Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

luly3
14. máj 2009

mib za každým slniečkom je mrak 😉 ale aj mrak prejde a slniečko vyjde
tak mosíme dúfat že aj u nás to tak bude 😅

mib
14. máj 2009

gabica, pytala som sa ktore si ivf preto, ze rovnake pocity ako mas ty teraz som mala ja po prvom ivf. bola som vtedy presvedcena o tom, ze mi do bruska vlozia drobceka a ten pojde von az o devat mesiacov. uplne inak som na to pozerala s odstupom casu, aj ked u nas ten odstup bol priam neznesitelne dlhy. 😒 inak ... co sa tyka tej mrchy, tiez ju mam teraz ovela silnejsiu ako inokedy. vyzera to tak, ze moje telo vobec nepochopilo, co sa od neho ocakava a robi si co chce.

babky, ja som dnes bola u svojej doki v care. hned mi brali krv na overenie zrazanlivosti a odporucili mi imuno v prahe a genetiku. takze startujeme nanovo. 😉

mib
14. máj 2009

luly, nic ine nam nezostava. ... ja len neprestavam byt zdesena z toho, kolko zlych sprav sa tu za posledne dni nazbieralo. ... a hlavne po tom, kolko bolo pozitivnych testov. 😖

mimka30
14. máj 2009

Čo to tu zase čítam dokelu??? 😠 😠 😠 😠 Matelko? Veď ty si bola tehuľka ešte predomnou, potom Kacarinka a potom ja. 😠
Dokelu, čo sa to deje??? ☹ ☹ ☹ Matelko, moc mi je to ľúto. Viem, čo prežívaš ☹ ☹ ☹

marsi28
14. máj 2009

ahoj babenky, precitala som si zopar stran dozadu a len krutim hlavou. Myslela som stale na Mimku a ostatne dievcata. tesila som sa ze som aj ja medzi tehulkami. Ja som bola na krv 5.5. a vcera prisla ta rana, mrcha jedna. zacala som krvacat. Najprv som mala iba tmavy vytok a vecer uz aj krv. Skoro som si oci vyplakala. Mam za sebou uz 3 cyklus (5. prenos) a este aj jedno IUI. Hrôza, pomaly sa mi ruca cely svet.

mimka30
14. máj 2009

Marsi. Je mi to ľúto moja ☹ Ja ti neviem, čo sa tu deje. Každá sme mali pozitívne testy a hcg a takto to dopadlo 😔

matelko1
14. máj 2009

mimka neviem co sa deje.ano bola som pomaly v 4-tom tyzd.zacala som spinit,tak som sla do nemocnice a hned si ma nechali a nezachranili mi ani jedno.zacala mi hcg klesat a endometrium sa zacalo znizovat a zrazu najblizsi ultraz.uz neukazal ani jeden vacok.

marsi28
14. máj 2009

ja neviem co robit, som zufala. 1krat som potratila v 3.12.08 Potom som sa pozbierala a myslela som si ze mne sa to uz nesmie stat aaaaaaaa 5 mesiacov a je to tu znova

mimka30
14. máj 2009

Matelko ja som mala pred týždňom hcg 197,6. Zajtra sme mali ísť na uzv, či čakáme jedno, alebo dve. Potom som nadránom dostala silný kŕč v bruchu a predtým aj špinila a špinila. ☹
Dnes som bola na uzv, či sa vyčistila maternica. Našťastie všetko o.k. Netreba kyret. Robili tebe kyret?

mimka30
14. máj 2009

Marsi, ja som si teraz povedala, že si dám urobiť všetky vyšetrenia od genetiky, imunológie a hematológie a až potom pôjdem na 3. ivf. Už len kvôli môjmu kľudu, nech viem, v čom je chyba. 😔

marsi28
14. máj 2009

mas pravdu, Mimka, ja musim tiez zistit kde je chyba.Len sa bojim ze v nasom zapadakove to doktori znova zanedbaju...tak ako vzdy 😖

mimka30
14. máj 2009

Marsi a odkiaľ si?

mib
14. máj 2009

mimka, mas pravdu, treba si naozaj dat porobit tieto testy. rovnaky problem moze sposobovat aj to, ze sa embrijka vobec nechcu uhryznut. ... to bude asi moj problem. ja som sa dnes objednala na vsetky vysetrenia. neverila by si, kolko sa caka na to imuno. vraj to robia iba v CR. mna moja doki hned odporucila do prahy, tak som sa dnes objednala na prvy volny termin - polovica augusta 😠

matelko1
14. máj 2009

mimka mne nerobili kyret a dufam,ze ani nebude treba,ze sa sama vycistim.

mimka30
14. máj 2009

To nemyslíš vážne Mib 😠 Tak dlho? Koľko sa tam platí? A treba tam odporúčanie??? V Brne to nerobia? 😕

Matelko- mojko, nebojkaj. Musíme veriť, že nabudúce nám to výjde. 😉

marsi28
14. máj 2009

Matelko, neviem presne ako dlho si bola tehu ale zo zaciatku nie je potrebny kyret. Ja som sa vycistila samovolne. Je to skore stadium a to ide samo.

mib
14. máj 2009

mimka, ja som dnes volala do prahy, odporucanie nechceli. kompletne testy vychadzaju na 4000 CZK. tu na konikovi som citala, ze to snad robia aj v brne, ale tie informacie boli take nejednotne. niektore kocky pisali, ze robia to iste, niektore ze robia iba urcitu cast z toho. na slovensku urcite nerobia to co treba. v kazdom pripade, doki ma poslala do prahy, tak to nechcem riskovat, lebo vobec netusim, na ake vsetky testy by som sa mala pytat. ☹ tu viem, ze urobia vsetko .... sme objednani na pondelok, tak si aspon spravime prijemny vikend v prahe.

mimka30
14. máj 2009

Mib tak hoď mi číselko. Ja mám telefón len na Brno. Ďakujem zlatko. 😉

mima11
14. máj 2009

Ahojte babuľky!
Ďalšie smutné správy, je mi to ľúto. ☹

Aj my ideme na imuno do Prahy, 8. 6. 2009 máme termín. Tiež som zvedavá ako to dopadne, dúfam, že dobre. Tiež si spravíme malý výlet, vychádza nám to tiež na pondelok. Mib, držím palce aj Tebe!

marsi28
14. máj 2009

Dievcata, viete mi povedat ako sa pocita teho pri IVF? Rata sa od dna odberu teda oplodnenia alebo az dnom ET? Kedze som mala PK tak si myslim, ze od odberu ale nie som si ista. (ja totiz este stale dufam, aj ked spinim ☹ )

luly3
14. máj 2009

marsi tehu sa počíta normálne ako pri prirodzenom od posledneho menzesu 😉
držím palce

marsi28
15. máj 2009

Ahojte babuľky, je tu niekto. je mi hrozne ☹ . Spinim a jemne krvacam uz 4 den ale stale som doma. S dokim som len telef. a on mi vravel zobrat 4duphastony a lezat a dalej brat lieky, kt. mi predpisal. Na kontr. uzv idem az 26.5. ci sa tam nieco udrzalo alebo nie. Mysli si niekto z vas, ze by tam mohla byt sanca na udrzanie? Alebo len v sebe chovám zbytocne nadeje. ☹ ☹ ☹

kacarina
15. máj 2009

marsi, podla mna by mal dr. spravit ultrazvuk a skontrolovat to, povedal mi, ze ked som tehu a zacnem spinit, mam vzdy prist a dat to skontrolovat ...

matelko1
15. máj 2009

ahojte.
marsi a kedy si bola na vklade?ktory si tyzden?..ja som tak zacala spinit,sla som na ultraz.a hned si ma nechali v nemocke.brala som lieky na udrzanie,injekcie mi pichali a .....neudrzalo sa to.bola som v 4-tom tyz.cakala som dvojky.

marsi28
15. máj 2009

ET som mala 24.4. Takze je to skoro. Ja mam do centra asi 80km. Ked som isla s takymto problemom k mojmu dokimu v nasom meste v decembri 08 tak mi povedal, ze mam zavolat dokimu v KE. Len som nechapala ako mi pomoze po telefone. Takze tu uz doktorovi neverim.

marsi28
15. máj 2009

inac bola som aj v nemocnici, kde ma tiez napichali ale potom sa to neudrzalo (to v dec. 08) Tentokrat ked som rozpravala s dokim z centra, vravel, ze do nemocnice je zbytocne ist, lebo je to skoro a ked sa to ma vyplavit tak sa to vyplavi. ☹

kacarina
15. máj 2009

to je pravda, ze ak sa to neudrzi, tak asi nepomôzu ani lieky, ale mne moj obvodny gynekolog povedal, ze so spinenim mam prist hned k nemu, lebo on na utz moze pozriet, co sa deje, ja som napr. pri prvom tehu spinila v 6.tt, ale problem vnutri nebol ziadny, ziadny naznak krvacania, ziadny hematom, sliznica v maternici cista ... mne proste "tam dolu" povolovali niektore cievky, ako to tam bolo vsetko prekrvene ... on aj podla toho, co vidi na utz, vie ake lieky ma dat ... tak neviem ...

majkabb
15. máj 2009

ahoj kocky ...je mi velmi luto ,,,tak sa to tu pekne rozbehlo a zrazu toto???????????????? ☹ ☹ ☹ Drzte sa ..viem je to lahke povedat.................

kiara15
15. máj 2009

mimka pozrela som ho vyzera to zaujmave a skade on pochadza? 😉

co sa to tu deje co sme boli vsetky zakliate? 😠

marsi28
15. máj 2009

ahoj kiara, aj mne to tak pripada ☹ ! Mam depku a nie len zo seba, ale aj z toho co tu citam. Smutne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre