Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ybyta
28. jún 2009

kto zas čaka dvojky? Mahul piš prosim

tinkaza
28. jún 2009

maahuliena - aha, takže myslíš, že po 12 dňoch by už pregnyl nemal mať vplyv na test? pregnyl mi bol pichnuty 13.6 večer o 20:00....potom 15.6 som mala OPU a ET som mala 21.6....čiže dnes je to už 15 deň po Pregnyle...

ybyta - no to je fakt, chápem ťa, ani nevieš ako...tiež som bola od začiatku presvedčená, že testovať nebudem, že budem silná a vydržím...ale raz som už mala krízu a chcela som testnúť, ale odolala som, myslela som, že by bol stále test ovplyvnený všetkými tými hormonmi, a dnes mám krízu zase kvôli tomu špineniu...asi zajtra kúpim test a v utorok ráno testnem... 😉

maahuliena
28. jún 2009

ybyt... no alex bude mať dvojičky, teda ja si myslím 😀 😝

tinka jasné, pregnyl už po 10dňoch nebudeš mať v tele 😉 a 5000IU sa vylúči rýchlo... takže ked budeš mať testík pozitívny môžeš sa tešiť 😵 😵 😉

pekný večer, idem sa venovať mm 🙂

a zajtra všetkým čo idú na krvičku, sono a podobne držím palce, nech to všetko dobre dopadne 🤐 😵

tinkaza
28. jún 2009

maahuliena - ďakujem za vysvetlenie...v utorok testnem...

môžeš mi ešte napísať, prosím, podľa akých tabuliek si podľa HCG usúdila tie dvojičky? celkom by ma to zaujímalo...

a aj ja Ti držím palce, zaslúžime si ten úspech všetky... 😉

ybyta
28. jún 2009

ti tini aj teraz som čitala stranku test po ETaj tam pišu ženy u každeho je ine HCG akaždej inak stupa aj keby2 neboli neva bude dobre s krvi neboj uvidiš 😎 😅 to posilni ked človek vie že aj taky duch miesto druhej čiarky môže byť okkkkkkkkkkkkkkkkkk 🙂 🙂

tinkaza
28. jún 2009

veď to, aj keby dve neboli, stačilo by jedno babuliatko..vložili mi síce dve blastocysty, obe slabulinke, ale jedna bola ešte slabšia...tak nebolo o čom rozmýšľať...a na zamrazenie ani nič neostalo...tak teraz to musí vyjst...
ideme sa s drahym trosku prejst, v ZA je pekne slniečkovo, trosku sa odreagujem...

žienky, každej z vás držím palčeky, nech tot všetko trápenie nakoniec skončí úspechom...pa 😎

maahuliena
28. jún 2009

tu je tabulka:
http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...

a frčííím, paaaaaa 😵

kellynka7
28. jún 2009

aj ja som dnes nasla na papieri, ked som sla na wcko take hnede vlakna.
Bojim bojim, neviem co to moze byt.

mircalla
28. jún 2009

kellynka a nemala si ty pozitivny test? ci sa mylim?
kolkaty den si po ET?

kellynka7
28. jún 2009

mala som pozitivny test a aj dnes rano, ale poobede som mala to hnede na papieri.Kuk testy vcerajsi a predvcerajsi v mojom albume.10 den som po ET po predlzenej kultivacii

ybyta
28. jún 2009

kellynka presne som mala aj ja 2 dni to špinenie take mikro vlakna apodbruško ma bolelo

kellynka7
28. jún 2009

aj mna boli podbrusko presne to iste.Ty si netestovala?

mircalla
28. jún 2009

ybyta a tebe to uz uplne preslo? ci mas to stale?
ja nemam ani vlakna, len taky bledooranyovy fliacik som nasla...zatial....

neviem, cakam, ze co sa z toho vyklube, ci to prejde alebo naopak

kellynka ty kedy testujes

ybyta
28. jún 2009

moja testovala som 5 krat 😝 😀 včera predvčerom predpredvčerom ataky bledo ružovy tieňik tam je toho sa držim apozeram a pozeramadakujem za priania aby zajtrajšie testy s krvi boli že som vtom až po uši 😀 😀 😀 😀 😉 aato želam aj vam idem rano medzi 7.00-8.00 na krv ana sonoboji bojim bojim aj ty Miruška mysli na nas pa

kellynka7
28. jún 2009

mircalla testy rano o 6tej ked vstavam do roboty.
a na krv idem v stredu

kellynka7
28. jún 2009

ybyta tak silno drzim palce, daj vediet potom ako to dopadlo.
ja sa tiez drzim tych mojich tesov ze su tam tie ciarky.

mircalla
28. jún 2009

a preslo ti to spinenie ybytka, ci este ho mas?

drzim silno palceky a daj vediet

kellynka, daj potom vediet ako dopadol testik, tiez drzim palce

ja som citala s tym spinenim, ze to moze byt zvacsovanie maternice a tym padom tam praskaju take vlasocnice alebo aj hormonalnymi zmenami

mne inak na taky 4. den od ET tak dost sklbalo v podbrusku, co vy?

ybyta
28. jún 2009

jja som ako som pisala aj trochu krvacala čisto stimi sem tam vlasočnicami auž nemam vôbec nič inak čistenie mavam aj4 dni miri čo ty nato?

kellynka7
28. jún 2009

mircalla mne tak skbalo tiez potom prestalo a dnes zase, tak uz fakt neviem
som vystrasena z tych hnedych vlakien a verim mojim bambulkam.
ty si si robila testik?

ybyta
28. jún 2009

kelly maš 2 čiarrky? kolky deň sipo?

kellynka7
28. jún 2009

ybyta mam // ciarky aj v albume.som 11 den po ET

ybyta
28. jún 2009

už som ich videla ti to maš v suchu 😉 si ista ty sa vôbec nezaťažuj pochybnosťami! si vtom až až 😀 😝

kellynka7
28. jún 2009

ybyta, keby si tak mala pravdu 🙂
ty si mala slabsie ciarky?
ja sa bojim ze sa im u mna prestalo pacit a preto to hnede ☹

mircalla
28. jún 2009

jej kellynka, ved to je nadherna ciarka
ja som raz bola tehu (zial potrat) a testovala som na 11. den po ET (s predlzenou kultivaciou) a mala som teda rozhodne ani zdaleka nie taku peknu druhu ciarku....ovla slabsiu. az po par dnoch zosilnela

kelly, ja radsej este netestujem, mam podla dokyho az piatok....ET som mala 20.6. tak sa mi to zda skoro...mozno streda ci stvrtok, ale dovtedy nie...jedine ak by som sa nejako rozkrvacala

ybyta...dufam, ze budes mas pozitivne spravy...ak to prestalo, je to fajn

ybyta
28. jún 2009

dakujemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm za želania držte mi prsty 😵 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 bobu nocku dievky 😵 😝 😔 😔 😔

mircalla
28. jún 2009

kellynka neboj, casto to byva ako som napisala...daj zajtra vediet....ja sem rano urcite nakuknem.....

tinkywinky
28. jún 2009

ahojte 🙂 mircalla aj ja rozmyslam nad testom streda,stvrtok...uvidime ci budem mat odvahu 😕

kellynka7
28. jún 2009

mircalla dam zajtra vediet,urcite

mircalla
28. jún 2009

tinkywinky - kedy si mala ET?

loginka
28. jún 2009

kelly - tie 2 ciarky, paradicka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre