Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

janula13
24. feb 2009

bobjan, nikdy nevies, pozri ja som neverila od ET, brala som to hned ako neuspesny pokus, uz som sa chystala na dalsie...naozaj, nikdy nevies 😉

matiasko
24. feb 2009

pomali som zacala pochybovat ale skusim tak o 3 dni to je aj den kedy mi chodi mrcha 😝
tak uvidime.ja som najprv taaak strasne tomu verila ze sa to tento raz podari a staci jeden test a hned stratim nadej ☹ vsak urcite to poznas 😲

matiasko
24. feb 2009

janula teraz som si pozrela tvoj album 🙂
ta ciarocka na 8.den po ET tam je alebo nie?
je ju vidiet az od toho 9.dna 😉

pahu
24. feb 2009

Matiasko, Bobjan, Janulka.... Tak ja sa Vam trom teda priznam.. Ja som testla aj vcera, 6.den po ET a mam tienik.. Dnes som testla rano zase, po celom dni co som vcera spinil a negativne.. Mam sice iny druh testu, ale aj tak.. Ciarka by tam mala byt aspon slabulinka..... 😒 A spinim a brucho ma stale boli na mrchu.... Take tlaky, akoby mala prist, uz treti den... Bojim sa....

larita112
24. feb 2009

pahu našla som ťa 😉 moja ty si to nevydržala... no neviem, čo ti na to povedať... skúsila by som ešte zajtra a ten istý test ako prvýkrát...
a nebooooj sa (aj keď hovorí ti to tá pravá... ja mám tiež veľký strach)

a ahojte babulky... 😉 som sa vám sem votrela, ale patrím medzi vás... tiež čakám po transfere - už po šiestom... a držím vám všetkým palčeky 😉

pahu
24. feb 2009

Laritka 😉 Taky isty uz nemam. Teraz mi manzel kupil to co mali v prvej lekarni, ten Rapiclear... Uvidime. ak som tehu, musi to ukazat aj tento test... 😉

larita112
24. feb 2009

no jasné, že musí... a kedy si ho chceš urobiť - zajtra ráno? moja moc na teba myslím...
ja neviem, či si urobím alebo či vydržím...

pahu
24. feb 2009

Laritka, tym ze som tam mala tienik vcera, chcem testovat kazde rano a uvidime... Stratit nemam co, len ak ziskat 😵 A netrap sa s testovanim ak vydrzis... Ja som teraz nevydrzala, hnala ma strasna viera v to, ze sa to podarilo a ja som to chcela hned vediet 😀

larita112
24. feb 2009

a možno práve kvôli tej strašnej viere sa to podarilo... zajtra mi daj vedieť aký bol ďalší ranný testík... som si istá, že pozitívny a dnes to bol len starý a nekvalitný test... 😀 😉

pahu
24. feb 2009

Laritka... 😀 Urcite Vam dam vediet, aj keby bol negativny aj pozitivny, oki? Vsak do piatku mam este cas na 2// 😵

snazivecuztata
24. feb 2009

Pahu ty mala nedockavica

luly3
24. feb 2009

pahu tienik je super 😉

bobjan
24. feb 2009

Pahu, ty si teda hviezda 😵 som zvedavá, ako to s tebou dopadne, verím, že sa objavia // 😵

snazivecuztata
24. feb 2009

Bobjan urcite sa objavia len Pahu testuje skor ako otehotnie 😉

janula13
24. feb 2009

pahu ty potvorka, ale aspon si sa priznala 😀 nuz ja som mala ten 8 den tienik, ale ked uschol, tak zmizol, takze ani v albume ho nevidno, ale na 9 den mi dokonca na menej citlivom teste uz vybehla ciarka bez debaty, zo dna na den, tak som len cucala s otvorenymi ustami a tep som mala asi 300 cely den a tisic krat som pozerala na ten test a nemohla tomu uverit...Pahu, ked testovat, skus ranny moc, ten prvy, koncentrovany, nie ked cely den pijes...ja ti poviem, ja som myslela ze ked tam bol ten tienik, tak som si to vysvetlila tak ze kedze test bol mokry, tak presvital ten testovaci pasik...a ..tak si ma potesila ze tam bol, ono fakt aj od znacky testu zalezi, ale tak ci tak, zajtra bude mozno uz silnejsi tienik, ak nie palica, to hned zapnem pc a budem ta hladat, kde pises, ze tam zase je 😉 ja si myslim pahu, ze budes maminka a este aka pekna 😀

snazivecuztata
24. feb 2009

Pahu a inac snad neplanujes na mna nejaky podraz? ja uz si vyclenujem miesto nad postelov kde budem lepit tie novinove ustrizky o senzacii sestorciat 😠 ved vies, ze som na teba vsadil, ze sa budem mat konecne moznost chvastat s medialnou hviezdou 🙂

snazivecuztata
24. feb 2009

Janulka achoooj kedy zacneme studovat

janula13
24. feb 2009

Matiasko, ved to na 8 den tam ta ciarka nie je, uschol a zmizla a na 9 je, dokonca na tom menej citlivom silnejsia ako na citlivejsom, lebo som si robila v ten den dva, kedze som tomu nemohla verit...a vidis, clovek by si myslel, ze kedze cakam dvojky, ze mi nabehne vdaka silnejsiemu hcg skor, ale ja som testovala 1x az na 8 den, aj to skor zo srandy ako s nadejou, ten test -negativny ma ani nejak nerozhodil, ale ten pozitivny teda ano 😀
ale mne nevkladali po PK, tak je to asi aj tym...

bobjan
24. feb 2009

snazivec, no veď to je to. Pahu rýchlejšia ako guľový blesk...

Zajtra som na teba Pahu zvedavá, ale nájdem si ťa až večer, už som dnes skončila PN a tak od zajtra makááám.. 😒

luly3
24. feb 2009

pahu a kolky den si po ket????

babulka123
24. feb 2009

ak niekedy budete v tom ze ste uz uplne na konci kuknite si Katusku23, jej pribeh.. a stale bojuje.. takze...
Katuska.. drzim ti velmi palce

janula13
24. feb 2009

snazivec,aky bol nakup, co ste nakupili?Nuz studovat?ja studujem stale, ceny matracov, zavinovaciek, postelnych suprav 😀

luly3
24. feb 2009

babulka ahoj

babulka123
24. feb 2009

janulkaaaa heheheh kupila somm si taku sadu k Avent flaskam a k odsavacke milieka , ze su to take kelimky a ked odsavas tak priamo do toho, ma to aj dudel takze mozes hned aj babtku dat hned pit alebo to odlozis do mrazaku. take super.. a vyslo ma to na par korusn

snazivecuztata
24. feb 2009

Janulka docela to uslo aj ked nejak moc sme nenakupili len za nejakych 37tisic 🙂 ale mame nadstavce na odsavacku a potom ked ju uz nebudeme potrebovat super nadobky na veci k rybam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 jaj a nejake tie sampony aby som bol pekne vonavucky

janula13
24. feb 2009

no take cosi, hej o tych nadobkach viem, samozrejme z netu, ja som nejak v nakupoch nepokrocila, ale chystam sa stale 😀
snazivec budes vonavucky ale aj cistucky 😀

chruminka
24. feb 2009

a ja ze kde ste vsetky zmyzli 😉

babulka123
24. feb 2009

janulka ale zistila som ze tu u nas sa to ani troska neoplati

snazivecuztata
24. feb 2009

janulka hej kupil som si take, ze aj necisty chlapci su cisty ci ako 🙂

chruminka
24. feb 2009

citam,ze babulkovci boli na nakupoch 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre