Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

matelko1
31. aug 2009

lyndus super,tak chlapceka cakate.ja idem vo stvrtok do centra na utz,to budem uz v 17 tt.to asi este nebude vidiet pohlavie,ze?ano dvojky cakam.

lyndus
31. aug 2009

mno asi este nebude, ja som bola v 16TT a nebolo vidno este a teraz v 21TT sa pekne predviedol betarik 😀

kiara15
31. aug 2009

babule nevyslo to ani mne neviem co sa zase stalo ☹

bakosko
31. aug 2009

kiara ani mne 😢

kiara15
1. sep 2009

bakosko ja uz tomu nerozumiem este som si aj vajickovody dala von ☹

matelko1
1. sep 2009

kiara,bakosko je mi to luto ☹ ☹ ☹ ...,ale treba verit,ze raz to vyjde

kiara15
1. sep 2009

mtelko diky no vsak este mam mrziacikov tak hadam teraz to vide 😉

bakosko
1. sep 2009

preco si si dala von vajickovody 😝

matelko1
2. sep 2009

ahojte 🙂
kiara jasne,ze to vyjde.treba verit.a kedy si ides pre snehuliacikov?...ja som sla hned na dalsi cyklus.bola som fajne nabita hormonmi a vyslo to.hlavu hore 🙂

kiara15
2. sep 2009

matelko ved aj ja tak idem tak dufam ze to vide.A kolko krat si podstupila IVF?

bakosko musel som lebo doky mi povedal ze sa mi plnia tekutinou co mi moze vypolavovat embriko vola sa to saptosalingy.No ani tak to nevyslo tak som stoho jelen 😒

callex
2. sep 2009

ahojte.
idem si ku vam po radu...som pred OPU nasledne ET...a chcem sa opytat po transefere ste boli PN? alebo dovca?ci chodili ste do prace? co odporucaju lekari?

tym ktorym to nevyslo zelam vela sil do dalsich pokusov.

kiara15
2. sep 2009

callex ahoj ja som bola PN ale je to na tebe ako sa budes citit a aku mas robotu ja mam dost narocnu tak som neriskovala 😉

matelko1
3. sep 2009

kiara ja som podstupila ET,vo stvrtom tyzd.som potratila a potom hned dalsi cyklus som sla na Ket a vysiel.
callex ja som nebola na pn,ale ako pise kiara,ak mas narocnu pracu,tak sa radsej daj vypisat.

kiara15
3. sep 2009

matelko keby to tak vyslo aj mne?ale koordintorka nam dala aku taku nadej tak uvidim uz mam aj lieky tak uz len ckat na mrchu 😉

matelko1
4. sep 2009

kiara urcite vyjde,len treba stale verit.a kedy ides na Ket?

kiara15
4. sep 2009

hned ako mi zacne mrcha to jest asi20.9.a ty ako??

dicinka1
4. sep 2009

ahojte

callex..ja som bola na pn...a vyslo to.. 😉

matelko1
4. sep 2009

kiara ja celkom dobre.vcera som bola v car na utz,tak vsetko je ok.babatka rastu a maju 11 cm....v noci som nespala.mala som take tlaky v hlave,asi z pocasia.v noci bola riadna burka.

kiara15
4. sep 2009

matelko to je super ze dvojcatka aj ja by som chcela vsak si asi budem davat vkladat dvoch nanucikov 😉

ale ta burka bola hrozna aj mna prebrala 😒

matelko1
8. sep 2009

ahojte.posuniem tuto temu aspon na prvu str.akosi to tu vazne.....ziadne nove baby tu niesu?

luly3
11. nov 2009

fúúúúha 9 strana 😝

babulky je tu niektora ktora ma po transfere alebo sa teraz chystá?????? 😉

ja idem v piatok na KET, tešííííííííííííííím

luly3
11. nov 2009

😕 😕 😕 nikto fnuk

rosienka
12. nov 2009

luly ahoj, videla som ta aj v teme stimulka od septembra, ja som mala teraz v utorok ET a cakam tiez o 106 na vysledok 🙂

dudinka80
14. nov 2009

ahojte,
matelko,gratulujem k dvojcatkam 😀 aj mi pocitame s dvojkami 😀 ,ale potesime sa ked bude aj jedno 😀
rosienka,drzim palceky aby to vyslo 😀 😀 vsetkym aby to vyslo, 😀
tiez cakam na vysledok,mala som vo stvrtok ET,vysledok budeme mat skoro rovnako 😀
rosienka ako sa citis??
luly drzim palceky 😀

rosienka
14. nov 2009

dudinka dakujem pekne, tiez si bola na 3.IVF? zatial nic zvlastne nepocitujem, i ked mozno dnes by sa embrijka mohli zacat zahniezdovat...teda aspon pevne dufam. keby som vedela, co ma to pomaha, tak to hned spravim 😅

ja idem na krv 22.11. a ty?

dudinka80
14. nov 2009

ano toto je 3 IVF.myslim ze uz by sa mohli zahniezdovat.....ja som dobre v noci nespala,od druhej rana som hore,bolia ma dost krize,a aj rano mam bolesti brucha ako ked ma dojst mrcha,ale iba rano ma to chyti.tak neviem,co si mam mysliet.
ja idem na krv 23.11,a kam chodis?? 🙂

rosienka
14. nov 2009

brucho mna neboli, len sem-tam pichne a od mrchy je to este daleko, ale ja ani vtedy nemavam bolesti, len niekedy a citim ju len kratko pred spustenim. ja som v zahranici, tak sem aj chodim. cize si mala OPU v pondelok, ze?

dudinka80
14. nov 2009

aha,OPU som mala v sobotu 7.11.kolko si mala vajicok?

rosienka
14. nov 2009

ja som bola 8.11., cize si mala PK, ze? mala som tri vajicka a teraz 2 embrijka a ty?

miriam74
14. nov 2009

zdravim vsetky cakatelky po transfere.ja som 14 dni po transfere a vcera som zacala spinit.testy som mala pozitivne a vyskledky krve budu v pondelok.som docela nervozna z toho spinenia.mam strach.je tam niuekto,kto to zazil a vie,ako to asi dopadne?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre