Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

makovicka53
11. apr 2011

@dorotka66 nie netestujs sa moja oyaj pockaj na krvicku...lebo potom budes taka ako ja...v smutku...zajtra bude jasno

renattka24
11. apr 2011

@silvinnka Tak nemaj strach a musis mysliet pozitivne.Verim,ze sa to podarilo ved sme mali vklad na den blaznov 😀 😀 Tak ak ti to pomoze bezkaj do prace, ale sanuj sa.Ja nejdem do prace,mam tazku pracu na pohyblivej linke....takze nebudem riskovat a aspon mam cas na skolu 😀 😀 Babenky mam dobry pocit snad sa to vsetkym cakatelkam podari.A majove cakatelky potom budeme povzbudzivat, zemabumi? 😀 😀

mabumi
11. apr 2011

@renattka24 😀 😀 tak tak 😎

renattka24
11. apr 2011

@dorotka66 Moja netestuj pockaj este chvilku 😎 Dnes mame 10 den sice 😀 😀 Mas doma testik???Ja dnes pojdem vecer kupit,ale urobim asi az v stredu alebo stvrtok...no uvidime ci vydrzime 😀 😀 Dnes mame 10 den,ze?Myslim ze by uz malo byt nieco vidiet......Tak co ideme na to??

makovicka53
11. apr 2011

@renattka24 nie ja uz netestujem pockam na krv

makovicka53
11. apr 2011

@squella moja no hrozne moc ti drzim palce straaasne moooc ...budem netrpezlivo cakat a inac sa ako citis?

silvinnka
11. apr 2011

renattka24 vklad v mesiaci blaznov 😎 a preto mi z toho tak sibe 🙂,ja nastastie,mam sedavu pracu a viem si ju planovat,takze som v praci kolko potrebujem ,nastastie..... 😉 ja sa predsa len testnem v sobotu,mam doma test....aspon uvidim nacom som,co sa ma stat sa stane....,ale tak aj ja teda budem optimista,ze sa budem tesit 😉

renattka24
11. apr 2011

@makovicka53 Tak uz to mas zajtra....nech to rychlo ubehne..... 😎
@silvinnka Tak to mas fajn ze mas taku robotu 😎 😎 Tak sa testni a ja Ti budem drzat pastiky....Ja asi tiez neodpolam.......ked budem mat test doma bude ma to velmi lakat...Takze asi testnem skorej 😀 😀 😀

renattka24
11. apr 2011

@squella Uz sa to blizi 😀 😀

silvinnka
11. apr 2011

@renattka24 🙂))

makovicka53
11. apr 2011

@renattka24 no veru ...uz nech je rano 🙂

squella
11. apr 2011

Baby, ďakujem, že držíte palce, fandíte a myslíte na mňa - už len hodinkuuuuuuuuuuu 😀

squella
11. apr 2011

@luly3 tú hodinku už počkám 🙂)))

petuska123
11. apr 2011

@squella a test si si robila???

silvinnka
11. apr 2011

@squella tfuj,tfuj, ....pride dobra sprava 😎

renattka24
11. apr 2011

@silvinnka 😀 😀 Ano ano uz to zacne 😀 😀

mabumi
11. apr 2011

@squella tik-tak, tik-tak, tik-tak...
tikajú, tikajú, a čas plynie a plynie.... a dobré správičky sa blížia a blížia. a potom ďalšie a ďalšie.... 😀 😀 😀 😀

renattka24
11. apr 2011

@squella Napinave je to ako guma na nohaviciach 😀 😀 Oni vedia, ze caka tak vela ludi na ich telefonat 😀 😀 Tak uz volajte 😅

squella
11. apr 2011

Baby, tak neviem, či je to dobrá správa, ale mám prísť ešte raz vo štvrtok - zatiaľ tam nič nevidia.
Máte aj s takouto verziou skúsenosti???

squella
11. apr 2011

@renattka24 Renči a ty ako?????? Už???????????? daj boh, nech aspon tebe tie hormony vyskocia!!!!!

renattka24
11. apr 2011

@squella Moja no co Ti mam povedat.Ja som tak mala ist v Januari znova na krv tiez za 2 dni.....ale mala som to negativne.....Ale boli aj ine pripady kedy tiez isla zena znova na testy a tam sa to potvrdilo....mozno to pomalicky stupa.....Ved uvidis.Hlavne nemaj strach este neni nic stratene 😎

mabumi
11. apr 2011

@squella a prečo máš znova prísť, bola tam nejaká hladina HCG 😕 ?????? asi áno, len je zatiaľ pod 10 🤐 . asi čakajú, že bude ráááásť 😅 , tak to by bolo dobré. ČI?

renattka24
11. apr 2011

@squella Ja idem az vo stvrtok na krvicku 😎 Takze budeme cakat spolu 😀 😀

renattka24
11. apr 2011

@mabumi Asi som to zle napisala.Nebola som ja dnes na krv.... 😀 A myslela som ze nech tebe uz konecne zavolaju 😀 Ano mala som tiez nizku hladinu HCG a sice mi to nepovedali ale dufala som ze zacne pekne stupat.A mozno aj v Tvojom pripade cakaju,ze zacne stupat.Keby si to mala uplne bez sance tak by ta znova nevolali na krv.....

makovicka53
11. apr 2011

@squella ahoj moja akoze nic nevidia myslis z krvicky?

luly3
11. apr 2011

@squella ty si dnes 10 deň?????ak ti povedali že tam nič nevidia
to znamená že HCG nieje čiže 0 v niektorých centrách sa chodí dvakrát
či náhodou sa embryo neuchytilo neskôr 😉 ja som tak chodila v GF

squella
11. apr 2011

Baby, tak ja vám fakt neviem, možno fakt nízka hladina, lebo vraj to bolo zatiaľ negatívne a v Gynfive to vždy robia 2x, t.j. aj na 14 deň. Ale to už budem vedieť asi na betón, veď aj mrcha má prísť. Ale snáď nepríde a hladinka nám vyskočí 😉
@renattka24 jasnačka, čakáme spolu - teším!
@silvinnka veru, den blaznov sme vsetky tri absolvovali a uz to spolu dobojujme 🙂)) do prešťastného konca 😵
@makovicka53 a tebe držím pästičky, palčoky a všetko, čo sa len dá na zajtra!!!! Inak sa cítim v pohode, vlastne nič necítim, ani bolesti, ani zle mi nie je, už aj tlak v cicikoch pomynul............ ale............nádej umiera posledná, či nie??? 🙂
@petuska123 testy som si nerobila
@luly3 testy som si nerobila

squella
11. apr 2011

@makovicka53 áno, z krvi, dnes 10 den a zatial negativne.

makovicka53
11. apr 2011

@squella samozrejme ze ano...drzim ti silno palce nech to len pekne nabehne 😉 10 den a inym to uz ukazalo na 10den?v heliose testuju len na 14 den a mrch by si kedy mala mat?mna stale boli brucho ako na mrchu tak uvidime 😅

renattka24
11. apr 2011

@squella Takze cakame spolu 😀 Aj som chcel testnut skorej ale bojim sa,takze to nechame na stvrtok 😎 😎
@makovicka53 Zajtra si na rade,snad to uz konecne vypukne lebo je to tu na nervy........ 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre