Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

renattka24
5. apr 2011

@rienok Dakujem za vysvetlenie.Tak vidis Tuzba pekne si oddychni cez leto a potom mozes do toho zasa skocit....A verim ze druhy pokus budes mat uspesny 😎 Drz sa....

tuzba
5. apr 2011

@renattka24
@rienok ani ja si ti stale nepripustam....nechce sa mi tomu verit.... ☹ ☹

tuzba
5. apr 2011

@renattka24 dakujem aj ty sa drz....... 🙂 🙂 🙂

rienok
5. apr 2011

@tuzba a ktorý deň po ET si bola na krv? mala si aj predlzenu kultivaciu? neboj, rozdýchaš to aj keď teraz to tak nevyzerá. Myslím na Teba a prajem Ti veľa síl.

dorotka66
5. apr 2011

ahojte čakateľky 🙂 vy ste dnes napísali asi 5 strán 🙂 ja to nestíham čítať a keď sa k tomu dostanem večer, veru mám čo robiť 😀

dorotka66
5. apr 2011

@tuzba tuzba velmi ma to mrzí, ale verím, že máš veľa sily do ďalšieho boja 😉 raz sa to určite podarí!!!!!

renattka24
5. apr 2011

@tuzba Dakujem.
Babenky zacina ma boliet brucho a zacinam aj spinit....bojim,bojim ☹ ☹

dorotka66
5. apr 2011

@renattka24 ahoj renatka 🙂 ako pokračuješ pri odolávaní testovania? a aj mňa dnes boleli vaječníky, teda skôr jeden ako pred menzesom 😒 v

renattka24
5. apr 2011

@dorotka66 Ja v pohodicke....nemam na to ani pomyslenie 😝 A ty???? Som vazne zvedava ako dopadneme......Nemam dobry pocit....

dorotka66
5. apr 2011

@renattka24 prestaň renátka, aj ja som mala taký blbý pocit. dnes je zlá konštalácia hviezd!!!!! 😀 práve som lomila manžela, že či to naše testovanie neurýchlime 🙂, no a jasné, že nie. ja mám strašný problém s liekmi, keďže chodím do práce, aj včera aj dnes som zabudla zobrať lieky na obed ☹ som ja ale lajdák.....

dorotka66
5. apr 2011

@makovicka53 ahoj makovicka, ako sa dnes cítiš ? ja som zas zabudla zjesť na obed tabletky ☹ , ale teraz to dobieham..a tiež ma dnes boleleli vaječníky 😉

renattka24
5. apr 2011

@dorotka66 No ziadne testy!!!!! Ze chvalim manzela....dnes mam aj taku blbu naladu.....no a ja som na PN takze lieky sa snazim uzivat presne....a to si teda lajdak,mala by si si na to dat pozor....myslim ze presne uzivanie liekov je dost dolezite..... 😎

makovicka53
5. apr 2011

@dorotka66 ahojky ...hmm a ake tabletky beries na obed?..mna pobolievaju tiez ale raz viac a raz zas menej...a ty sa mas ako? 😉

dorotka66
5. apr 2011

@renattka24 presné užívanie liekov je môj celoživotný problém, keďže ja ich duše neznášam 😀 dnes je fakt zlý deň, aj som s dnes rozčuľovala, že ma to teraz mrzí 😒 ale dúfam, že zajtra budem mať viac rozumu... 😉 trochu vám aj závidím, ako si tu pekne vypisujete

dorotka66
5. apr 2011

@makovicka53 no makovička, noc bola dobrá po dlhom čase (stále ma ešte pichá na jednej strane pod rebrami a mám problémy pri stolici - kŕče) ale dá sa. asi to je z tých riadne veľkých vaječníkov. nejako sa to tam dole pomiešalo 😀 a boleli ma vaječníky ako pri menzese (teda skôr pred, lebo ja mám strašné bolesti) no ako som písala renátke, mám dnes taký blbý smutný deň. a je mi stmutno z túžby 😖

dorotka66
5. apr 2011

@renattka24 renátka aké máš pocity, keď si písala, že nemáš dobrý pocit? okrem toho, že nie je dobrý 😉

annamary27
5. apr 2011

@tuzba ahoj,je mi to ľúto,ale neboj,treba veriť a čoskoro sa zadarí,želám veľa síl do ďalšieho boja 😉

renattka24
5. apr 2011

@dorotka66 Tak sa pridaj k nam 😀 😀 Ja nic ine nerobim len pozeram Modreho konika 😀 😀 Dnes som sa dozvedela velmi zle spravy a aj som dost plakala tak som bola taka rozrusena a zda sa mi niekedy zivot velmi nespravodlivy......... ☹
Inak ja som tiez lajdak na lieky ale tieto sa snazim dodrziavat pravidelne..... 😎

dorotka66
5. apr 2011

@renattka24 ja by som sa aj pridala, ale nemôžem 😉 nie som PN a na MK sa dostanem až teraz večer, a to ste už všetky vypísané 😀 dnes bol asi fakt smutný deň 😒 verím, že zajtra sa budeme usmievať viac 😅

ivica7793
5. apr 2011

@tuzba moja...to mi je veľmi ľúto ☹ tak som verila...ale raz sa to určite podarí 🙂 teraz si dáš asi trošku pauzu, že?

tuzba
5. apr 2011

@rienok 14.den som bola na krv....... ☹

renattka24
5. apr 2011

@dorotka66 Tak to mas co robit aby si nas precitala 😀 😀 Je to ako nejaka droga 😎

ivica7793
5. apr 2011

@renattka24 ozaj...pohotovosť dopadla ok... vraj tam nič nie je ...ešte ráno mám zaniesť moč, či tam nebude nejaký zápal..no už to vidím tak, že do konca 1.trimestru, t.j. cca 2 týždne nebudem chodiť asi ani von 😀
@tuzba a vôbec Ti nepovedali hodnoty HCG? Nemôže sa to ešte zmeniť? či pri KET je to iné?

tuzba
5. apr 2011

@ivica7793 nepovedali mi nic iba ze test je negativny......ale aj tak pojdem k svojej doktorke na test pre pokoj duse....lebo mne sa tomu nechce verit..... 😒

bbtina
5. apr 2011

@renattka24 ahojky, no ako si na tom? Myslím na teba, už len pár dní a môžeš hádam aj testovať 🙂
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
Moje krpce sa držia, dnes sme boli na sono a presne zodpovedajú veškosťou 13tt, dokonca jedno má 2 dni k dobru (podľa veľkosti) Taká som bola prekvapená, to už sú riadne bábiky, všetko bolo vidieť, ručičky, nožičky, ústočka, a tak sa mykotali, vkusela sa dr. stočili aby ich nemohol poriadne zmerat, najväčši gol bol, keď jedno začalo mávať ručičkou, sme sa aj zasmiali, že nám už káže končiť, lebo som bola na sone 40 minút 🙂

Júúúj babenky, nech sa vám to všetkým podarí

luly3
6. apr 2011

pekné ránko 🙂
@bbtina jeeeej to moselo byť aké krásne 😉 a to letí že 13 tt
@tuzba moja ak povedali že je negatívny tak pravdepodobná hodnota HCG bola 0 ☹ , inak
by ti povedali čísielko.
@renattka24 to by zaujímalo aj mna či budeš testíkovať, hm?????

mabumi
6. apr 2011

ahojte dievčatá,
tak včera bol ozaj nejaký blbý deň pre všetky 😒 . ale dnes to zatiaľ cítim rovnako, dúfam, že u vás to bude iné 😖 .

@bbtina tak to musel byť ozaj nádherný pocit, ani si to predstaviť neviem. gratulujem.

@renattka24
@dorotka66
@makovicka53 držte sa baby moje, z tejto skupiny musia byť tehuľky, nech to postupne odsýpa. teraz budú narade aprílovky a potom májovky 😀

renattka24
6. apr 2011

@ivica7793 Tak sa poriadne opatruj.A uz ziadne nakupy, aby nebol zapal. 😀
@bbtina Jeeeee tak to je krasne, ja ti normalne zavidim ale v dobrom.Rada by som zazila taky pocit ako ty na sone 😎 Tak si babatka opatruj a daj vediet ked budes si ista s pohlavim ale moj odhad je ze to budu dve krasne princezne 😀 😀 A inak ja testy robit NEBUDEM.Mozno rano pred odberom krvicky a to som vazne tak odhodlana 😀

renattka24
6. apr 2011

@luly3 Nechame sa prekvapit,tak ako som pisala test bude az v den krvicky 😝 Takze presne za tyzden 😀
@mabumi Tak aj ty si mala vcera blby den?No snad to bude dnes lepsie.....ano sme aprilovky a to mam v aprili narodeninky takze by to bol pre na najkrajsi darcek 😀Ty si ako na tom???Ides az v maji??

mabumi
6. apr 2011

@renattka24 aj ty máš v apríli narodeniny 😀 ? aj ja, a ešte ktosi, dokonca v ten istý deň ako ja 😀 . veru, to by bol pekný darček. no mne sa to posunulo na máj, nevadí 😵
tak držím palce 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre