Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

krivka5
5. feb 2010

lusinka,nivejka...vy dve tehule 🙂 gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
baby a ktory den ste boli po ET na krvicke vlastne?ja som bola na 15 den a mala som 2900 hcg a mam dve bobulky vlozene,ale doki ze to je na jedno,ale mozu byt dve.vydel len jeden vacok na UZ.ale ja som mala predlzenu kultivaciu...
christy...ahojky!

lusinkaj
5. feb 2010

krivka dakujem 🙂 ja som bola na krv na 15 den.a mam cez 1000 a mam vlozene jedneho bobceka tak uvidime na utz 🙂

krivka5
5. feb 2010

lusi...ved ja mam ist v piatok a modlim sa aby nam to srdiecko krasne bilo,ked mam teraz take stresy v praci...
caka nas este vela skusok s nasimi bobcekmi ze?ale my to zvladneme,lebo chceme 😉

lusinkaj
5. feb 2010

no presne teraz je len zaciatok,ceresnicka na torte ale teraz zacnu stresy ci je vsetko ok....ale verime ze bude dobre

panther
5. feb 2010

lusinkaj, dik. urcite mas len jedno, neboj 🙂 tak drzim palce.

lusinkaj
5. feb 2010

dakujem...drzim aj tebe prsty aby aspon jedno sa ujalo z troch 🙂

mariana953
5. feb 2010

ahojte babenky tak vsetkym este raz gratulujem,tak ja nemam dobre spravy krv negativna ☹ doktor povedal,e o 7 dni kontrolna krv neviem naco.idem sa vyplakat a dufam,ze zajtra bude lepsie.

nivejka
5. feb 2010

kuki kuk...........čaute babenky..............

lusinkaj
5. feb 2010

mariana tak to mi je luto...daj sa dokopy,poplac si trosku ulavi sa ti... 😒

nivejka
5. feb 2010

mariana aj mne je to ľúto ☹ ☹ ,tak som na teba myslela.....

lusinkaj
5. feb 2010

nivejka no co kazdemu si to uz povedala??? 😉

nivejka
5. feb 2010

krivka dakujeeeem 😀 😀 ,ale ešte nemám vyhrané 😒 😒
ja som bola dnes na 10.deň po ET v utorok idem 2.krát

nivejka
5. feb 2010

jááj nie--ani malej ešte nie , aby sa to náhodou nepokazilo a ona bude mooc smutná,lebo je moc precitlivelá..

lusinkaj
5. feb 2010

jaaaaaaaj,jasne ale bude dobre 🙂

krivka5
5. feb 2010

nivejka...tak uz len cakat a cakat a cakat 😉

nivejka
5. feb 2010

zase budem nervozna ☹ ☹ , ale nič mi veru nezostáva
jaj baby taaak ma bolí bruško--nemôžem sedieť na stoličke--ako keby som bola v 9.mesiaci čo???

krivka5
5. feb 2010

nivejka...aspon mas nejake pocity,ja nemam ziadne tak mam velky strach ze to ani pravda neni.este aj muz po mne zacal bliakat ze ked ostanem na pn tak nam klesnu peniaze na ucte tak uz fakt neviem co mam robit.dnes mam strasny den prepac ze sa ti tak stazujem ale mam taky dojem ze sa dnes vsetci proti mne spikli...

lusinkaj
5. feb 2010

krivka prepac,ale ak by som pozerala nato ze nam klesnu peniaze na ucte tak si nemala nato ivf ist...
co ti je prednejsie babo ci peniaze???si myslim ze peniaze nie su hlavne.... 😒
ale to je moj nazor... 😒

krivka5
5. feb 2010

je mi babo prednejsie,ale pocuvat doma stale vycitky je hroznejsie ako byt v stresujucej a tazkej praci.ja uz fakt neviem kde sa mam zasit nech mam od vsetkych pokoj.ved nemam ani kam ist tu v za nemam nikoho a muz ma teda totalne vytocil s tymi prachmi.teraz sa ospravedlnuje,ale posral to poriadne.mam chut najst si podnajom a byt tam s babatkom sama.nech si tie svoje peniazky sanuje,ked mu ide len o to...

lusinkaj
5. feb 2010

ved to krivka,tak toto fakt prehnal ak ti tak povedal?a on chcel babo?chcel aby si isla na ivf?ale si skor tlacila do toho ty?ale verim ti ze ak sa nemas komu vyrozpravat je to na figu....ked ten kto ma teraz stat pri tebe a dbat nech je vsteko dobre tak sa k otmu stavia 😒

krivka5
5. feb 2010

on chcel babo,ale aj ja.uz v centre nervacil co to stoji ale nejak som mu to vysvetlila ze nemame inu moznost tak nakoniec pohoda.je strasne rad ze bude babo desat rokov tuzil po babatku,keby sa nieco stalo tak robi vycitky mne. ja sa na dietatko velmi tesim a strasne sa bojim aby sa naozaj nic nestalo.mam hrozne tazku a stresujucu robotu.predtym som blbcov v robote(zakaznikov)ignorovala,ale teraz som nejaka precitlivela a hned sa za kazdu urazku rozplacem,som tam od rana do vecera a este mam aj skolu uz od marca sa mi zacinaju skusky.moj muzicek nie ze by ma podrzal ale este aj on po mne steka.teraz sa ospravedlnuje ale mne ide hrozne na nervy teraz...

christy22
6. feb 2010

Dobre ranko tehuliatka.tak citam,ze vcera ste mali dost tazku debatku.jaj,Ty muzi su fakt nevyspytatelni.my doma sa tie obcas tiez chytime,ale nikdy nie za peniaze.aj ked tiez mame obcas problemy.u nas je to tak,ze moj muz nechce,aby som robila.a keby som ostala tehula,tak to uz vobec nie.ale zato nervy mi niekedy robi poriadne.ale co uz.

nivejka
6. feb 2010

ahojte...... 🙂 🙂 aj ja čítam ☹ krivka... ľahké to teda nemáš,či už v práci ,alebo teraz toto doma...
krivka hore hlavu--bude lepšie 😉
christy.....asi som na tom podobne ako ty--s tou robotou...tiež ma nebaví byť doma...

lusinkaj
7. feb 2010

Krasnu nedelu vam prajem 🙂 mi dnes ideme k svokre na obed tak ja nevarim... 😉 vy co fajne varite?
nivejka ako sa mas?citis uz nieco? 😉
krivka a ty ako?uz dobre s manzelom? 🙂 ty nieco citis? 🙂

matiasko
7. feb 2010

ahojte babulky 🙂
mozem sa k vam pridat?
tak ja som tiez cakatelka od piatku 5.2. mame 2 100 bunkove bublinky v brusku 😵 😵 😵
a dufame ze teraz konecne nastal ten cas ze tam aj zostanu tak cca 40 tt 😉

nivejka
7. feb 2010

ahojte babule.. 😀 😀 ja dnes niiiiič nevarím-len teraz sme sa vrátili od rodočov a som prejedena asi na týždeň 😀 😝
včera akože mala prísť mrcha a neprišla 😀 😀 lusi...cítim to,že sa budím v noci na to,ako ma prsia nenormálne
bolia a musím už častejšie v noci na malú 😒
matiasko.....vitaj u nás 😀 😀

lusinkaj
7. feb 2010

Tak sme doma...nivejka ja jedine to ze mrcha nikde,prsia bolia...a na wc tak normalne...uz 2 noce mi trebalo na wc ale som neisla 😒
matiasko,jasne pridaj sa k nam 🙂

matiasko
7. feb 2010

jej dakujem 🙂
boze to cakanie je na nery 😕
ci sa podarilo a ci nie 😨

lusinkaj
7. feb 2010

matiasko nemas zaco 🙂

matiasko
7. feb 2010

boze byby aj vy ste boli na nervy po et 😀
lebo mna to cakanie asi zabije pomooooc 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre