Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lusinkaj
18. feb 2010

ahojte,kukulik neboj budu tam // ciarky 😉 ty mas prve dieta cez cez ivf?
michaela vitaj...jasne ciarka bude silniet vies 8 den je skoro este...

kukulik30
18. feb 2010

hej 1. IVF...ale nie ET, ale 1. KET...po et som maly tazky OHSS a nevyslo, vysiel az dalsi KET 😵 presne na meniny v roku 2006 mi oznamil dr , ze som tehotna 🙂 preto teraz tak verim, ze sa to zopakuje, ale neoznami mi to dr, ale test 😀 len dufam, ze nebudem sklamana 😅

ajush
18. feb 2010

Dobré ránko,
Lusi malého mám prirodzenou cestou.Dnes mi je už omnoho lepšie,aj som si poklopala,aby som to nezakríkla.
Michaela,ak je Tvoj test pozitívny,tak Ti aj taký ostane ale tiež by som bola v neistote.Ja len z čítania viem,že je možné už na 10 deň po ET zistiť či si už tetotná.

lusinkaj
18. feb 2010

kukulik tak to je super,pritom ket je tam ovela mensia uspesnost 🙂 tak to by bolo super,ak by teraz tak isto ti to dopadlo... 😵
ajush,preco si si poplakala?

ajush
18. feb 2010

Lusi poklopala po čele

lusinkaj
18. feb 2010

ajush ahaaa 😀 a ja som citala poplakala 😅 🙂

michaelasol
18. feb 2010

tak ste ma potesili, cize je sanca ze tehotna naozaj budem, toto je moje prve IVF, tak som s toho trosku na nervy,testenem teda zajtra rano a uvidim, dufam ze tam 2. palicka bude a silnejsia, drzim aj vam strasne palce

lusinkaj
18. feb 2010

micha jasne testni,ale aj tak najistejsia je krv... 😉

michaelasol
18. feb 2010

no, na krv idem v pondelok, tak uvidim

lusinkaj
18. feb 2010

no tak to este casu dost....ja som testla na 10 den a na 14 den a na 15 som isla na krv 😉

michaelasol
18. feb 2010

a na 10. den si uz mala test pozit.?

lusinkaj
18. feb 2010

ano uz tam bola ciarka taka slabsia ale na ten 14 to uz mam v albumu kukni to su uz dialnice... 😉

nivejka
18. feb 2010

ahojte babuľky 😀 😀 --no lusinka ako si dopadla???--som moooc nedočkavá 😉
michaela ahoj 🙂 --ja som testovala na 8.deň kukni môj album(ten prvý je 8. a ten druhý testík je 9.deň)
tak uvidíš ako bola slabučká čiaročka,ale bola už tam 🙂

lusinkaj
18. feb 2010

tak uz mam za sebou....potvrdene tehotenstvo su tam dve bambulky 😉 su rovnakej velkosti a bilo im srdiecko 😉
sa tesim velmi,ale som aj taka z toho no neviem si to predstavit... 😉

nivejka
18. feb 2010

l u s i n k a ---------ja odpadnem 😀 😀 -------------s u p e r mooooooc gratulujem......................................
no ja som z toho úplne vedľa.........................................krásne........................................

nivejka
18. feb 2010

tak teraz si to vynahradíte dvomi miminkami-------------museli byť hned dve---to ja aj za minule,čo sa nepodarilo....
rada by som ťa videla,aká si prešťastná 🙂 🙂 --veľmi sa teším s tebou 😵

lusinkaj
18. feb 2010

nivejka som stastnaaaaaaa 🙂 ale ja si to neviem predstavit,ja som z toho este v soku ja neviem ako to bude dve naraz 😉

kukulik30
18. feb 2010

lusi blahozelaaaaaaaaaam k bublinkam..krasa...zvladnete to, neboj 😵

nivejka
18. feb 2010

lusinka---ja sa teraz starám o dvojičky---sú krásne,zlatučké...,ale si tiež neviem predstaviť,že by som mala mať dve naraz....pokiaľ máš okolo seba rodinu,ktorá ti pomôže...to zvládneš 😉 😉

lusinkaj
18. feb 2010

kukulik dakujem,neviem si to predstavit bude to sok... 😉

ajush
19. feb 2010

Gratulujem Lusinka,to musí byť šťastia.
Tebe transferovali 2 embryjka?

lusinkaj
19. feb 2010

ajush nie len jedno 😉 no stastie,radost ale ja velky sok prezivame 😅

ajush
19. feb 2010

Musí to byť veľký šok,lebo z jedného jedno,ale keď sa podaria dve.Sila.
Ja teraz chcem,aby víkend čo najrýchlejšie prešiel,tieto dni by mala prísť M,verím,že nepríde.
Lusi,vieš mňa teraz akosi v noci mátajú tie bolesti v podbrušku,ale len mierne,ktoré mi aj tak nedávajú spať.

lusinkaj
19. feb 2010

ajush ja mma tiez bolesti v podbrusku,lebo mam vajecniky dost zväcsene,a mam aj jednu cystu....taze mam aj ja bolesti je to neprijemne ale da sa to vydrzat 😉

ajush
19. feb 2010

Jasné vydržím,a verím

krivka5
19. feb 2010

dobry den!
lusi...co to citam, ze dvojicky a jenovajecne 🙂 supeeeeer, gratulujem...
nivejka...teeda ta lusi nas ale prijemne prekvapila,ze?
michaela...ja som si tiez robila testik na siedmi den a bol taky slabucky ale pozitivny.urcite si tehu,to bez debaty 😉
ajush...tak sa tesime aj na tvoje dve // 🙂

janinka6550
19. feb 2010

baby caute, mozem mat otazku? ja som bola vcera 14. den po ET. testy som si ziadne nerobila, bo som chcela vydrzat a pockat na ten krvny... vcera som vsak rano zacala aj krvacat. isla som na testy, vecer volali, ze mam hladinu hormonu len 5,64, ze to nestaci, ale utrogestan mam brat dalej a ozvat sa v pondelok - zopakovat testy... vobec tomu nerozumiem. som myslela, ze ked uz krvacam - tak nic z toho. ale mam opat len cakat. to este moze zacat stupat? dakujem pekne...

lusinkaj
19. feb 2010

krivka dakujem,no je to sok neviem to este predychat,neviem ako to bude...neviem si to predstavit 😅

krivka5
19. feb 2010

janinka...ak nekrvacas ako pri normalnej menstruacii tak to este nemusi byt stratene. mozno sa ti embryjko neskor uchytilo ,tak preto tak pomaly stupa hcg.este to nevzdavaj a utros pekne zavadzaj 😉
lusi...nam doki tiez najprv povedal ze su dve,ale nasiel len jeden vacok a jedno babo,tak neviem to druhe sa asi neuchytilo...dve bambulky su neni vela a budete na nich dvaja a urcite to bude dvojnasobna radost z kazdeho ich pokroku 😉

janinka6550
19. feb 2010

krivka, dakujem. ja uz krvacam normalne :( a bolesti mam dost silne. som nemohla ist ani do prace :( takze uz viem, co to znamena :( co uz...
a tebe gratulujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre