Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katy2
9. apr 2011

@renattka24 jej, sestre blahozelam 😵 aj moja sestra caka babo v auguste a my v oktobri 😵 ale u vas by to bolo narovnako 🙂

renattka24
9. apr 2011

@katy2 Tak aj ja blahozelam sestre a samozrejme aj Tebe 😀 Teraz ma totalne laka urobit si testik ale ja doma ziadny nemam 😅 😅 Pomooooooooooc......

katy2
9. apr 2011

@renattka24 dakujeme🙂 vydrz, tvoja trpezlivost bude korunovana uspechom 😉 drzim palce 😵

renattka24
9. apr 2011

@katy2 Jaj ked budes mat pravdu tak budem najstastnejsia osobka na svete 😀 😀

squella
9. apr 2011

@renattka24 ja som trpezlivá a počkám si 🙂

katy2
9. apr 2011

@renattka24 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂

squella
9. apr 2011

@renattka24 supeeeeeeeeeeer!!!!! tak tak, treba veriť!!!

squella
9. apr 2011

@dorotka66 ale ved s tebou rátame, nemaj strach 😉

dorotka66
9. apr 2011

@squella to som rada 🙂 strach mám skôr z toho môjho brucha 😠

dorotka66
9. apr 2011

@renattka24 renátka ty sa ako cítiš?

silvinnka
9. apr 2011

renattka24 dobre padne mala prechadzka,clovek pride aspon na ine myslienky 😉 ,no neviem ci budem testovat,dolezite je aby mi v stredu nedosla menzes no a potom uvidim ako sa budem citit 🙂),je jedno ci sa testnem 10 den alebo pockam do 14 dna na krv....konecne dobre spravicky,predsa sa len narodia nejake miminka 😀 supeeeeeeeeeeer,uz nech sa to aj tu rozbehne 😅

renattka24
9. apr 2011

@squella Ja som si bola ista,ze vydrzim ale ked zajtra pride sestra a ukaze mi tehotensku knizocku tak neviem neviem 😀 😀 Aj ked by mi to nevyslo budem sa tesit na mimi aspon nejake zasa pribudne do rodinky 😀 😀
@dorotka66 Ja tak rovnako.Bolesti su stale ale daju sa vydrzat,krize, pichanie v podbrusku a ten tlak, este k tomu brutalne citlive prsia.ale nebudem to riesit takto som sa citila aj pri prvom KET a nevyslo ☹ Takze pockam do stvrtka a uvidime 😎

renattka24
9. apr 2011

@silvinnka Tak dufam,ze ti nepride.Ja by som aj isla na prechadzku ale nemam este vychadzky 😠 😠 Tak sa snazim bavit doma niecim 😀 😀 Moc Ti prajem aby si mala mimi, vlastne kazdej to tu prajem 😀 Boli by to krasne Vianoce 😀 😀 Este si stale taka ospala???To bude urcite z tych liekov......Ja uz zacinam byt nervozna tak moc nemozem spat...... 😅

silvinnka
9. apr 2011

@renattka24 snad nepride-nie urcite mrcha jedna hnusna nepride 🙂 ,ano stale by som spala,merala som si poobede ten tlak a vecer bol este nizsi ....no nevadi,kaslat na unavu a nejaky tlak 🙂) ano ,boli by to krasne vianoce ,a verim,ze nie ako sa hovori do 3tice vsetko dobre,u mna to bude do 4tice tutovka 🙂

renattka24
10. apr 2011

@silvinnka Urcite sa to teraz podari.Ked Dr. vie aky mas problem tak urcite sa mimi udrzi 😀 😀
Prajem dobre ranko cakatelky. 😎 Aka bola noc???Moja hrozna bolesti brucha nenormalne.......ale tak za 10 minut ustupili strasne som sa zlakla ze ide mrch 😠 A hlasim 9 den po ET 😀 😀
Ako sa citia ostatne????Kto bude dalsi testovat?Myslim ze makovicka ide v utotok na krv a je tu niekto skorej???Uz by sa to tu mohlo zacat kotulat 😝

luly3
10. apr 2011

dobré ránko
@renattka24 to testovanie čaká teraz na teba moja 😝 😀 😀 😀 fúúú 9 deň
ako to rýchlo uteká 😉

renattka24
10. apr 2011

@luly3 Uz som spekulovala ako by som zohnala testik ale nemam ako ☹ Takze asi pojdem az vo stvrtok na krvicku......Nic pockam a cas snad ukaze pozitivnu spravicku. 😀 😀

makovicka53
10. apr 2011

@ame ahojky ano rozhodla som sa ze pojdem v pondelok surovo tam nabehnem...ale neviem stale ci sa berie len krv ci sa robi aj utz...ja som si dnes robila test som 12 den po a neukazal mi nic :-/ tak ja uz neviem hmmm...ten zaludok nooo to moze byt priznak...nevolnost 🙂

makovicka53
10. apr 2011

@renattka24 ahojky idem na krv v pondelok 😉 uz nevydrzim a 1 den hore dole...ukaze na com som

luly3
10. apr 2011

@renattka24 ako????nehovor že nevieš zájsť do lekárne a kúpiť si test 😀 😀 😀 😀
@makovicka53 mali by brať len krv 😉 ale v každých centrach je to individualne 😉

makovicka53
10. apr 2011

@luly3 vsak sa opytam na recepcii

luly3
10. apr 2011

@makovicka53 presne tak 😅 ty chceš aby ti spravili ULT????podla mna by bolo aj tak skoro
videli by iba zvečenú sliznicu a to je asi všetko 😉

petuska123
10. apr 2011

ahojte baby tak piatkova navsteva v centre dopadla tak ze ziadost mame podpisanu a ide sa nam robit ICSI.predpokladana cena bude 34 000 sk. uz len cakat kedy sa nam ozvu ze ziadost je shvalena a ide sa do toho

luly3
10. apr 2011

@petuska123 ICSI je napichávanie vajíčka spermiou 😉 a nestojí tp 34 000 sk 😕
asi si si to pomýlila nejdú vám robiť genetiku embrya tá je taka drahá 😉

makovicka53
10. apr 2011

@luly3 ked ja neviem.nech pozru ci je vsetko ok...opytam sa na recepcii ako to tam prebeha a ak povedia ze len krv tak pojdem len na krv 🙂...

squella
10. apr 2011

@makovicka53 IDEME NA TO KOČKA 😉

squella
10. apr 2011

@renattka24 vydrrrrrrrrrrrž 🙂 o to sladšie bude prekvápko 😵

squella
10. apr 2011

@dorotka66 Prečo máš strach z bruška?

makovicka53
10. apr 2011

@squella na co moja? 🙂

petuska123
10. apr 2011

@luly3 ano je to napichavanie stoji cca 300 ecok ale v tej konecnej cene su uz aj inekcie a predl.protokol a zmrazenie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre