Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lusinkaj
2. feb 2010

ti muzi...moj je na poobednajsej...taze som sa ma pride az o 11...aj zajtra to iste 😒 nemam rada byt sama

nivejka
2. feb 2010

ja so zase cele doobedie sama--potom pride o druhej mala a potom mužiček.
bože ten sa tak teši na bejby len mu hovorím,aby nebol ešte sklamaný ☹

lusinkaj
2. feb 2010

tak moj muzik robi na smeny taze ja som skoro stale sama,mam najradsej ak ma volno... 😉
joj aj moj uz by bol najradsej...lebo ja mam starsieho manzela taze uz by velmi chcel.... 🙂 ale verim,ze teraz bude

nivejka
2. feb 2010

my zase nemáme to svoje vlastné...tak preto tak strašne chceme

lusinkaj
2. feb 2010

ako nemate svoje vlastne???dcera??

nivejka
2. feb 2010

hm ta je origanal iba moja 😒 ,ale muž ju zbožňuje ako svoju vlastnú,,vieš ale aj tak

lusinkaj
2. feb 2010

aha,taze len tvoja...jasne chapem...a preco?si rozvedena,alebo ako???

nivejka
2. feb 2010

moja nechcem to tu preberať--mala som zle obdobie,ale ano som 2krat vydata

lusinkaj
2. feb 2010

jasne v poriadku...tak prajem nech ti to vydrzi...do konca... 🙂

nivejka
2. feb 2010

lusi ...tak toto ano--to je môj anjel , ale aj tak dakujem

lusinkaj
2. feb 2010

to je najlepsie co moze byt mat uzasneho manzela... 🙂

nivejka
2. feb 2010

pred chviľou so sa zľakla zrazu som sa cítila strašne mokrá už som myslela,že tá hnusná mrcha, ale nie aspoň zatiaľ
daj bože,že vôbec nepríde....inak zase tlačím do hlavy--stále ale stále som hladná,ked sa nenajem je mi blbo od žalúdka

nivejka
2. feb 2010

malá my nestíha šúpať pomaranče 😀 😀 😀 ,taka som pažravá

lusinkaj
2. feb 2010

no tento pocit neznasam ani ja... 😒 ja tiez ak idem na wc len pozeram na papier....
ja tiez len jem,jem....idem sa asi trosku naparit nos upchaty,sakra nemozem ziadne kvapky 😝

nivejka
2. feb 2010

ja uživam kvapky normalne stale,bo ja som zavislák od nich....už si nos na to zvykol,ale už trochu menej,lebo naparovania mi trochu pomohlo 😉

lusinkaj
2. feb 2010

ale mozu sa kvypky pouzivat v teh.? 😉 musim ist naparit...joj lebo je upchaty 😝

krivka5
2. feb 2010

nivejka,lusonka...ako vas tu tak citam ,tak nervy uz pracuju na plne obratky.toto velmi dobre poznam,ale hlavne ze ste nedostali mrsku,urcite sa vsetko vyvyja ako sa ma a tesim sa s vami na piatok 😉 teeda obdivujem ze nnetestujete...

lusinkaj
2. feb 2010

krivka..trosku nervy pracuju 😀 pocuj,ako sa to rata lebo uz vidim ze mas 6tt??? 😕

krivka5
2. feb 2010

lusi...nie mam len 4tt ,ale 6 tt idem na ozvu srdiecka.rata sa to od odobratia vajicok a nasledneho oplodnenia spermiamy.U mna je to 12.1..

lusinkaj
2. feb 2010

ja len preto sa pytam,lebo mas v pase 6 tt tak preto som necahapala...aha,tak o toto som mudrejsia taze sa to rata od odobratia vajicok...to som nevedela 😉

krivka5
2. feb 2010

lusi...aha,teraz som si to vsimla.to v profile ked si dam ze cakam babo tak tam dam posledny den menstruacie a takto mi to vyratalo 😀 aj datum porodu mi dalo o tyzden skor ako mi povedal doki.u nas sa to rata inak ako u normalne oplodnenych mamiciek...

lusinkaj
2. feb 2010

no ved ano,inak sa to rata ako pri teh.normalnym sposobom... 😉 juuj,uz aj ja chcem aby mi tam tie tt pribudali....

jenny
2. feb 2010

ahoj, sorry ze sa vam sem tam vtieram, ale mam otazocku mali ste sex po ET, resp. par dni po. Niekde som citala, ze to odporucaju co vy na to poculi ste o tom?

krivka5
2. feb 2010

lusi...urcite coskoro aj tebe budu tt pribudat a tesim sa na to s tebou 😉 potom si uz budeme len bruska porovnavat 🙂
jenny...uz 3 den po ET mozes sexikovat,ale ak ti mam pravdu povedat ja som poseroutka a od transferu netem sexik bo sa bojim...

jenny
2. feb 2010

No ved to aj ja sa bojim aby som tym malym bobakom neublizila

lusinkaj
2. feb 2010

krivka..aj ja verim v to...ale vies trosku je tam strach 🙂
jenny,ja si myslim ze po et by sex nemal byt...ak sa dozvies ze si tehu tak snad vtedy...ale skor nie

mariana953
2. feb 2010

ahojte babenky no mala som co robit aby som vsetko precila,co ste popisali ja som sa len teraz dostala k pocitacu ☹ ja ziadna zmena stale to brucho pobolieva ale vam sa super dari to som rada 😀 😀 😀 😀

lusinkaj
2. feb 2010

mariana a co si robila?ja jem som hladna... 😝

mariana953
2. feb 2010

lusinkaj varila som neskoru veceru a trochu upratovala klasika 🙂

lusinkaj
2. feb 2010

jaj,no jasne pozname to.... 😉 ja som s amusela teraz najest chlieb so salamou...strasne to je 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre