Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

cukotka
9. mar 2010

strelka, ja ti tak závidim, že ste už videli drobc na UTZ, ja som bola v piatok a zatiaľ nič. Mám z toho stresíky, dúfam, že drobec žije a je u mňa.

brmbolcek
10. mar 2010

ahojte dievcatka 🙂 🙂 🙂 🙂

nivejka , len sa napapaj pokym ti je zle jedlom pomozes a to ze ti je od zaludka ee, to preto lebo zatazujeme zaludok ale to neva ked si to vyzaduje drobec tak mu treba dat 🙂 🙂 🙂

Strelka- tak ako mamina ? 😎 😎 😎

Krivka- tak to budem aj ja zvedava co to bude zatial sa nechame prekvapit , len nech je to zdrave 🙂 🙂 🙂 a ty pojdes asi aj na tu amniocentezu , pravda

lusinkaj
10. mar 2010

ahojte,bmbolcek ako sa mas? 😉 byva ti zle...ako sa citis? 😉

brmbolcek
10. mar 2010

ahoj moja...- tak ako ti je ? verim ze lepsie ked si domka 😉 😉 😉 u mna sa to da , mensie zaludocne stavy ale da sa to , som obraz krivky... mi sme totiz na tom rovnako 😀 😀 😀

U teba je co nove ? drobci posluchaju ? uz si bola na sone ci odber krvi ?

lusinkaj
10. mar 2010

tak mne je stale zle...uz neviem co jest... 😅
utz v nedele bolo dobre,drobci podrastli....
a vy ste natom ako s krivkou?

brmbolcek
10. mar 2010

moj mera uz 33 🙂 🙂 🙂 , skus i dat lizatko na pocit inej chuti ,ja to tak robievam kupim si lizatko ktore lizu male deturence alebo cukriky a upravi mi to boliestku v zaludku 🙂 🙂 🙂

lusinkaj
10. mar 2010

co 33 mm?a ty si v ktorom tt...?lizatko,tak to si musim nakupit.... 😀
tak moji mali 20 mm kazdy...ale uvidime teraz...urcite podrastli?

brmbolcek
10. mar 2010

som 10tt-11tt tu to akosi inak ukzuje , hej ma 33 mm ci cm ? ups 😀 😀 😀 ale to rychlo rasite a nasa krivka je rovnako tehotna ako ja a ma 22 mm...... Skus si dat to lizatko to pomaha alebo aj nejake dobre cukricky si vyber 😉

lusinkaj
10. mar 2010

tak to ano kedze ty si o ten tyzden viac ako ja....a to ked ti je zle tak si das lizatko? 😎

brmbolcek
10. mar 2010

..presne tak ale viac papam ako lizem 😀 😀 😀 ale bez lizatka ani na krok 😀 😀 😀

lusinkaj
10. mar 2010

tak to som nepocula ze lizatko... 😀 no tak musim vyskusat....ale dala som si uz terz cukrik....
vracas???

brmbolcek
10. mar 2010

ni nie ja nevraciam, teda zatial a chvalabohu ani nechcem.... ale byvaju aj lizatka pre tehotne daju sa dostat kupit v lekarni......

lusinkaj
10. mar 2010

ani ja nevracam...ani nechcem tiez....lizatka pre tehotne?prvykrat pocujem... 😀 😵

strelka11
10. mar 2010

cukotka co to vidim,tebe vychadza taky isty teramin ako mne,tak to sme rovnaky cas otehotneli 😀 😀 😀
neboj drobca coskoro uvidis,daj mu este chvilu cas,mne sa zase zda,ci nas az moc rychlo nerastie za taky kratky cas uz ma 5mm a ked mi vcera povedali HCG z krvi,tak som skoro odpadla,ze 1669,aj ja ze fuuuuuuuuuhaa,tak to teda riadne,dufam,ze to neni moc prehnane???? 😒

brmbolcek
10. mar 2010

Strelka mas uzasne HCG, paradne ja som mala 1760 😉 😉 😉

strelka11
10. mar 2010

brmbolcek mam sa fajn,zatial nebadam ziadne priznaky tehotenstva,dokonca skor na nic nemam chut,alebo lepsie povedane vobec neviem co by som si dala,ale vobec nepocitujem hlad,zle mi neni,len obcas popicha podbrusku,tak si hovorim,ze BODKA si robi miesto v maternicke 😀 ,uz sa tesim na 18.3. kde by sme mali vidiet srdiecko,huraaaaaa 😵 😵 😵

brmbolcek
10. mar 2010

strelka, vsetko ide ako ma, bolo by este skoro mat take priznaky ako si pisala 😉 😉 😉 ale pravda je ze uz u niektorych sa vyskytli ale ved coskoro budu aj u teba , nebojmas to vsetko este pred sebou 😉 😉 😉 😉 😉 😉

nivejka
10. mar 2010

ahojte kočky 😉 😉
insolka je mi to naozaj ľúto,ale nezúfaj-----nádej zomiera posledná
lízatko????????????,tak som nepočula a to fakt pomáha??--inak mne teraz nechutí vôbec sladké,tak neviem,či by to mne nejako pomohlo

zuzana36
10. mar 2010

ahojte dievcata, tak pekne si tehulkujete 🙂

nivejka
10. mar 2010

ahoj zuzi 😉 😉

brmbolcek
10. mar 2010
strelka11
10. mar 2010

jej brmbolcek ja som sa uz zlakla ze je moc vysoke a ze to neni dobre,ale ty si mala vyssie a vsetko je ok, tvojmu uz aj srdiecko by vsak? a zle ti zacalo byt kedy?

brmbolcek
10. mar 2010

ano uz srdiecko bylo...... 😉 😉 😉 ale zase neni mi tak zle ze by som nemohla nic robit , len ma viac trapi unava..... ale ked citim ze ked mi zacina byt trosku zle tak musim nieco prepapat 😉 😉 😉 a hned to je na spravnej kolaji 🙂 🙂 🙂

nivejka
10. mar 2010

brmbolcek dá sa to kúpiť aj normálne v lekárni,alebo iba na nete???-lebo tam sú už vypredané 😒
inak máte nejakú knižku o tehotenstve podľa ktorej sa pozorujete??? poznám jednu a volá sa/ čakáme dieťatko/ a je naozaj dobrá...

strelka11
10. mar 2010

ahojte holki,nivejka,zuzana....
rozmyslam,ze budem musiet coskoro opustit tuto temu lebo uz nie sme cakatelku po ET aby sme im to tu nekazili 😉 ,ale urcitr sem este mrknem lebo ma zaujima ako dopadne vevericka a maryah a dalsie 🙂 🙂 🙂 🙂 dievcence drzte sa 😉 😉 😉 , chyba mi tu insolka ☹ ☹ ☹
holki kam chodite teraz ked ste uz tehotne????

brmbolcek
10. mar 2010

ono sa to da kupit aj v lekarni a ked to nebudu mat tak sa to da v pohodicke objednat .... inak su aj na nete...ale je po nich zhanka 😉 😉 😉 😉

nivejka
10. mar 2010

strelka....tak toto zaujíma aj mňa.nechce niekto založiť tému,kde by sme mohli byť pokope??? 😉 😉 😉 😉 -lusinka je expert!!!! inak kde si lusi???---spííííííííš? 🙂
brmbolcek dakujem popýtam sa v lekárni,lebo toto sa nedá vydržať

strelka11
10. mar 2010

inak baby stravujete sa nejako vynimocne zdravo,lebo ja zatial jem vsetko mozne 😅 mala som pizzu a potom som si dala chleba obaleny vo vajicku,tak som sa sama na sebe smiala,ze malvo,zacina velmi zdravou stravou 😀

nivejka
10. mar 2010

to určite 😀 😀 😀 😀 aká zdravá strava--ja jem všetko,čo je dobré,ale od údenín to nemôžem,lebo mi je z nich zle a ťažko a ešte nejem sladkosti,lebo mi nechutia 😉

nivejka
10. mar 2010

prvé týždne som mala strašné chute jedla som majonézové šaláty a tresku,--čo som nejedávala.......ale našťastie ma to už prešlo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre