Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jajka1980
30. sep 2011

@ursula5 ...prepáč, bola som v záhrade oberať jablka...ja mám isť na krv v stredu... 🙂 Tak dúfam, že do vtedy nepride mrcha.... 😒 🙂

ursula5
30. sep 2011

@jajka1980 ty sa máš že už v stredu ja až na ten ďalší pondelok 🙂

ursula5
30. sep 2011

@dasyka jasné že sa môžeš pridať, veru je to normálne ja tiež absolútne nič necítim a som 6 deň po ET a @jajka1980 je 9 deň a tiež nič, mňa teraz pobolieva žalúdok a hlava ale dnes som moc ani neodpočívala ni neležala furt niečo vybavujem 🙂

saska1
30. sep 2011

ahojte baby...takže dnes je 14 deň od ET a bola som na krvičke...a prvýkrát v živote a po 5rokoch snaženia som počula vetu "ste tehotná"...síce hcg sa mi zdá dosť maličké (len 66) ale tak hádam to bude len rásť...chcem vás týmto povzbudiť, že to ide...absolvovali sme 1.IVF, a všetko sa mi zdá, že prebehlo tak nejako ľahko a rýchlo...po ET som bola dva týždne doma, oddychovala som.a ozaj, test som si urobila až po tom, ako mi sestrička oznámila tú krásnu správu.
držím vám všetkým palce

jajka1980
30. sep 2011

@ursula5 ...ale ved aj tebe to prejde raz-dva....a po vklade mi lekár napísal, že na krv o 14 dni...a to je teda v stredu...už keby bol aspon utorok večer.. 😀 😀

jajka1980
30. sep 2011

@saska1 ..blahoželáááám...super správička...tak nech len rastie... 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

saska1
30. sep 2011

jajka1980 ....ďakujem z celého srdiečka.... 😵 😵 😵
a nech vám tie dni čakania rýchlo ubehnú 😉

jajka1980
30. sep 2011

@dasyka ...ahoj dasyka...samozrejme, že sa môžeš pridať 😉 ....ja mám dnes 9 den po IVF...a tiež nič necítim...som v pohode...žiadne bolesti v prsiach, podbrušku...proste nič 🙂 😀 A najlepšie na tom je, že mala by som oddychovať ale pravda je taká, že sa to nedá.Ked ležím, stále rozmýšlam, či sa to podarí alebo nie...ale ja verím...a namiesto ležania a oddychovania som bola teraz oberať jablka a idem piecť fajny jablkový koláčik... 😉

jajka1980
30. sep 2011

@saska1 ...nieje zač dakovať....prajem každej z tohto fora, aby sa to podarilo a písali tu len samé suprové správičky ako ty... 😉

saska1
30. sep 2011

jajka, a ešte jeden postreh...bola som dosť nervózna z toho, že som nič necítila...žiadne to povestné pichanie v podbrušku. ( v podbrušku ma pichalo tuším iba prvé 4-5 dni po ET)..prsia- tie ma boleli už od OPU, takže to som ja ako príznak brať do úvahy nemohla.. 😝

jajka1980
30. sep 2011

@saska1 ...ja som mala bolesti v podbrušku prvé dni po IVF...ale boli len také zhruba 5.minútove...a teraz nič neboli , nič nepichá, hoci ked sa ostrejšie zdvihnem alebo postavím, pichne ma len v podbrušku pri vaječníku...Inak pohoda...dúfam, že bude všetko tak ako má byť a že sa to tento- krát podarí.. 🙂

eva76
30. sep 2011

@adlerka
blahoželám

ursula5
1. okt 2011

@jajka1980 ja Ti poviem tiež toho moc neoddýchnem, furt sa snažím niečo robiť teda ani sa nesnažím ale musím však keby som len ležala tak ma vystrie 🙂 a iba rozmýšľam, vidím že viaceré tu nemajú žiadne pocity po vklade tak hádam sme na dobrej ceste 😀 😀 😀

ursula5
1. okt 2011

@saska1 gratulujem a prajem krásne tehotenstvo a maličkému nech sa riadne zabýva 🙂

jajka1980
1. okt 2011

@ursula5 ...chápem,...Takže si na tom rovnako ako ja...Vždy niečo robím...a keby som len ležala, asi ma tiež vystrie... 😀 ...ale možno je to lepšie, ked sa človek trocha hýbe...možno to prospieva aj embryu...a skôr sa zabýva... 🙂 🙂 🙂 🙂

ursula5
1. okt 2011

@jajka1980 no len keby mi dalo nejaký signál "HEJ mamička už som zabývané" 😀 😀 😀 aby som toľko nerozmýšľala nad neúspešnosťou 🙂

jerry23
1. okt 2011

@ursula5 nad cim rozmyslas?..to co citam?...sikovno zmenit mysel..

jajka1980
1. okt 2011

@ursula5 ...no....keby sa to dalo nejak jednoducho zistiť....proste bez testu 😀 ....pretože eaj ja rozmýšlam, či sa to podarilo....ale bola by som šťastná...

ursula5
1. okt 2011

@jerry23 rozkaz moja!!! chýbaš mi tu a čím som dlhšie doma tým je to horšie ako si ma pozitívne myslenie opúšťa neviem prečo? potrebujem rozptýlenie 😀 😀

jerry23
1. okt 2011

@ursula5 mojo...ved sme na skype spolu, aj na FB...hocikedy mozeme popisat....nerozmyslaj negativne...ved preco by to nemalo ti vyjst...ved uz mas dvoch fesakov velkych, tak aj toto pekne vynosis

ursula5
1. okt 2011

@jerry23 ja viem, že si píšeme aj inde ale tie Tvoje komentáre a to kontrovanie mi tu chýba 😀 😀 😀

ursula5
1. okt 2011

@jerry23 ja to vynosím len aby sa to prilepilo, mala som si zobrať kanagón na vklad!!! ten držal vždy dobre aj za komančov 😀 😀 😀 😀

jerry23
1. okt 2011

@ursula5 neboj...budem sem chodit...ved aj chodim...a coby sa neprilepilo...ved uz je prilepene...uz sa nebude chciet od teba malemu babu odist....

ursula5
2. okt 2011

@jerry23
@jajka1980 baby začala som trošku špiniť, mám volať Helios nie je to nič strašné len tak naozaj trošku 🙂 hádam je to dobré znamenie, včera som mala dostať oficiálne menzes je to tým?

luly3
2. okt 2011

ahojte
@ursula5 niektoré ženy v čase menzesu trolilinku špinia niekedy to je dobre znamenie 🙂
kolko si po ET????

ursula5
2. okt 2011

@luly3 dnes 8 deň a je to fakt len trošku

luly3
2. okt 2011

@ursula5 tak držím palečky 😉 pekne odpočívajte s vyloženými nohami kolko ti vkladali
embryok?????? a je to tvoje 1 IVF????
ja tiež čakám po IVF mne sa podarilo na 5 krát 😕 😉

depa
2. okt 2011

@ursula5 ahoj moja ja som vo štvrtok bola na prenose kedy sa možu embrijka uhniezdovat trocha sa bojim troška som mala jemne ružovo hnede ked som išla na vecko fakt mam už teraz boja....už si si robila testik

ursula5
2. okt 2011

@luly3 vkladali mi len jedno a je to moje prvé IVF, čo sa Ti podarilo na 5 x? po 5IVF si otehotnela?

ursula5
2. okt 2011

@depa vôbec neviem kedy sa uhniezďuje po prenose, ja mám dnes bola lebo som začala špiniť troška, ale testík je ešte zbytočné robiť si myslím

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre