Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ivalak
5. jún 2009

Tina1 asi tak po tyzdni bola som predsvedsena ze to nevyslo citila som sa ako ked mas dostat tusim to tu volate mrcha 😀 😀

loginka
5. jún 2009

kuky pridavam sa do temy - najnetrpezlivejsej na svete 🙂

dnes ET - 2 stvorbunkove bublinky - hadam porastu 🙂 ale rozhodla som sa, ze ich von nepustim, maju zaracha na 9 mesiacov a basta! 🙂

ozaj brat chilli aj po transfere, ci nie? pripadne ine osvecene babske rady uspesnych cakateliek

majkabb
5. jún 2009

ahoj Dafy ,,ano ano viem ,,,ufam ,,zeto to vyjde ,,velmi drzim palceky ,,inak strasne rychlo to leti ,,ja tiez nemozem uverit ,,ze uz to je 16tt.... 🙂

majkabb
5. jún 2009

Loginka ,,ja som chilli papala aj pred aj po transfere ,,ale neskor asi tak po mesiaci poet ,,mi prestalo chutit ,,ale ja som, to papala nie na predpis ale mi to strasne chutnalo na chlebik ,,zemiacky atd..

katica1
5. jún 2009

No baby ja som 8den po transvere...brucho boli raz menej raz viac...take napatie jak svinaaaa... 😒 😒 velmi sa bojimmm tej hnusnej mrchy....ktora by nemusela FAKT dojst... 😕 😕

tina1
5. jún 2009

ahoj kati, od ktorého dňa po ET ťa už bolí bruško? Mne sa zdá, že už nejako dosť dlho.

katica1
5. jún 2009

Sak toto....uz od siesteho dna---pri prvom ivf od deviateho...ale teraz sa mi zda ,ze to citim inak,,take napatie,natahovanie vnutra...alebo si len namyslam...hmmmmm 😒 😒

katica1
5. jún 2009

No vcera som myslela ,ze to dostanem...a dnes kus menej ale stale...ci to dobre...moze byt aj mrcha aj nie....ked do pondelka nedojde mrcha testujem...potom napisem...to bude 11den 😒 😒 😒 😝 😝 😝

katica1
5. jún 2009

papa bruuuuuuuuu 😔 😔

marsula
5. jún 2009

ahojte dievcata. nasla som temu na mieru. som 5 den po trensfere. vlozili mi 2 ks, mrazaciky ale nemam, lebo nebolo nic navyse. ☹
mam endometriozu, za sebou 2 x neuspesne IUI, a toto je moje prve IVF. Cysta na vajecniku mi ovplyvnila pocet folikulov vraj. Tak asi tak. Tak sa modlim naozaj viac ako papez, aby to vyslo na 1 pokus, lebo nemam tie mrazaciky. A zas by som musela vsetko nanovo zacat

tina1
5. jún 2009

marsula, vitaj medzi nami, čakateľkami. Želám ti, aby to vyšlo hneď na prvý krát. Vlastne všetkým to želám, čo sme tu. Či je to 1, 2, 3, ...krát. 🙂

luly3
5. jún 2009

katica noooooooo budem ti v pondelok držat palečky 😅 😅 😅

marsulka vitaj medzi čakatelkami
tinuš nápodobne aj ja to želám každej z nás 😀 😀 😀 😀 😀 😀
dufam že všetky otehulkujeme 😉

marsula
6. jún 2009

ahojte, som hore od 5. Bolelo ma brucho ako blbe. Som si porevala, lebo sa citim ako pred mrchou. Viem ze to tu kopec bab co su uz tehu prezivalo. Ale hlava nepusti. Clovek si hned predstavi ze je to zle znamenie a basta. A kozence ma prestali boliet tak to beriem uz len ako priznaky mrchy a nie tabletiek ci tehotenstva. Ale tak nadej umiera posledna.

loginka
6. jún 2009

marsula, ziadne stresy, je to absolutne predcasne, bolesti su dobre znamenie 😉

inak ja som kazde rano od 5 hore, moje bio hodinky reaguju na svitanie
dnes som dokonca od 4.30, to uz je psycho, ale pripisujem to vcerajsiemu ET

aspon ze vypadneme na vikend prec, ideme ku svokrovcom
budem akoze chora, cize na antibiotikach, lebo sme si stale zvykli dat nejaky ten aperitiv 😉
odvolime a padame, aspon nemusim varit 🙂
len to stale vypukle brusko musim skryvat

pekny dnik vsetkym netrpezlivym!!!

bittka13
6. jún 2009

ahojte loginka 😀 vidim ze sme obe aj tu 😉 ani ja nemozem spat 😝

marsula - nic si z toiho nerob ja som 3 den po ET a brucho ma boli spolahlivo mam pocit, ze tak ako teba... este ma sem tam aj tak blbo picha ako keby som si sadla na jezka najma pri zmene polohy... a na vecer je to este 100x hosie 😉 😒 . Ja len dufam, ze je to fakt dobre znamenie.... 🙂

kukulik30
6. jún 2009

ahojte..ja tu este nepatrim, kedze cakam na ET, ktory by mal byt v pondelok, mala som predlzenu kultivaciu...
marsula...ja som pri mojom 1. IVF...a teda 1. KET mala 100% istotu, ze mrska pride, lebo som mala take bolesti, ako pred nou a ked som sla na krv...kazdu chvilu som odbiehala na WC, ze uz uz sa spusti a krv bola pozitivna...nemohla som uverit, narosil sa nam Samko...a vtedy ma vobec prsia neboleli...i kazdeho je to ine..ale netreba sa spoliehat na priznaky, niekto nema ziadne a tehu je, iny ma vsetky a nakoniec nie je, niekto pocituje bolesti ako pred mrskou a je tehu....proste, treba len verit a cakat 😵
velmi vam drzim palce a dufam, ze v pondelok sa k vam, ako cakatelka pridam aj ja 😉

loginka
6. jún 2009

kukulik, v po ta tu cakame 🙂
vidim, ze ides uz po surodenca 🙂

kukulik30
6. jún 2009

loginka, veru veru po surodenca, z 1. IVF nam sice ostalo vela mrazacikov,v lete sme absolvovali este 2 Kety, ale zial neuspesne, tak sme sa dali este na 2. IVF a skusame stastie..snad sa podari 🙂

loginka
6. jún 2009

treba verit, ved aj ty si dokazom, ze to moze vyjst! 🙂

dafy
6. jún 2009

ahojte cakatelky 😀 😀

katica ty si tiez rovnako na tom ako ja nebudes testovat??a ty uz ides v pondelok na krvicku? 😕 ja az v štvrtok 😝 a to sme mali stejny den vkladu 😒 zrejme asi nechodis do Splnu 😎

kukulik30
6. jún 2009

dafy, nemala si dnes testovta??? 😕 ..ja uz od rana cakam 😀

dafy
6. jún 2009

kukulik vstali sme aj s Emmkou o pol desiatej tak preto az teraz som tu dokvitla 😀 😀

testujem az zajtra lebo sme vcera nestihli kupit test 😎 ale neocakavam nejake dobre spravy nieco mi hovori ze nie 😒

melisska
6. jún 2009

Dobry dnik,
Vcera som nasla na vl. svetlohnede trosku, cez noc nic, rano po WC zase, bolelo ma aj brucho, krize:( lezala som doteraz nic, ale teraz mam zase tosku na vl. svetlo hn.:( a na teste /, uz by mi pomohol len obrovsky zazarak ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ivalak
6. jún 2009

Meliss este nezufaj ja som mala tiez spinenie a jednu ciarku uz som to pisala drz sa a ver...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

melisska
6. jún 2009

ivalak vies ze verim 😉 🙂 dakujem a kde si to pisala?

melisska
6. jún 2009

ivalak mas nadherne dievcatko 🙂 Volate ju ALEX???

melisska
6. jún 2009

uz som citala 😉

katy7
6. jún 2009

Ahoj kočky, som rada, že ste tu aj v sobotu.
Ja som treti deň po ET (predľžená kult.) a cítim sa dnes dosť blbo. Od rána ma trasie zima a mám aj zvýšenú teplotu a ráno po WC som mala taký tenučký ružový pásik na pap. Ale od vtedy nič. Môže to byť už na 3 deň?Sem tam ma aj popichá v brušku, ako by mala prísť mrcha. Dúfam, že nepríde, nezostali mi žiadne mrazáčiky a neviem, či by som mala dosť síl ísť do toho tretíkrát.

tina1
6. jún 2009

ahoj Katy, na 3 deň po PK môžu byť kľudne už zahniezdené. Je to veľmi veľká pravdepodobnosť. A to ružové na papieri je zvyčajne dobré znamenie, u väčšiny báb sa potvrdilo tehu. Držím palce, nech to vyjde. U mňa je to v poradí už 5 čakanie na výsledok (3 IVF, 2 KET). Teraz je to KET posledného IVF- vložený posledný snehuliačik. Dúfam, že bude úspešný- musí byť !!!

katy7
6. jún 2009

Tinka ďakujem za povzbudenie a strašne moc držím palčeky, aby ti to vyšlo. Ktorý deň po transfere máš?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre