Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

luly3
22. nov 2009

dudinka ja idem na krv v stredu 😉

walle
22. nov 2009

takže dudinka ide na krv zajtra, luly v stredu a ja až v pondelok...a kto ďalší???do pondelka???

to nie sú tu nové čakateľky??? veď ja tu ostanem sama!! ☹

😔

rosienka
22. nov 2009

dudi- diky, fakt do tej tretice... 😀 😀 😀 zajtra velmi myslim na teba 😉

mib
22. nov 2009

rosienka, gratulujem. vyborna sprava ... takze dvojky? 😉

dudinka, zajtra ti budem drzat palce. ako sa citis? pichanie prestalo? 🙂

walle, mna caka test vo stvrtok. original by som mala ist az v piatok, ale vysledky oznamuju az na druhy den, tak sa chcem objednat uz na stvrtok. 😉

soni1
22. nov 2009

Ahojte baby, takže mne sa oplodnilo 5 vajok, zajtra by mi mali robiť transfer. No nie je to ešte isté, vraj mi vaječníky produkovali ešte vajíčka, tak mi dr. kázal piť veľa tekutín, pila som aj 6l denne. Takže som zvedavá, čo mi povie a dúfam, že transfer vykoná.
A s tým plným močovým mechúrom je to ako? Nemôže sa stať, že mi náhodou unikne moč? Dá sa to vydržať, nebolí to?
Mne budú vkladať len jedno embrijko. Tak dúfam a verím, že sa uchytí.
Mne včera robili odber.
Baby a vy ste necítili také jemné bolesti v podbrušku?

walle
22. nov 2009

mibík-tak to je super, nebudem tu až tak sama!!! 😉takže štvrtok...
ani sa nepamätám...tebe vkladali pri KET dve alebo jedno embr? 🙂

dudinka80
22. nov 2009

luly-tak v stredu,ok.
ja mam zajtra prvy a vo stvrtok druhy testik.
rosi-dakujem
mib-uz ma boli brucho ako na mrchu ale som 30DC,dnes ma este pichlo ale tak neprijemne az som sa zlakla.ale iba dva-krat.aj to som behala po obchode.inak v poho.
wallw-neboj nenechame ta tu samu 🙂

dudinka80
22. nov 2009

soni-5-vajok 😉 to je dobre
mechur nemas mat plny,ale poloplny!!neboj da sa to vydrzat,mne pri ET dokonca dolievali vodu,lebo som mala malo.tak ti drzim palce,aby bolo vsetko v poriadku.

mib
22. nov 2009

walle, pred chvilkou si mala v pase krajsiu fotecku. 😉 .. ale aj tato je fajn. 🙂 zajtra zavolam do caru a spytam sa, ci mozem prist uz vo stvrtok. ak nepopustia, pojdem az v piatok. vkladali mi dve embrijka. embriologicka vravela, ze boli velmi krasne. tak dufam, ze sa zahryzkali. ty si si teda nakoniec dala vlozit iba jedno? citala som trosku historiu, ale nepochopila som z toho, ako si sa napokon rozhodla.

dudinka, ja som tiez 30DC. verim, ze mrcha nedorazi. tiez ma dnes par krat popichlo.

dudinka80
22. nov 2009

mib-dufam,ze to pichanie je ok,a embryjka su zahniezdene 🙂 😉

mib
22. nov 2009

zajtra rano si este spravis test alebo to uz nechas na krvicku?

walle
22. nov 2009

mib - tak ty si ma odhalila s tou fotečkou...trošku som sa zľakla, že až tak ma vidno!!!zbabelec!!! 😀 😀 😎 ešte možno dostanem odvahu to zmeniť...viď dudinka je mi príkladom... 😉

mne sa rozmrazili obidve...tak už nebolo nad čím špekulovať...neposlúchla som svoju gynekologyčku a vložili mi obidve...nemala som to srdce nechať to druhé umrieť... ☹ veď kvôli tomu sme tam, aby žili...tak musím preto urobiť všetko..aj za cenu zdravotného rizika... 😔 to už je vyššia moc...možno aj keby jedno mi vkladali, môže sa niečo stať...

😔 😔 😔

mib
22. nov 2009

walle, ja tiez preferujem fotecku, ktora je diskretna. zatial nechcem odhalit viac. ked bude babatko na dobrej ceste, uz to bude ine, ale teraz este nie. ... nikdy nevies, kto cita konika. 😉

... som si vydychla, ked som precitala tvoje rozhodnutie. ja by som tam tiez toho jedneho nenechala. ved co ak je to prave ten, ktory je silnejsi. 😉 mas riziko donosenia dvojiciek? bude velky problem, ak sa zahryzkali obaja?

dudinka80
22. nov 2009

mib-kaslen na to uz to nejak vydrzim.
papa tak zajtra mi drzte palceky.idem sa pripravit na zajtra.

papa 🙂 😖 dobru nocku.

mib
22. nov 2009

dobru nocku dudi, drzim palce a tesim sa na dobre spravicky. 😉

walle
22. nov 2009

mib- s tou fotečkou si to pochopila... 😉
áno je tam riziko donosenia dvojičiek...ak sa zahryskali dve...samozrejme, že si nedám druhé preč ako mi navrhla lekárka... 😔 to ani nemusím tu hovoriť...to už potom budem musieť nechať na vyššiu moc... 😔 😔ale je to taký zvláštny pocit...na jednej strane mám strach a rada by som keby to vyšlo...jedno embryjko, no na druhej strane budem plakať za druhým a teším sa aj na to druhé, nechcem, aby cítilo, že ho nechcem...to nie...je to proste strach o detičky a seba... 😔 😔 😔neviem... 😢 😢

rosienka
22. nov 2009

mib- dakujem pekne, drzim palce na strvtok pri tych krasnych embrijkach, mne tiez vraveli, ze su pekne a fakt to zabralo 😉

wale- ja tiez budem stastna s dvomi, ked sa uz uchytili a vyvijaju sa, nikdy by som nesla na redukciu...jedine zeby tam boli stvorky 😕 , ale to si neviem predstavit

mib
22. nov 2009

walle, teraz sa s tym netrap. teraz sa musis tesit na obe a potom, ked to bude potrebne, budes riesit co dalej. ... joooj, ale ked citia ako ich obe milujes, musia sa ta drzat ako kliest. 🙂

rosienka, dvojky su super. povodne sme isli do car s tym, ze by sme radi jedno. ale ako sa veci komplikuju a cesta je viac a viac klukata, moooc by sme sa tesili z dvoch drobcekov. uprimne ti zavidim taku uzasnu spravu ... kiezby som taku dostala v piatok. 🙂

kocky, myslite, ze tie hormonalne lieky, ktore berieme (... ja konkretne estradiol a utrogestan) mozu sposobovat nevolnosti? posledne dni mi je na zvracanie, ale kedze som iba 9 den po transfere, velmi silno pochybujem ze by to uz mohli byt tehotenske nevolnosti.

rosienka
22. nov 2009

mib- este som predsa len opartna s tymi zavermi o dvojkach, ale berieme vsetko, co nam zivot da...tiez som sa nad tym predtym nezamyslala a viem ze by to nebola sranda, ale ked to tak ma byt, tak to tak bude a urcite budeme stastni s dvomi naraz. 😵 😵 😵

mib
22. nov 2009

rosienka, akokolvek ... drzim palce. kedy mas kontrolu?

walle
22. nov 2009

soni - tak sa pevne drž zajtra , nech to vyjde!!! 😉 ja som prišla do centra a tak strašne som potrebovala čúrať, že ihneď som utekala na WC! a dobre som urobila, pretože potom som ešte išla na vaginálny ultrazvuk...no a potom som už len rýchlo pila vodua tiež odporúčam nemať úplne plný močový mechúr, pretože po vkladeťa nechajúešte takú max.polhodinku ležať na "koze"...aspoň u nás v centre...takže žiadne cikanie... 😉 😅 😅

walle
22. nov 2009

dievčatá čakateľky...ja mám stále "slipovú vložku" pretože mám pocit akoby mi unikal moč ☹ vložka je taká vlhká...nemáte s tým tiež takú skúsenosť??? niekde som už čítala, že to môže robiť utroš...ale neviem, či to myslela aj nejakú formu vaginálnych tabletiek...žiadne vaginálne tabletky neberiem - iba duphaston a estrimax...hm 😔 😔

mib
22. nov 2009

walle, ja uzivam utros vaginalne. tiez pouzivam slipove vlozky, pretoze z utrosu sa vylucuje ucinna latka a zvysok sa viac alebo menej dostava von. ale nemam pri tom pocit vlhka. je to skor taka kremova konzistenica. pokial neberies ziadne tabletky vaginalne, tak by to nemalo mat suvis.

rosienka
22. nov 2009

mib- no kontrola krvi je vo stvrtok a UTZ asi o 1,5 tyzdna

wale- ja som uzivala Crinone, to je vaginalny gel a tiez mi to potom trochu vytekalo do gatiek, ale ked vsetko uzivat oralne, tak nema co vlhnut... 😕

mib
22. nov 2009

rosienka, nech sa teda HCG pekne drzi. 🙂 urcite daj vediet ako si dopadla. 😉

walle
22. nov 2009

veď práve...nerozumiem, veď neberiem žiadne vaginálne tabletky... 😔 😔 dúfam, že to nie je nič, čo by mohlo ohroziť anjelikov... 😔

rosienka
22. nov 2009

wale- to myslim ze nie, neboj sa 😉

jasne, ze dam vediet

mib
22. nov 2009

walle, urcite to nebude nic co by mohlo ohrozit drobcov, ale je to v kazdom pripade nieco nestandardne. skus zavolat do car a spytat sa.

walle
22. nov 2009

😔 😔 hm...nie je to nejaké výrazné, iba sem tam..ale je to niečo iné...neviem... 😔

luly3
23. nov 2009

dudinka myslím na teba držím palečky
tfuj tfuj tfuj, nech dostaneš tu najlepšiu správičku dnes 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre