Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

tinusasa
12. máj 2011

@mabumi velmi velmi Ti to prajem aby to vyslo treba tomu naplno verit a nepripustat moznost ,ze co ak nie. Aj ja sa snazim mysliet pozitivne ale niekedy sa to neda 🙂

renattka24
12. máj 2011

@mabumi Tiez si myslim ze si ich zaplatit ved potom priprava na transfer neni az taka tazka takze nechame si ich a kto vie mozno po porode budem ako Jablon a budem rodit zasa o 9 mesiacov 😀 😀 Hovori sa ze zena po porode je v dobrom aj psychickom aj fyzickom stave a ze rodi potom ako Jablon 😀 😀 Juj dnes Ti velmi drzim pastiky.Ale urcite to dobre dopadne a som presvedcena o tom ze sa chytia a poriadne 😎 Tak sa drz a potom uz len oddychovat na slniecku 😎

mabumi
12. máj 2011

@tinusasa ved to 😒 . ja som doteraz ani nejako intenzivne na to nemyslela, akoby taky obranny mechanizmus, ale dnes ked mi povedali, ze sa prebralo to jedno, tak taka laska ma zahrnula 😵 😵 😵 . a zasa som v tom 😀

mabumi
12. máj 2011

@renattka24 ano, o tej jabloni som pocula, aj ja sa na to spolieham 😉 . uz len ten prvy pôrod nejako privodit 😀

renattka24
12. máj 2011

@lume No ved uvidime ako sa rozmrazia potom Vam poviem ked sa budeme chystat na dalsie babenko 😀
@pici Ja by som to asi tiez neurobila, tak ako Luly ale pockat myslim nase embryjka by som nedarovala ale vajicka no neviem.....rozmyslala by som ako moje dieta vyzera,ci sa na mna podoba 😀 Ale vdaka Tebe mozu mat mamicky nadej ze budu mat deticky....... 😎

tinusasa
12. máj 2011

@mabumi to je dobre znamenie 🙂 urcite to vyjde 😵

renattka24
12. máj 2011

@luly3 Ahojky 😀 No neboj neprdbehnem Ta 😀 Ale co Ti poviem vsetky Tri sestri sme tehotne 😀 😀 😀
Njamladsia je prva, potom idem ja a najstarsia na koniec 😀 To budu Vianoce.
No citim sa tak divno sice mi rano neni zle ale doobeda mi nic nechti papat, nizky tlak,bolesti v podbrusku teda stale pichynie a palenie, krize bolia a prsia ani nehovorim!!! No uplny Hypochonder 😀 😀 Ale to patri k tomu.Uz sa tesim kedy budem mat poriadne brusko 😀 A ty ako???Ako sa citis?

pici
12. máj 2011

@renattka24 ja som taka openmind :D tak sa dokazem povzniest nad touto myslienkou, keby som ja na to embryo cakala, dokonca zivota by som dakovala zene, ktore mi ho da / aj ked je to anonymne/... jasne ze to vsetko vyplynulo zo situacie , ze sme tym vsetkym museli prejst aj my. keby som otehotnela prirodzene, mozno by to bolo pre mna nepripustne...

luly3
12. máj 2011

@renattka24 ja odpadnem 😀 😀 😀 to vážne všetky ste tehule 😀 to bude
veselo keď sa stretnete čo 😀 😀 😀 a všetky aj čakáte prvé dietatka ?????
mnooo ja už tak bruško necítim iba sem tam 😉 už ani 2 dni nevraciam
tak snááád už bude lepšie inak mna tiež bolia kríže a prsa ani nehovorím 😉

renattka24
12. máj 2011

@luly3 Ano to vazne.A nikto to neplanoval teda az na nas.Ale my sme to tajili takze nas mladsia sestra predbehla s oznamenim ze je tehulka a ked sa to uz hovorilo tak sme to pvedali aj my celej nasej rodinke a v ten den som mala zrovna narodky 😀 😀 No mladsia sestra a ja cakame prve babatko a starsia uz caka 3 😀 😀 😀 Bude veselo.Ak vsetko dobre dopadne v zime by som chcela aby sme si dali urobit spolocne fotky s bruskami 😀 😀
Ja na stastie nevraciam...zatial....a ja ani nechcem 😅 Uz mas aj presny termin porodu??

renattka24
12. máj 2011

@pici Tak to asi ano keby si neprechadzala tym cim prechadzas, myslim ze by si mala urcite iny nazor.Tak Ti prajem aby si uz co najskorej bola tehulka 😎

pici
12. máj 2011

@renattka24 dakujem :D

adka1000
12. máj 2011

baby, ja vám tak závidím / ale v dobrom /, že ste už všetky po transfere. ja som zatiaľ na príprave na transfer

pici
12. máj 2011

@adka1000 neboj :D a kolko este budes pichat?

mabumi
12. máj 2011

ahojte, tak uz som cakatelka 😵 , vlozili mi nakoniec obe - prehovorila som ich, ze chcem aj to slabucke, nech mu dame sancu 😅 . ja mu verim 🙂

@adka1000 a teba kedy caka transfer? budeme spolu stresovat pred vysledkami? 😀

silviami
12. máj 2011

@mabumi gratulujem, super, že prežili rozmrazovanie, chcem sa len spýtať, mala si pk? Asi si to písala, chcem si len overiť, čím sú embrijká staršie, tým sa ťažšie rozmrazujú, či to aj u teba platilo

mabumi
12. máj 2011

@silviami dakujem 🙂 . ano, mala som PK a u mna sa to teda nepotvrdilo. to slabe embryjko samotne by mi pri ET asi ani nevlozili, ale tak teraz pri vklade toho lepsieho mi ho dali 😵 . neviem aka bude uspesnost, ale prebrat sa prebrali 😉

lume
12. máj 2011

@mabumi Tak Ti drzim palce a snaz sa lezat par dni v posteli. Ja som bola rada, ze mi transfer vysiel na piatok a sobotu, nedelu som viac menej lenosila v posteli.

mabumi
12. máj 2011

@lume hej, aj ja sa snazim, snad to vydrzim, lebo ja som taka vrtula 😀
uz som sa ta tusim pytala kedy testujes, vsak? v utorok 😀 ?

luly3
12. máj 2011

@renattka24 to je super 😅 😅 😅 mnooo mne začalo byť zle až tak v 7 tt
takže ešte čakaj :D :P

renattka24
12. máj 2011

@luly3 Nieee ja neceeeem.Ale asi to pride, pretoze vazne rano mi je tak zvlastne a nic mi hned nechuti....ved uvidime. 😀
@mabumi Ahoj.Tak ako sa nam citis?Pekne oddychuj aby sa fazulky poriadne zahryzli a nezabudni na hladkanie a prihovaranie sa brusku 😀 😀

mabumi
12. máj 2011

@renattka24 ahoooj 🙂 , mam sa celkom dobre, zatial len lezim. a dnes este aj budem 😀 . to mate uzasne, ze ste vsetky tri tehotne 😅 . aj my sme tri sestry, tak si to viem predstavit, to by bolo naozaj super. aj byvate blizko seba?

renattka24
12. máj 2011

@mabumi Tak len oddychuj. 😎 No starsia aj mladsia byvaju u rodicov a my sa s manzelom stahujeme k Svokre 😀 To mame asi pol km od seba 😀 😀 mozno budu deticky spolu chodit do skolicky 😀 😀

mabumi
12. máj 2011

@renattka24 ku svokre 😕 ? no tak ale ked budete tak blizko aj so sestrou aj s vasimi, tak môze byt 😀 😉 no to isto asi budu chodit spolu 😵

lume
12. máj 2011

@mabumi V pondelok idem na krv, ale asi si spravim aj tehot.test, len este neviem kedy. A lez, nech sa uhniezdia 😵

mabumi
12. máj 2011

@lume ja lezim 😵 . a ako sa citis?

tanikaheja
12. máj 2011

ahojte kocky, som tu nova, dnes som bola na UZG som po druhom KET a sme tehu 4 tyzden po transfere aj z krvi nam to potvrdili 🙂 trosku mam ale obavy lebo rano som trosku spinila ,potom zas nie beriem estrofem a utrogestan tak snad sa to udrzi.

mabumi
12. máj 2011

@tanikaheja gratulujem 😵 😵 😵 a bude to jedno babo alebo dve? 😅

renattka24
12. máj 2011

@tanikaheja Gratulujem.No z toho spinenia sa moc netrap,niektore zeny,dokonca moja sestra spinila do 4 mesiaca...tak sa pekne sanuj.
@mabumi Hej ku svokre 😀 😀 Ale budeme mat vsetko zvlast tak hadam to nejako fungovat bude 😀 😀

mabumi
12. máj 2011

@renattka24 hadam hej a ked bude husto, tak mas predsa blizko utocisko 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre