Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

maryah
9. mar 2010

ozaj, uz mas na brusku nejaku vypuklinku? 😵 😵 😵

strelka11
9. mar 2010

ano my mame ale iba jedno 2,mozno bude z neho surodenec 😀 tak to mate super,stacia 2 keby vam to nahodou nevyslo teraz,lebo mna to drzalo nad vodou,ze ak by toto nevyslo,tak este hned mozme ist skusit dalej,lebo keby sme nemali nic,tak to by bol riadny stres,zase vsetko od znova,injekcie,kolko dobrych vajicoch atd a este by sme museli pockat na schvalenie,takze to by bolo az o 3-4mesiace neskor a predsa cas a roky letia 😒

lusinkaj
9. mar 2010

baby neviete ako dopadla insolka?dnes mala vediet odpoved z krvi... 😉

strelka11
9. mar 2010

ahoj lusi este stale nevieme cakame a nic,dufam,ze to dopadlo dobre 😒

lusinkaj
9. mar 2010

tak aj ja som prekvapena strelka lebo o 10 mala volat a ona nezvykla tu neprist...dufam,ze jej povedali dobre spravy 😒 alebo nas natahuje a uz oslavuje 🙂

nivejka
9. mar 2010

ahojte baby 😀 😀 😀
lusinka moja .......ajoj
krivka....brmbolček tak vidím,že niesom sama,že stále jem a tiež už niesom na seba hrdá,lebo som fakt od začiatku stimulky dosť pribrala ateraz ked nemám niečo v ústach tam mi je straaašne zle 😠 😠 ..niektoré jedlá už ani nesmiem dať do úst,lebo mi robia dosť zle....a trávenie??? katastrofa......

lusinkaj
9. mar 2010

nivejka ahoooooooooooooooooooj 😉 na teba som myslela,ze ako sa mas 😉 ja som taka ista,len ja zase vela nejem lebo nemozem je mi zle...mäso vobec nemozem,ale trosku kuracie som si dnes dala v rizote tak dalo sa...
neboli ta brucho?lebo mna ano....

strelka11
9. mar 2010

maryah,nema este ziadnu vypuklinku,akurat troska nafuknute brusko a citlive podbrukom,sem tam ma pichne,asi si malvo robi uz pristor 😀

nivejka
9. mar 2010

to som sa lusinka chcela opýtať aj ja teba,lebo mňa stále bolí bruško a pichá ma na vaječníkoch-stále si myslím,že či to nieje niečo zlé 😖 ....ale sa teda máš,lebo veľa teda nepriberieš,ked papáš málo. ja som si dnes kúpila aj mrkvu,že navečer budem už len chrumkať 😉

strelka11
9. mar 2010

lusi od ktoreho tyzdna sa dava tehotenska knizka?

nivejka
9. mar 2010

baby a teraz bojová úloha : vie mi niekto poradiť,kde sa robia testy z krvi na určenie pohlavia??????
minule to dávali v Reflexe,ale nepovedali,kde sa to robí....tak baby poradte 🙂 🙂

strelka11
9. mar 2010

ja som o tom tiez pocula,ale neviem presne kde to je 😒

nivejka
9. mar 2010

no snad sa k tomu nejako dopátram 😅 --

nivejka
9. mar 2010

strelka ja neviem od kolkeho týždňa sa dáva tehu knižka,ale ja idem zajtra večer môjmu gyn. a ten mi už snad dá....
ja som teraz 9.týždni..tiež som bola prekvapená,ked mi tak povedali na utz

strelka11
9. mar 2010

takze az tak neskor,no ved hadam sa aj ja dockam 😅 😅 😅

lusinkaj
9. mar 2010

strelka u kazdeho gyn.je to ine...mne este nedali..ale si myslim,ze uz etraz mi daju ved uz budem 10tt.... 😉
nivejka,ale ja som aj bez toho pribrala ze nejem malo mam pohyb....a este musim lezat ....no mna od piatka pobolieva castejsie,ale citala som na nete ze v tomto tyzdni je to normalne proste maternica rastie.....
tak baby ja som najedena,musim ist lahnut 😀 prisiel moj cas....neskor pridem... 🙂

nivejka
9. mar 2010

v kolkom si týždni strelka??-nehovorím,že ti ju nedajú,lebo to sama neviem....ja idem z centra 1.krát svojmu gyn.

strelka11
9. mar 2010

az teraz ides,no ja idem zajtra dat vediet ako som na tom,lebo skoro nic nevedia,hlavne ze mi dali PNku 😀
no ja neviem od kedy sa to rata?

insolka
9. mar 2010

Ahojte kočky trak ešte stale ohryzam prstiky 😅 😅 stale nevolali ........ale myslim si že je to koli liekom .Lebo moja lekarka ma dovcu a musia sa poradit ci mamn anopirin aj dalej brat to mi povedala vcera sestrička tak myslim že tam je ten zadrhel ale sme s mužíčkom hrozne nervozny ☹

maryah
9. mar 2010

bozeeeeeeeee, to su nervy 😠 .
ja som smutna, mojej sestre sa to nepodarilo ☹ ☹ ☹

luko
9. mar 2010

maryah...tvoja sestra bola tiez na IVF?

nivejka
9. mar 2010

insolka ......všetko bude v poriadku 🙂 🙂 🙂 🙂 a už neobhrýzaj 😉

maryah
9. mar 2010

ano, bola... mala transfer 1 den predo mnou ☹ . tak sme dufali...

luko
9. mar 2010

maryah...co dodat...kazda utecha marna...to co sa hovir vzdy...nabuduce to uz musi vyjst...uprimne prajem

maryah
9. mar 2010

dakujem, aj ja dufam, ze budeuce to bude mat posledny krat a uspesne, veeelmi jej to prajem 🙂

strelka11
9. mar 2010

ahoj insolka,my sme tu uz ako na ihlach,a to co musi rozhodnut tvoja gynekologicka a nie v Care

strelka11
9. mar 2010

ta pekne natahuju a samozrejme aj nas, a ako sa citis,mna sem tam pichne v tom brusko ako keby si malvo robilo priestor 😅
maryah a to uz tvoja sestra vie,tak skoro,co si robila test?

insolka
9. mar 2010

strelka nie ale tie lieky ak som tehu nevedia ci mam brat aj nadalej 😒 ale prečo mi aspon vysledok nezavolaju 😠

maryah
9. mar 2010

zacala spinit a potom krvacat na den kedy mala dostat mrchu ☹

maryah
9. mar 2010

ale je silna a drzi sa, vydi to pozitivne 🙂 , idu dalej...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre