Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katy2
3. okt 2008

drzim palce, strasne, velmi.... 🙂

misik1
autor
3. okt 2008

dik, uz je to jasne,tak uz len sa zzit s novou informaciou....

vladimira1
3. okt 2008

potrebujem moralnu podporu.....urobila som si test piaty den po transfere a niccccccc, len 1 ciarocka ☹ ☹ co teraz

misik1
autor
3. okt 2008

5. den je skoro....................

zulka29
3. okt 2008

5. deň je veeeľmi skoro 🙂

zulka29
3. okt 2008

Misik, budeš volať ty? O koľkej? začínam mať strašný strach 😨

lauritka
3. okt 2008

vladimira 🙂 5. den po transfere je naozaj velmi skoro. tienik mozes zacat vykukavat najskor 8.den po ET. 😉

lauritka
3. okt 2008

zulka drzim palec.teda vsetky 🙂 🤐

misik1
autor
3. okt 2008

zulka ano volam ja a uz som aj volala...

misik1
autor
3. okt 2008

informacia prijata a predychana...

misik1
autor
3. okt 2008

a takato.... ☹ 😖 😠 😔 ...negativne

ma.senka
3. okt 2008

dievcata, nevzdavajte to... ja som si to tiez preskakala, po 1.pokuse to sice vyslo, ale potratila som, 2. pokus nic a na 3.pokus to vyslo... Velmi vam vsetkym drzim palce, nevzdavajte to, vysledok stoji za to! prajem vam vsetkym vela sil a energie ist do toho znova a znova.

cikyta
3. okt 2008

Misik,to mi je lúto.Ani hraničné?Nič? 😢

misik1
autor
3. okt 2008

Povedala len, ze negativne, takze nic, asi ani 1 IU... ☹

misik1
autor
3. okt 2008

ma.senka...vdaka,len preco to trva tak dlho....zas mi dnes budu behat po rozume vety typu: tam v osadach to ide lavou zadnou ani nevedia ako..

cikyta
3. okt 2008

Ved hej Misik,tam v osadách im to ide-robiť malých pripečených DEBILOV,z ktorých nieje nikdy nič dobré,preto musíme na naše zázračné chytré detičky tak dlho čakať.... ☹

zulka29
3. okt 2008

Misiiiik ☹ nie.... 😔
ja tam ani nezavolám, už mi búcha srdce ako zvon 😨
fňuk

misik1
autor
3. okt 2008

dik cikyta a pre mna je to o to tazsie, lebo ucim na specialnej skole, kde mam takych plne triedy...je ich doma jak hadov...s prepacenim, nemaju kde spat...a .....asi skoda reci.....
zulka ty volaj a potes nas, prosim

misik1
autor
3. okt 2008

ja neviem jak pojdem do roboty....

cikyta
3. okt 2008

Bože Misik,tak to máš ozaj aj v robote zlé...veru.Skúsiš to ešte?Ci si neni rozhodnutá?(Ja som v momente ked mi Krajko povedal 1 krát,že mrazáčika nemám a teh.niesom.......v tom momente som začala plakať,kukla na muža a on že:Ano,pôjdeme do toho zas.(Vedel,čo sa ho chcem spýtať)

misik1
autor
3. okt 2008

skusim, ja ma jednu zamrazenu Snehulienku.....ale neviem asi predtym pojdem na nejake imuno alebo laparku alebo co ja viem, alebo ju este skusim tu jednu malicku 6bunkovu zahniezdit a potom....porad?

ma.senka
3. okt 2008

misik - ano, ja to tiez vidim ako velku nespravodlivost, ked vidim, ze niekde to ide lavou zadnou, ked vidim ako sa najdu deti v kontajneri a iny hnus... nemozem to ani vidiet... ked sa nam tak nedarilo, mala som pocit, ze okolo mna su vsetky kamaratky tehotne, kazda takato sprava bola pre mna noz do srdca... pocas mojho potratu,ked som bola doma na pn sa 2 kolegom narodili deti a vytesene kolegyne mi posielali radostne sms ... nenavidela som vsetkych...

Do roboty musis ist - tak ako vzdy... vyplac sa, ale nezostavaj doma dlho, ine prostredie ti pomoze aby to z teba vysumelo a aby si sa z toho spamatala...musis ist dalej...

misik1
autor
3. okt 2008

ja viem ze musim do roboty, ale rozmyslam mozno aj nad zmenou zamestanania a odvetvia, ved aj psychika robi svoje...

cikyta
3. okt 2008

Misik......ja by som mesiac papala čilly papričky-tak každý 2 den zo 2 kúsky.A potom by som išla na transfer snehulienky.To ti vložili 6 bunkovú?Ja že morulu po PK na 5-6den.A kedže je to takto ako vravíš,tak by som to urobila takto ako vravím.Teraz si naštartovaná na bábo aj liečikmi. A po laparke atd...to už bude zase také iné...Neviem ako by som to vysvetlila.

misik1
autor
3. okt 2008

zulka no co? napis nieco?musis to vylepsit...

zulka29
3. okt 2008

ano 😅 HCG 68

kukulik30
3. okt 2008

Zulka 😀 😀 😀 blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zulka29
3. okt 2008

zatial veľmi, veľmi nesmelo, po tom všetkom, ale teším sa veľmi .... 😵 to vám nemusím hovoriť 😅

misik1
autor
3. okt 2008

dik za radu...no nie nemali sme PK, lebo sme mali len 3 embryjka a vtedy nechcu robit, lebo aj tak nie je z coho vyberat....a myslis, ze ak sa im podari ju rozmrazit, tak ju nechaju aj na dlhsie na PK, aby bola vacsia?

misik1
autor
3. okt 2008

no aspon niekto pozitivny....tesim sa za teba....super... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre