Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

renattka24
12. apr 2011

@dorotka66 😀 😀 😀 Ja ich tiez stale pozeram 😝

dorotka66
12. apr 2011

@renattka24 ešteže vieme kde ich nájsť 😀

brita
12. apr 2011

@dorotka66 Dorottka, ano, dnes je blby den, aj pre nas. Ale vies, my sa snazime s manzelikom nestresovat z toho vsetkeho. Ked prisiel manzelik, tak sme si hned urobili kavicku, potom manzelik vonku nakladal taky rozbity beton na vozik, ja som mu drzala dazdnik nad hlavou ako na Formuli 1 😀 , kym on nakladal, lebo strasne lialo, tak sme sa z toho smiali. 😀 A potom sme si povedali, ze ved nie je vsetkym dnom koniec, ze z toho nebudeme robit tragediu, ze su aj horsie veci. No a uz sme sa zacali bavit o dovolenke 😀 😀 😀 😀 Takze takto sa my s tym vyrovnavame. 😉 Neboj sa, raz to urcite vyjde, len to netreba vzdavat. 😉

@renattka24 Moja, no na 11. den po ET by uz mal aspon mamatest 10 nieco ukazat,ale nie je to na 100%. Ja som skusila na 10. den po ET a nic, bola som smutna a bolo mi to uz viac-menej jasne, ale az kym mi to nepotvrdili dnes z krvi, dovtedy som lieky pekne brala, lebo co ak.... Na to pozor! Nahoda je blbec. 😒 Nikdy sa nenechaj zblbnut, lebo clovek nikdy nevie. Ja ti velmi zelam, aby si mala krvny testik pozitivny, aj to sa moze skutocne stat. Takze, pekne cakaj a ber lieciky, dobre, moja? 😉 Moc ti drzim palcely.

makovicka53
12. apr 2011

@dorotka66 cau dorot ako sa citis moja?

makovicka53
12. apr 2011

@brita moja moc ma to mrzi

dorotka66
12. apr 2011

@makovicka53 čao makovička asi presne ako ty, práve uvažujem, že si idem vybiť zlosť na rotoped!!!!! 😀

brita
12. apr 2011

@makovicka53 No co uz, zivot ide dalej a ako spieva Ozzy v jednej nadhernej pesnicke: "Time waits for no one....". Je to tak.

renattka24
12. apr 2011

@brita No ja viem ze mozno sa to zmeni ale ta pravdepodobnost je veeeeelmi nizka.Neboj lieky budem este uzivat.A uz sme sa s manzelom dohodli ze pojdeme hned aj na konzultaciu ako budeme mat potvrdeny negativny test.A ideme do Tretice na KET a ak sa to nepodari dame si dlhuuuu pauzu 😀 Takze dovolenka?Kam pojdeme?? 😀

brita
12. apr 2011

@renattka24 Super, Renatka, presne tak treba. 🙂 Nenechat sa zlomit! 😉 Zivot pokracuje, aj ked sa parkrat potkneme. 😉 My pojdeme na dovcu asi do Norska, autickom, mame taky karavanik. 😉

renattka24
12. apr 2011

@brita Tak paradicka.To musi byt zazitok ist tak na dovolenku 😀 Tak treba acerpat nove sily a na jesen sup znova do toho 😎 A dakujem este raz za povzbudenie 😀

renattka24
13. apr 2011

Dobre ranko dievcata 😎 Aka bola noc??Ja som dnes testovala a samozrejme tam bola zasa len ta jedna hnusna ciara 😠 😠 Takze zajtra mi to krv lpotvrdi.......ale som nastartovana do dalsieho kola 😀 😀 Dnes cakame na koho krv???

luly3
13. apr 2011

dobré ránko 🙂
@renattka24 moc moc ma to mrzí že je iba jedna 😠 teraz načerpaj energiu a šup
pre mrazáčiky v máji 😉

renattka24
13. apr 2011

@luly3 Vies co?Teraz som sa pozrela na ten test a ked dam do urcitej polohy je tam DUCH!!!! 😀 Ale neni to neskoro?Ved dnes som 12 den po ET a zajtra idem na krv oni tam zasa nic nenajdu. ☹ Je mozne ze by sa tak neskoro uhniezdilo??Ale nebudem si radsej robit nadej.A este k tomu zacinam byt chora. 😠 😠

derylka
13. apr 2011

ahojte babule... mám na váááás prosbu .......... v utorok - pred týždňom som bola na ET... od štvrtku mám v kuse zvýšenú teplotu .. v kuse to znamená... ked ráno otovorím oči.. všetko je v pohode.. akonáhle sa začnem hýbať hneď mám zvýšenú - t.j do 37.5 ... včera už stúpla na 37.7... aj ked necítim sa práve najlepšie... okrem tej teploty... neuveriteľne bolia kríže.... a od včera tiež taký divný šedastý výtok - alebo čo to je... kedže beriem utrogestan, neviem či to je z neho alebo príznak niečoho iného..
... chcela som sa spýtať.. nemala ste niektorá takéto niečo?........

vopred ďakujem za akúkoľvek odpoveď...

dicinka1
13. apr 2011

ahojky baby..som čakatelka na // 😉 som po KET...vkladali 2 blastocysty..mala som PK.. už som v tejto teme kedysi bola...a bola som úspešna...mam dcerku po 2 IVF+ICSI..mala som 6 zmrazenych..no ešte neviem kolko mi ostalo..ak to teraz bude pozitivne,tak dufam,že už neostalo nič,..kedže dalšie dieta ,by sme nezvladli určite..finančne..aj to teraz len LTT..kedže manžel je už na inv. dochodku ma 25 rokov.-..odišli mu obličky.. ☹

renka1801
13. apr 2011

Žienky ja sa tiež k Vám pridávam, síce už nečakam ako to dopadlo, lebo už to vieme. Ja som si robila mama test na 10. deň po transfere a boli dve //. A včera sme už boli posledný krát v centre na tehotenskom sone , kde už bolo počuť a vidieť aj srdiečko. Toto bolo moje 2.IVF a tiež ICSI.Držím palčeky všetkým čakateľkám, aby sa to uchytilo a ostalo 9 mesiacov. 🙂

renattka24
13. apr 2011

@dicinka1 Vitaj medzi nami.Tak Ti prajem krasne silne // kolajnicky.Teraz cakas 14 dni na krvicku??Mas peknucku dcerku 😎

dicinka1
13. apr 2011

@renka1801 super!!!gratulujem 😉 keby to tak všetkým vychádzalo.. 😵

renka1801
13. apr 2011

@dicinka1 ak sa možem opýtať a pri KET sa tiež užívajú nejake inj alebo lieky? My tiež mame ešte zmrazene 2 blastocysty.

petuska123
13. apr 2011

@renka1801 tak ti gratulujem mna caka 1 ICSI ale este musim cakat kym sa ozvu s poistovni

renattka24
13. apr 2011

@renka1801 Gratulujem mas ohromne stastie.Konecne su tu dobre spravicky 😀 😀

dicinka1
13. apr 2011

@renka1801 lieky...ale dost lacne..dupaston + estrimax...nič viac...je to len na rast sliznice+ na udržanie babetka.. 😉

renattka24
13. apr 2011

@renka1801 Ja mam za sebou uz 2x KET.A a nou uzivaju sa lieky.Najprv by Ti mali pripravit maternicu a hlavne sliznicu na prijatie mrazacika.Je to asi individualne u kazdej zeny ale Estrofem uziva skoro kazda zena a potom par dni a po transfere zacinas uzvat Utrogestan.Ja mam predpisany aj Prednison a Anopyrin....takze uvidis co ti naordinuju 😀 Tak drzim pastiky 😎

luly3
13. apr 2011

@dicinka1 aaaale 😅 😅 😅 ahoj teším sa s tebou a držím moc moc palečky
a budú dve 🙂 a malá Emmka bude mať súrodenca 😉

squella
13. apr 2011

@dorotka66 Ach jaaaaaaaj, to je zase "dobrá" správa - prečo to nemôže už konečne výjsť???? ☹ No, poviem ti, ze aj mne bolo do placu, a azda som aj daku slzu vyronila, ked som bola na tej prvej krvi na 10. den, ale ako som už písala, nádej umiera posledná, takže mi nezostáva nič iné, len veriť do štvrtku 😉
Fakt mi je to moc ľúto, teba aj makovicky...

katy2
13. apr 2011

@dicinka1 dici 😵 😵 😵 😵 😉
cauko a vitaj v staronovej teme 😉 sak sme ju spolu rozbiehali, pamatas? 😉 myslim silno, silno na tvoje bublinky...
@renka1801 gratulujem 😵

renka1801
13. apr 2011

Ja sa len pýtam že ako to je pri KET , keby že do budúcna., ešte využijeme našich dvoch snehuliačikov. Ja už mám jedného syna a teraz po 10 rokov je to pre nás taky malý zazrak. Dakujem všetkým za blahoželania, ale vytešujeme sa ešte tak potichúčky, lebo už som mala raz v 8, týždni samovol. potrat tak , kym prídeme aspon do 12. týždňa tak až potom budeme prešťastní.

luly3
13. apr 2011

@renattka24 ja neviem či je dobre na 12 deň duch je možne že sa
ti embryo uchytilo neskôr 😉 veď zajtra uvidíš na krvičke aká bude 😉
držím palečky 😉
@renka1801 gratulujem

squella
13. apr 2011

@renka1801 Gratulujeeeeeeeeeeeeem 🙂

dicinka1
13. apr 2011

@katy2 ahojky..dakujem.. 😉 dnes som testla..ešte len včera bol vklad...ale ....je tam dušik 😉 ešte len takýýýý slabunkýýýý..snad bude silniet..dala som si aj to lepidielko na embryjka 😉 120 € to stalo..tak snad to bude stat za to.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre