Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mib
24. nov 2009

rosienka, bolia ta na dotyk, alebo aj bez dotyku?

walle
24. nov 2009

mibík - pošleš aj mne to info o vyšetreniach??? 😅 😅 prosím...dúfam, že ich nebudem potrebovať,ale...never say never... 😔

a ako sa cítim ? no nijako...nič necítim... 😢 😢 😢 začínam mať z toho blbý pocit... ☹ ani prsia...rosienka zlatá tiež píše, že nič necítila...ale prsia áno...a to je dosť...

no rozum musí prevládať...nemusíme vôbec nič cítiť a môžeme byť tehulky... 🙂 mibík a ty? ako sa cítiš? tebe sa to kráti...

😵 😵

rosienka
24. nov 2009

mib, wale- no najmä na dotyk, inak nie...ale to bolo tak podobne uz od OPU a myslela som si, ze je to z hormonov, co do seba pchame 😉

mib
24. nov 2009

kocky, prsia mam na dotyk bolestive asi od piateho dna po transfere. ja som OPU nemama, bola som na KET. ale kedze som teraz 32 den cyklu, moze to byt pokojne aj standardny priznak mrchy, ktora by sa rada prihlasila o slovo. co ma ale trapi viac je, ze mam uz niekolko dni nafuknute brusko. mam ho ako balon. trochu ma to znepokojuje, neviem co by to mohlo byt. 😖

walle, neznepokojuj sa. citlive prsia este nie su ziadnou zarukou. hormony vela ovplyvnuju ... a psychika tiez. o tych vysetreniach ti poslem viac info, ked mi dudinka odpise. napisala som jej celu slohovu pracu, tak to iba skopirujem. 🙂

rosienka
25. nov 2009

mib- ja som mala tiez nafuknute brucho a furt ho mam a to nebolo zo stimulacie, lebo som mala ledva 5 folikulov... inak ty si dnes 12.den po ET, to sa u nas v CAR-e oficialne testuje, tak skus 😉 myslim, ze si tehu 🙂

dudinka80
25. nov 2009

ahojte vsetky moje babulky 🙂 😉 .....
vsetkym vam velmi pekne dakujem za povzbudive slova,velmi si to cenim.a dufam,ze uz budem citat len dobre spravicky od vas,ze ste tehu 😀 😀 😀 😀
jahodka a ty ako dlho som ta tu nevidela,kde si sa stratila bolo mi smutno ☹ ale viem to pochopit ako sa citis.
luly ty si ako dopadla,neviete o nej nieco ...... 😉 je tehulka 😀 ??????
rosi-ako sa citis??velmi ti to prajem,ja som taka mrcha 😀 😀 sebe nedoprajem,mam taku blbu povahu,radsej nech ma druhy ako ja. 😅 😀 😀
wall-neboj budes tehu ja to citim,ze ano.mam taku predtuchu,ze budete vsetky coskoro tehulky 😀 😀 😀

chystam sa s kamoskou a s jej malinkou von dnes je krasne treba to vyuzit.ta mala je ako moje krsňa.maminou som prezila cele tehotenstvo a tak.....s nou jedinou mozem ist pokojne von.ked vidim ostatne maminy s detmi tak ma prepadne zufalstvo ,ze PRECO prave JA nemam to stastie byt maminou!!!
takze sa ozvem az vecer a uz teraz sa tesim na nove spravicky 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉
papapapapapapapappa a uzite si slniecko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rosienka
25. nov 2009

dudinka ahoj, aj u nas je krasne a ja musim trcat v robote...ale nastastie tu mame dnes trochu viac klud.
dakujem, ze mi to prajes, ja by som ti tiez dopriala a som fakt presvedcena, ze to môze vyjst kazdej, len je to otazka casu...ja som bola tiez dlho zufala a teraz som sa dockala 🙂

mib, wale, luly a dalsie drzim velmi palce 😉

walle
25. nov 2009

ahojky bambuľky...

dudinka, rosička - ďakujem za podporu...musím veriť, ja viem... 😔

mibík to má zajtra ak sa nemýlim...mibík 12 deň??? tak to fakt mohla testnúť...ja idem v 12 deň na krvičku...ale rozumiem ak nechceš mibík - ja mám strach testovať...

luly - presne!!!!luly kde si???? dnes by si mala mať výsledky...och, ty si to tak zaslúžiš...viem podľa historie, že aj pred rokom si prežívala to isté... 😔 😔 Pane Bože daj, aby to teraz vyšlo...

LULY prosím, ozvi sa... ☹ ☹ ☹

luly3
25. nov 2009

babulky ja som dnes nebola na krvičke 😉
pravdepodobne pojdem až zajtra
o dnes som mosela ist na pohreb ☹ 😉

dudinka80
25. nov 2009

ahojte....
luly-tak uprimnu sustrast,ak to bolo z tvojej strany ☹
tak zajtra,aj ja idem zajtra,.....bojim sa ,ale nie tak ako v pondelok.......to si hovorim len teraz,ale zajtra sa asi budem inak tvarit ☹ ......nepocitam s tym,ze sa to podarilo,nedavam tomu takmer ziadnu nadej,aj moja mama mi vravela,ze je to skoro,ale nemyslim,podla mna 10-den je tak akurat,nie?????
ani som uz netestovala,nema to zmysel,som na seba zla,co??dnes som 33DC a nic ma neboli ani brucho na mrchu nejako prestalo,neviem preco.

jahodka26
25. nov 2009

ahojte...
dudinka si zlata, ze som ti chybala 😉
trochu sa davam"dokopy"...
budem na teba zajtra mysliet, treba verit, vsetko je mozne... 😉
luly tiez drzim palce, nech je krvicka pozitivna....

mib
25. nov 2009

ahojte kocky,

dudinka, my sme asi rovnake pripady. brusko ma tiez prestalo boliet. zostali uz len prsia ... aj to iba na dotyk. zbytocnu nadej ti davat nechcem, ale aj tak budem drzat palce a moc verit tomu, ze ten zajtrajsi testik ukaze nieco pozitivnejsie. pozri ... u nas sa testuje az na 14. den po transfere a verim tomu, ze to nie je len tak. preco inak by aj tebe povedali aby si prisla zajtra na dalsi test? zlatko, drzim ti moc palce. 😉 😉 😉

wall, testik z krvicky mam sice zajtra, ale vysledky sa dozviem az v piatok. testik som nerobila ... neviem preco, ale tentokrat ma to nejako nelaka. okrem toho ... pri poslednom transfere som sa rozhodla testovat a nespala som kvoli tomu celu noc. ty ako? skusis si spravit testik?

luly, skusala si dalsi test alebo to nechas az na krvicku? uvidis, ze zajtra bude HCG vysokeeeee, az na dvojicky. 😉

rosienka, jahodka, ... 😉 krasny vecer prajem.

soni1
25. nov 2009

Ahojte,
ahoj mib, tak ty ideš zajtra na krvičku? Myslím na teba, nech to vyjde. Drž sa!

walle
25. nov 2009

luličko...a my na teba tak myslíme!!! 🙂 samozrejme je to smutné...ten pohreb ale dúfame veľmi pevne, že zajtra tu bude smejko za menom luly... 😉 😉 veď čo nám ostáva...musíme veriť... 😖

idem si vás prečítať...

soni1
25. nov 2009

Brala niektorá z vás Estradiol? Na čo konkrétne tento liek slúži?

rosienka
25. nov 2009

ahojte kocky 🙂
dudi- hlavne je, ze mrcha nedosla, tak nadej je tu stale, to je super! 🙂 🙂 🙂 Mozno sa embrijko neskoro zahniezdilo a hcg ti stupa az teraz, boze, bodaj by, to by bola spica 😉 aj ja idem zajtra na kontrolu krvi ako mi stupa, tak aj ja uvidim 🙂
mibi- budem drzat palce na testik, skoda ze nebudu vysledky hned, ale pockame si 😉
luly- aj tebe vela stastia zajtra...nech su tu do piatku len dobre spravy 😀

tusim je zajtra velky testovaci den 😉 wali nechces testnut aj ty? 😉

walle
25. nov 2009

mib , luly- takže zajtra krvička...veeeeeeeeeeľmi na vás myslím.....mibík - výsledky až v piatok..luly - už zajtra???

ja som mala dnes zvláštny deň - ráno som sa zobudila na svrbenie tam dolu...ale osprchovala som sa, dala si vložku a bolo lepšie...no mala som aj jemný ružový výtok... ☹ a neberiem utroš a žiadne vyginálne tabletky, a som po KET!!! navyše ráno som dostala krátkodobú depku...všetko mi padalo, celé telo podlomené ako na menzes... ☹ a manžel spal dlhžšie ako ja...budila som ho 5 krát a keď nevstával, tak som sa rozrevala... 😀 😲 potom prišiel ku mne, objala som ho ...totálny skrat... 😅 😔
už som bola presvedčená, že nič z toho...zavolala som kámoške, ktorá išla som mnou tiež na vklad...a tá neskutočne verí a myslí pozitívne...dodala mi energie...takže na obed sa to zlepšilo...a teraz už som v normále...

psycho... 😲

mib
25. nov 2009

walle zlatinko, taketo depkovite stavy treba len rozdychat. bohuzial svoje robia aj hormony. ja som na draheho minule naskriekala preto, ze mi neprisiel otvorit dvere. potom som sa mu ospravedlnila 😀 😀 😀 je zlaty, velmi ma teraz podporuje. nic si z toho nerob. a kamoska mala pravdu ... tehotna si az do vtedy, kym ti test krvy nepotvrdi nieco ine. dovtedy na take hluposti ze je koniec ani nepomysli. 😠

rosienka, dakujem. 😉

soni, estradiol beriem aj ja. su to nejake hormonalne tabletky, ktore zrejme podporuju udrzanie embrijka. poviem ti uprimne, ze som sa nad tym velmi nezamyslala preco presne ho beriem. 😅

... kocky, musim vam povedat, ze ked som bola po transfere, velmi som premyslala ci sa vobec do tejto temy pripojit. naposledy ked som bola po transfere, na tejto teme sa iba testovalo, stresovalo a plakalo. hrozne som z toho bola vydepkovana. ale par dni som vas citala a videla som, ze su tu same super kocky. moc ste mi pomohli preckat to cakanie. ste super. 😉

rosienka
25. nov 2009

mib- ja som tiez najprv nevedela, ci sa sem mam zapojit, bolo to tu dlhsie uspate, ale nastastie sa to tu pekne rozbehlo a ste tu vsetky strasne mile 😅

inak ja neberiem uz nic na udrzanie, doky vravel, ze mi nic netreba, len listovku mam jest, ale mne sa to nejako nezda 😲

walle
25. nov 2009

babenky zlaté...ja si ani neviem predstaviť, žeby som vás nemala...mne to pomáha...a keď som čítala historiu - som na str.38...bambuľky tam naozaj to prežívali zle a bolo tam dosť neúspechov...stále iba jedna druhej radila, aby nestresovalli! ja si myslím, že aj na to máme právo...a v skutočnosti to nie je stresovanie...je to vyjadrenie obáv, aby sa nám uľavilo, vyjadrenie obáv, aby nás niekto upokojil.... 😵 😵 😵 😵 niekedy už let to vyjadrenie pomáha... 😵

mib
25. nov 2009

walle, to je jasne. ale teraz je tu uplne ina atmosfera. taka, ze namiesto vystresovania som uplne kludna. ... a to hlavne vdaka vasej podpore. 😉

walle
25. nov 2009

mibík jasné - vieš čo mne v ťažkých chvíľach pomáha??? že to beriem ako Božiu vôľu...a hovorím si , ako keď som potratila...a možno by sa stalo potom nešťastie a narodilo by sa postihnuté, alebo by zomrelo po pôrode...a od tejto väčšej bolesti som bola uchránená....možno je to kruté, ale dodá mi to taký vnútorný pokoj, že to tak malo byť, aj keď to bolí... 😢 😔 😔 😔

pri depke si hovorím - "dôveruj! dôveruj, že to bude tak ako to má byť! buď pokojná a dôveruj... "😔 🙂

luly3
26. nov 2009

ahojte taaaaaaak krvička odovzdaná
cca o 14.00 budem vedieť 😕 😕 😕
ako som natom ja

luly3
26. nov 2009

negatívne HCG minimálne 😉
cmuk

walle
26. nov 2009

luly - myslím na teba...no ako?????halooooooooooooooooooooo, ozvi sa prosím!!!! ☹

soni1
26. nov 2009

Ahojte, už od včerajška a dnes celý deň ma pobolieva dole v podbrušku ako na menzes, aj som taká nafúknutá.
Dnes som však len 4 deň po ET. Nemáte s tým podobné skúsenosti?

walle
26. nov 2009

soničko - rada by som ťa upokojila...no prežívam to isté a neviem výsledok...no myslím si, že pokiaľ sú to bolesti je to ok...takmer všetky tu mali boleti ako na menzes...a aj ten 4 deň - ak ti nevkladali blastocysty, ktoré sa zahniesďujú už v deň vkladu alebo na nasledujúci deň...môže to byť aj to zahniezďovanie...

hovorím, bolesti sú ok...pokiaľ tam už nie je špinenie...ja mám slabohnedý výtok ako pre menzes navyše...a som 8 deň po KET ...takže už som si aj porevala... 😢 😢 😢 ale stále hľadám nádej a dôveru...

neboj

luly - kde si??? ☹ ☹

soni1
26. nov 2009

walle, netreba plakať, ešte sa nič nedeje, treba myslieť pozitívne, ja viem, že to čakanie je dlhé, ale stále treba veriť...

katy7
26. nov 2009

rosienka super, tak sa to podarilo 🙂 🙂 🙂 🙂 opatrujte sa s bambulkou v brusku 🙂
ja teraz stimulkujem - tiez 3.IVF tak pevne verim, ze do tretice to uz klapne, niekedy na buduci tyzden mam odber, tak sa do tejto temicky opat pridam

mib
26. nov 2009

ahojte kocky,

krvicku som dnes odovzdala a zajtra cakam vysledok. budem pri pocitaci az vecer, takze skor sa nebudem moct ozvat. ☹

luly, ako je to s tebou? dufam, ze som iba nepochopila tu spravu, co si napisala pred druhou... daj vediet, lebo som ako na ihlach. 😕

walle, ziadny stres! vies co som ti pisala minule - tehotna si az do vtedy, kym ti krvicka nepovie inak. spinenie nemusi byt vobec smerodajne. kedy mas testik? myslim na teba.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre