Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

angel78
12. mar 2009

ja vas dievcata obdivujem, ze viete vydrzat a neurobitesi test aspon zo zvedavosti 😉 ja to asi nevdrzim. viete aky test si kupit abt bol najcitlivejsi? 25mIU alebo 10mIU?

kuspitka
12. mar 2009

angel ak chces kup si ten 10mIU
tak ja neviem ci budem zvladat netestovat ked budem tehu na velku noc uvidim co bude

angel78
12. mar 2009

hej je to tazke,tiezmam zavazky, ze vydrzim ale pokusa ma to... kuspitka, je to tvoje prvy krat?

kuspitka
12. mar 2009

nie moja ja mam za sebov 1IVF,2KET,a teraz som zacala 2IVF a picham si uz gonal

majkabb
12. mar 2009

ved vie potom by to velmi bolelo a to sklamanie ,,ale vydrzime aj to ak by nahodou!!!!! 😵

kuspitka
12. mar 2009

majka hej budeme musiet..ked nepride mrcha som tehu..teraz chodi presne ako ma

majkabb
12. mar 2009

ja som medzi vami novacikom ,,je to moje 1

angel78
12. mar 2009

jasne, co ta nezabije,ta posilni 😀 to je moje kredo.. kuspitka, drzim palceky, aby si mala kvalitne embryjka... to je dolezite.. a majka, tie tvoj eprejavy jasne hovoria o pozitivnom, tak sa tes 😉

kuspitka
12. mar 2009

tak ja uz mam zasebov to..
tak dufam,ze toto je moje posledne..chcem mat dve deti naraz

majkabb
12. mar 2009

tak pa holciny ,,idem si spravit nieco papat a potom trosku lahnut ,,dnes som mala velmi narocny den a zacalo ma boliet brucho pa

kuspitka
12. mar 2009

majka dobre chod aj ja idem na parminut het

angel78
12. mar 2009

pa a drz sa,treba vela oddychovat 😵

kuspitka
12. mar 2009

angek a ty nejdes si lahnut ci si v praci,??

angel78
12. mar 2009

ja lezim pri telke a vedla seba mam pocitac a pisem 😀 d 😀 o prace sa nechystam, som teraz dlhodobo doma, takze sa budem naplno venovat fazulkam v brusku, nech uz sa uchytia poriadne narastu.. 😅

sakura77
12. mar 2009

ahojte,prepacte ze vam sem leziem 🙂 ale chcela som sa spytat,neviete ci je nejake centrum aj v okolo Prievidze,alebo trencin,pripadne nitra?dakujem(myslim na taketo veci,liecba neplodnosti,kde sa robia IvI,iVF a pod)

luckada
12. mar 2009

ahoj sakura, v martine je car - sanatorium Helios

sakura77
12. mar 2009

dakuje,takze blizsie k PE asi nebude nic,ze?

luckada
12. mar 2009

neviem, asi nie, my sme z to a chodime tiez do mt.
potom uz len ba

sylvia21
12. mar 2009

AHoj kocky , vy ste tu uz odbrnicky na transfer . Neviete mi poradit ako sa treba spravat po transfere? Kolko treba lezat , a pod. ?

kuspitka
12. mar 2009

sylvia to ani asi nik nevie....skus lezat 3dni po transfere
a ked si das utrogestan tak si lahni na hodinku

majkabb
13. mar 2009

ahoj cakatelky ako sa dens mame??? ja nejak zase divne ,,z nico nic sa rozculim az sa normalne trasiem a boli ma gebula 😲 to su stavy ,,porazi ma!!!!!!!! 😵 😵 😵
este novinka 7.9 idem na dovcu do Francuzka 😵 😵 😵 ,,len na 4 noci ,autom ,,tak dufam ze budem moct ist a mimco alebo mimca budu v poriadku --cestovatelia 😝

angel78
14. mar 2009

ahojte, je tu niekto?? 🙂 dievcata ako sa citite? ja mam dnes 6 den a necitim teda skoro nic. sem am nejake pichnutie.. a co vy?

mayka
14. mar 2009

Angel ahoj ja som siedmy po ET a uz sa neviem dockat testovania. Som rozmyslal ze testnem zajtra alebo v pondeok . A v utorok idem na krv. Strasne som nedockava.
Inak ja tiez necitim skoro nic. Ale zasa si myslim ze tehu priznaky aj po klasickom oplodneni zeny pocituju v druhom mesiaci.
Jedine som vyhadzana a bolia ma prsia trochu. Takze uvidime. 😒 🙂

majkabb
14. mar 2009

ahoj kocky ,,dnes je to moj 8 den po a ja mam neskutocne nutkanie si testnut ,,ale strasne sa bojim a hlavne m,a vsetci prehovaraju nech to nerobim 🙄
Mayka ty ides tak skoro na krvicku?

luly3
14. mar 2009

majka ja som testovala už 5 den po ET 😝
a // čiarky som si našla na 7 den 😉

majkabb
14. mar 2009

ach jaj ,,ja sa zblaznim ,,ty ma pokusas.........ja sa strasne bojim ,,viem ze su len 2 moznosti ,,ale to sklamanie
ty si bola teda rychla 5 den ,,skoro co?

dafy
14. mar 2009

ahojky tak som vas nasla .ja som 8den po a uz som strasne nervozna ci som alebo nie .test som si spravila na 6den a nic

majkabb
14. mar 2009

dafy to sme na to rovnako ,,ja som ale silnejsia zatial som si test nerobila

luly3
14. mar 2009

majka skoro ale akosi mi to nevadilo vždy som si hovorila že ešte je skoro
a nejako ma to nebralo a na 7 den // tak som bola vysmiata, no nie
dlho 😠 😝
dafy 6 den je skoro vraj testy ukazuju okolo 7 - 9 dna a niekomu
neukážu vobec a krv maju pozitívnu 😉 taak vela štastíčka

majkabb
14. mar 2009

to je mi luto , luly ,ze ti to nevyslo ,moja znama si tiea nasla // a na 15 den zacala spinit no a potom uz nic tam nebolo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre