙂 🙂

leontinka27
19. jún 2012

@boska74 dufam dufam ze mate pravdu len sa nechcem ani predcasne radovat este som ju nikdy nevidela...len tie prsia ma hnevaju uz nic necitim....

leontinka27
19. jún 2012

@ivka3901 no super tak dufam ze to aj tebe vyslo a mas aj niejake ine priznaky????ja beriem aj ten utrogestan. mne vkaladali jedno na piaty den.este v nedelu ma bolelo dost brusko aj prsia aj bradavky a dnes nic.len spodok bruska trosku.a vkaladaôi mi blankocystu.a dnes je tiez vlaste 8 den bola som tam minuly tyzden v utorok. mohlo byt aj biochemicke tehotenstvo..ze sa to neujalo....

ria191
19. jún 2012

@leontinka27 veru mohlo by sa to podariť každej kočke na koníkovi už len pre to čím všetkým si musíme prejsť. Zaslúžime si to všetky 🙂 🙂 🙂

leontinka27
19. jún 2012

@ria191 bodaj by si mala pravdu ale po dnesku uz prestavam dufat ......v pondelok idem na krv. a mennzes dostanem az ked vysadim utrogestan ze?

leontinka27
19. jún 2012

@ria191 veru zasluzime...po tom vsetkom.ale co citam tak same zle spravy su tu.......

ria191
19. jún 2012

@leontinka27 no veď práve to vy dve konečne prelomíte uvidíš. Ja som menzes dostala vždy na 8. deň po vklade keďže sa ani raz neuchytilo, ale každá to máme inak. Niektoré dostanú až keď vysadia utrogestan, ale to sa tebe nestane uvidíš. Zajtra ráno testni. Ozaj to len taká pikoška myslela som si, že je blastocysta, ale už som si písala s jednou kočkou a tá tiež používala výraz blankocysta to som ešte nepočula 🙂

ria191
19. jún 2012

@ivka3901 ivi a 10 jednotkovým si netestla ten je najlepší

leontinka27
19. jún 2012

@ria191 no mas pravdu ale ja v rychlosti toku mojich myslienok ani neciatm co pisem....ale my budeme blakocystu🙂)))))) no keby nam to vsetkym pomohlo tak rada prelomim .....ja mam menzes dostat az 27. mavam na 32 den ale bohvie ako to bude teraz. aj ma zacina viac teraz boliet brusko ako ked mam dostat.uz som testla tri vcera rano jeden potom poobede a dnes rano na vsetkych boli ale take slabucke ze mozno niekto by ich ani nevidel.iba ja.lebo ich tam chcem vidiet.neboj raz budeme tehotne vsetky snazilky....

ria191
19. jún 2012

@leontinka27 a keď si bola v utorok na vklade tak si 7. deň takže tá čiarka musí byť slabšia. Deň vkladu sa neráta 🙂 🙂 🙂

leontinka27
19. jún 2012

@ria191 no bodaj by to bolo tak..ze je to este skoro.........ved uvidime no nevydrzala som chcela som testnut az v piatok....ale vcera som bola plna elanu ze asi to vyšlo a dnes ked prstali prsia ma chytila depka.dost by mi to pomohlo bo od oktobra som bez prace....

ria191
19. jún 2012

@leontinka27 to je v pohode ja tiež robím chyby len si použila presne taký istý výraz tak som si myslela že môže byť aj ďalšie štádium o ktorom neviem 🙂. Vydrž do zajtra ešte je skoro si len 7. deň a včera si bola len 6. deň niekomu sa len na 6. deň uhniezďuje ver mi bude to OK.

leontinka27
19. jún 2012

@ria191 no vravim niektore budeme mat blankocystu 🙂)) ano len 6 den a to je skoro....od nedele ma zacalo boliet brusko aj vcera a dnes zasa teraz ale uz aj križe sa pridavaju len prsia nic.....vydrzim uz teraz. a ty kedy pojdes na dalsi pokus a kam???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre