Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

strelka11
10. mar 2010

no ako som pisala,mne zase neni zle co som rada,ale nemam na nic chut,ako keby som mala scvrknuty zaludok cico,neviem preco 😕 nivejka a tebe zacalo byt od ktoreho tyzdna zle?

nivejka
10. mar 2010

začalo to v 5.týždni a tie začiatky boli hroznéééé--ešte mi je stále dosť zle

nivejka
10. mar 2010

ten scvrknutý žalúdok ti môžem len závidieť 🙂 ,lebo ja sa už teraz cítim ako huspeninka a začínam sa jej podobať 😀

strelka11
10. mar 2010

no ved u mna to vyjedanie urcite este len prepukne 😀
v 5 tyzdni a ratas si tie tyzdne od keby vzniklo embriko alebo od poslednej menstruacie,lebo ja som podla menzesu v 6tt ale kedze viem kedy bol 1den ebmryka tak som len v 3tt a to by aj sedelo pretoze na buduci tyzden bude 4tt a malo by byt vydno srdiecko

nivejka
10. mar 2010

ja som teraz,že 9.týždni už aj s posledným menzesom,tak to aj doktori už počítajú
5.týždeň- a bez menzesu....dovtedy som to počítala aj ja tak ,ale už veru nebudem 😉 mne kázali prísť na 35.deň po ET na utz a už bolo vidieť srdiečko,ale bolo ešte slabšie

strelka11
10. mar 2010

tak to ja idem na ultrz 26den po ET,tak dufam,ze bude pocut srdiecko 😖

krivka5
10. mar 2010

ahojte tehulky 🙂
no strelka tvoje hcg je akurat v norme.inac neviem od coho zavisi vyska hcg.ja som mala 14 den po ET 2900hcg takze dost vysoke,uz sme si mysleli ze sa nam obe bombulky uchytili,ale mame len jedneho drobceka.
tie lizatka mam aj ja ,ale mne nepomahaju.
tak do novej temy sa chystate,ja som uz bola kuk v teme na zaciatku tehu,ale moc som si tam nepokecala.ak vymyslite novu temu pre tehulky co sa pozname dajte vediet rada sa pridam...
brmbolcek...moj chrustik mal 24mm pred tyzdnom,nie 22mm 🙂 no nech nam ti nasi drobci len pekne rastu...

lusinkaj
10. mar 2010

nivejka ahooooooj...ty mas foto... 😵 😀 ako sa mas moja???

nivejka
10. mar 2010

jáááj baby 😀 😀
lusinka dobréééé rááánko 🙂 no mám sa-- stále unaveno a tak prežívam každý deň a ešte aj ten žalúdok ,co je stále naruby 😒
krivka jéééj ahooj...tá nová téma by bola fajn,lebo tu už pomaly zavadziame a niektoré baby sa aj preto boja sem prihlásiť 😲 lusinka.............čo myslíš hm????

nivejka
10. mar 2010

a ešte tiež som navštívila druhú tému,ale tiež som si tam nejako nepokecala..tak som naspäť tu pri svojich babenkách 😀

lusinkaj
10. mar 2010

jasne dobry napad s novou temou,ale akou?ked uz ich tu tolko je... 🙂 vymyslajte,ja neviem rozmyslat... 😀
taze nivejka nie som sama....co mi je zle....strasne to je... ☹

nivejka
10. mar 2010

ale ako dlho nám bude takto zle hm?--

nivejka
10. mar 2010

rozmýšľam nad tou témou a veru sa mi nechce všetky pozerať,že aké už sú napr....

strelka11
10. mar 2010

ahojte holki, krvika tak to si mala riadnu hodnotu,tak potom to bude v pohode
a co tak tema : zacinajuce tehulky alebo nieco take podobne

strelka11
10. mar 2010

alebo MAMINKOU NA JESEN 2010 🙂 🙂 🙂

lusinkaj
10. mar 2010

nivejka,tak to je tazko povedat ze do kedy nam tak bude zle...ja ratam stym ze ak skonci treti mes.sa to upravi a bude lepsie 😉
baby porozmyslajte nad niecim...mne nepali 😀

nivejka
10. mar 2010

zase začnem s tou nádejou,ale napr......nádej zomiera posledná-sme konečne tehulky.....to len tak som trepla a tak si povedzte svoj názor na novú tému tehulky.....

lusinkaj
10. mar 2010

no nivejka moze byt sa mi to paci...tak sup-sup chod zalozit temu 🙂

nivejka
10. mar 2010

strelka...začinajuce tehulky to nieje zlé 😉

nivejka
10. mar 2010

potrebujem viac ohlasov!!! 😀 😀 😀

lusinkaj
10. mar 2010

nivejka odo mna mas 100 🙂 😉 😀

nivejka
10. mar 2010

tak 100mám a dalej...........čakám...strelka hm?..čo ty na to?

strelka11
10. mar 2010

odo mna tiez nivejka 🙂

nivejka
10. mar 2010

hotovo téma založená..no uvidíme,či vydržíme 😉
nadej zomiera posledna-sme konečne tehulky

strelka11
10. mar 2010

nivejka ja uz som tam a tymto cakatelka po ET nechajme priestor,ale baby maryah vevericka,luko atd nebojte sajavascript:addEmoticon('😵','vBody') sme s vami a budeme vas sledovat 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lusinkaj
10. mar 2010

tak hura podme do novej temy....nemame co tu robit,nechavame priestor pre cakatelky...mi sme sa uz dost nacakali 😉

nivejka
10. mar 2010

presne tak a všetkým čakateľkám držíme palceky nech im to víde a sú šťastné ako my 😉 😉
radi vás uvítame v našej novej téme 🙂 🙂

maryah
10. mar 2010

caute baby, uz mi odchadzate? budem tu asi sama no veelmi dufam, ze sa ku vam pridam 😵

strelka11
10. mar 2010

ahoj maryah,neboj neopustime vas a potom vas vsetky cakame v nasej temicke 😵 😵 😵
takze dasah bola tvoja sestra a co teraz idu robit dalej?

maryah
10. mar 2010

tesim sa na vas 😵 😵 😵
hej, dasah je moja sestra... toto mali treti pokus a ani ten nedopadol dobre, ale krajkovic povedal, ze ked jej skonci mrcha tak sa ma objednat na pohovor dalsi, ze sa nieco dalej vymysli, taaaak dufame a drzime jej palce dalej... 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre